Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Ако днес са изборите, за коя партия ще гласувате?

  • БСП

    Votes: 20 24.1%
  • България На Гражданите

    Votes: 10 12.0%
  • ДПС

    Votes: 4 4.8%
  • ГЕРБ

    Votes: 11 13.3%
  • АТАКА

    Votes: 8 9.6%
  • НФСБ

    Votes: 4 4.8%
  • Синята Коалиция

    Votes: 5 6.0%
  • НДСВ

    Votes: 0 0.0%
  • ДСБ

    Votes: 4 4.8%
  • БЗНС

    Votes: 0 0.0%
  • Друга Партия

    Votes: 3 3.6%
  • Няма да гласувам защото съм .....

    Votes: 11 13.3%
  • РЗС & Либерален Алианс

    Votes: 3 3.6%

  • Общо гласове
    83
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Brain_PAin

А какво мислите за зелените: http://www.greenparty.bg, имат една не лоша концепция

Зелени - педали и комуняги, това са зелените по целия свят. Зелени са откъм г*зо.
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Сега ще кажа ,защо подчертавам това и защо повечето турци пак ще гласуват за ДПС. Причината това да го направя е защото има още много които отделят турците живеещи в България и са срещу тях.. А това че хората макар и да не обичат пак си гласуват за ДПС , защото колкото и да не искат никоя друга партия не прави нищо за тях.. Напоследък Доган също спря да работи за тях и си точеше за себе си парите, след което се видя на последните избори активността беше слаба, изкараха малки проценти.. Обаче последните 4 години никой нищо не е направил, а Герб такова разделяне правят на Българи и Турци , че си нямаш на представа, направиха всичко възможно да направят от бедни по бедни турските райони, всички финанси са спряни към тези области.. Основното в Южна България се бачка тютюн , а там направиха така че парите да паднат на повече от половина.. Когато отидеш някъде , където е на Герб , като разберат че си турчин никаква работа не ти вършат , ей затова има такова разделяне и на следващите избори пак ще гласуват за тях , макар и да не искат..
Самите турци се делят и изолират.
Това съм го виждал не знам колко пъти - абсолютно непровокирано. Държат си се само за техните си.
Много от тях имам чувството че им е неудобно да си кажат имената пред българи. И се стягат веднага щом стане дума за произхода им.

Не съм виждал българин да се отнася с 'турчин' като с втора категория човек.
Има леко кофти общо предубеждение, но то е резултат точно от тая самоизолация.

От самоизолацията и от разните традиции на българските турци страда общото ниво на образованието в 'общността' им, страда кариерата на младите и прочие. Оттам и останалите проблеми.

Герб направиха всички по-бедни. Особено зле е в селските райони - из цяла България. Всички трябва да се адаптират. Не може младите да следват стъпките на родителите си и да разчитат на отглеждането на тютюн за изхранването на семейства.

Традициите и религията като цяло са хубаво нещо, ама както аз не отделям много време да слушам какво нарежда попа в църквата, така и те не би трябвало да следват сляпо ученията на имама. 21 век сме все пак.
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Мен главно това ме радва че вече хората нямат желание да гласуват за тези идиоти, след като разбиха държавата , хората дърпат нагоре , ние надолу и това е само заради тях.. ебаха мамата на държавата и още нищо не сме видяли, щото влизат в последната си година и като усетят това ще ограбват още повече.
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Brain, проблем е че никой не чете дебелите книги а го дава на популизъм, както и нашия ББ ще вдига заплати, как ще вдигаш заплати и доходи, като не произвеждаш, а бизнес в момента с на кеш и не иска налива капиталови инвестиции- то има начин да го вдигнеш, точно така ще направят БСП нови кредитни линии и нови дългове, за това не бих гласувал никога за тях и затова по-рано писах че е популизъм, както и на ББ с доходите, чудесно е се вдигнат, но трябва с производство. А и да се отворят дебелите книги то хубаво, ама народа си няма понятие какво е това оптимално използване на ценни ресурси, той го интересува какво да сложи на масата - така че такава партия трудно ще издържи, за да се случи това е нужно време, а масата е непонятна за това, няма разбира. То и затова толкова им е втръснало от ББ щото говори на народен език и всички го разбират кво говори, ама само говори, а пък при Съргейчо умно кимаха щото той говори с термини, със стил, с усмивка и ти го слага същевременно.

Вискяр, Тука повече са леко като фурнаджийски лопати и подвластни на емоциите, така че нормално. То избори не се печелят с доводи и факти, а с грабване на емоцията на електрората, сега има недоволни и дай да гласуваме с наказателен вот, ама който и да да дойде все тази, дали ще стане по-зле няма значение. Както стане преди 3 години, проблема е че малко се помни 2009 Януари, какви сблъсъци и протести имаше за сваляне на правителството - нали до тогава Сергейчо казва няма криза. И какво гласуваше се за ГЕРБ, БСП в забвение. Смешна работа е това.

А по линия ДПС, като се милее за турско управление, ей го на малко по надолу в дясно е Турция, мигрирайте нали е чудесна икономика и д-ва къде е проблема?
 
От: От: От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Напълно съгласен с твоето мнение!
До като избираме от по-малкото зло - няма да дойде добро. Един път като сме избрали "нови" и не е станало, може втория път да ударим шестицата?

НФСБ правят нещо - имат телевизия и се вижда - мисля, че заслужават шанс - поне няколко човека в парламента.



ти българин ли си?
Знаеш ли ахмед доган какво прави по родопите?
това гледах днес - http://www.youtube.com/watch?v=JB7Fi7P3EmU&feature=related
представи си какво ще направи ако цялата власт е в неговите ръце - във всеки град джамия.

Ужас! За 50 ст. на м2 :?: Що за идиощина е това ? Ама какво се чудя, то е ясно кои са виновни за това - тия които управляват! И тоя рязан фес що дума ? Косово №2 ? Ке го утепам ази за тия думи. Он не е челяк, он е будало!
 
От: От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Гласувайте за Боцко от догодина ще сме богати:

От догодина България вече няма да е най-бедната страна в Европа - обяви в четвъртък в Пловдив премиерът Бойко Борисов.

Бизнес нема ама сме конкурентоспособни. :D

Братле тия думи трябва да влязат в темата Бисерите на Бойко :lol:
 
Re: От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Няма да гласувам докато незаконна партия като ДПС присъства в листите.

... Или ще гласувам точно заради това.

За Атака. Аман от мазни крадци, нека ни поуправляват малко олигофрени :) .
Хляб може да няма, ма поне откъм шоу да сме на ниво.

Атака предаде елктората си аз гледам скат от време от както беше заплашено влизането ни в ес през 2005 - 2006 с искане за реферндум, се старя що годе да съм запознат с какво се случва по тази телевизия
 
Re: От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Гледам и не вервам на ушите си!
Само преди 3-4 месеца същата анкета водеше ГЕРБ. Сега нЕма ни един глас.
Не ми се коментира това...

Младежкото герб още не са се включили :) иначе те младецкото бсп също спамеха на предните избори :) само да наближи време и ще стане забавно по форуми
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Традициите и религията като цяло са хубаво нещо, ама както аз не отделям много време да слушам какво нарежда попа в църквата, така и те не би трябвало да следват сляпо ученията на имама. 21 век сме все пак.


Утре специално за Теб - снимка.
За месец в Лондон се издига огромен Ислямски център. Огромен...
Виждам ги как излизат с приятна наслада по лицата, върволици - фанатици.


Лично Аз няма да гласувам, бих се радвал колкото се може повече да постъпят като мен. (Мечта ми е да видя парламентарни избори без нито един вот.)

Незнам дали съм изперкал, но мисля че това е цирк и никой не брой хартийките. Те си играят игрите и си чешат Егото през няколко години.
В пример ще доложа: Никой не харесва Герб а всичко е тяхно. Този "путек" мистър Президент от къде се пръкна че и с е****и мнозинството.....

Аз съм аут, тръст ноубоди!
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Има една мисъл..
"Ако гласуването можеше да промени нещо, то те щяха да го направят незаконно."

В тоя ред на мисли, аз единствено отивам да гласувам с целта да не по някакъв начин да използват празните гласове на тия къде не са гласували и да си ги разпределят. Пиша им на бланките, че са кавали и боклуци и толкова :)

Нищо няма да се промени нито в България, нито в целия западен свят докато не се промени цялата система..

Човек трябва да е пълна лайка ако си вярва, че като иде да гласува ще промени нещо ;) Всичките тъй наречени народни представители са един дол дренки и обслужват чуждестранни интереси, през оная работа им е за нас..
 
От: От: От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Ужас! За 50 ст. на м2 :?: Що за идиощина е това ? Ама какво се чудя, то е ясно кои са виновни за това - тия които управляват! И тоя рязан фес що дума ? Косово №2 ? Ке го утепам ази за тия думи. Он не е челяк, он е будало!
Ами толкова е..щом не са го опровергали, поне да не е без пари :?
Болднах нещо, смятам го за точно - и той не е виновен..изкуфял човечец и промит мозък от мноого време...

За месец в Лондон се издига огромен Ислямски център. Огромен...
Виждам ги как излизат с приятна наслада по лицата, върволици - фанатици.

Що за глупости говориш? Лондон е с население повече от колкото в цяла БГ
къде намери място за сравнение?
и в България има джамии (даже в София, искат още една в кв. "Малинова долина" :shock:) долу по южна България е пълно с джамии и минарета с викоговорители които озвучават радиус от 5 км.
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Вискяр, Тука повече са леко като фурнаджийски лопати и подвластни на емоциите, така че нормално. То избори не се печелят с доводи и факти, а с грабване на емоцията на електрората, сега има недоволни и дай да гласуваме с наказателен вот, ама който и да да дойде все тази, дали ще стане по-зле няма значение. Както стане преди 3 години, проблема е че малко се помни 2009 Януари, какви сблъсъци и протести имаше за сваляне на правителството - нали до тогава Сергейчо казва няма криза. И какво гласуваше се за ГЕРБ, БСП в забвение. Смешна работа е това.
Бе нали се барат предприемачи? Бизнесмени? Хора, дето правят пари с акъл, а не с пот на чело? Сиреч - люде здравомислещи!
Ако така емоционално си водят и бизнеса, днес ще е горе, утре ще е в калта!
Милен Велчев отложи един дълг на България - срока е сега. Кой ще плаща - НДСВ или ГЕРБ? БСП "вдигаха" заплати и пенсии - да не би да е от рязко нарастване на вътрешните продукти или преливане на пенсионния фонд?
Доган да се махнел и ДПС да участва сериозно и пълноценно във властта? Ами че предишното правителство бе на ДПС!!! 4 години България се управляваше под мандата на ДПС. Само дето хитреца Доган даде "лаврите" на министър-председателския пост на тъпия и лаком за популярност комсомолец от кариерата Сергейчо. Цяла Европа знаеше, че ДПС управлява България, само българите не забелязаха това.
На моменти ми се чини, че едно 80% от активно пишещите тук имат интелигентност и разум по-малко от кокошка...
Това не е обида, а квалификация - за мен кокошката е достатъчно интелигентно същество да си търси и отстоява интересите и да оцелее и съществува стотици хиляди години.
Може би защото кокошката не гледа телевизия и не чете новинарски сайтове в Мрежата. :D А оглежда и преценява правилно околните обстоятелства.
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Хах, Вискяр браво колега, това което и аз го говоря, че нещата не са такива квито всички ги мислят на повърхностно, но именно така ще гласуват - затова съм твърдо против БСП, а за ДПС твърде краен, хората забравят какво са правили вчера, да не говорим по управлението на предишните безчинства - връзват едни спомена с емоции, една две положителни емоции като спомен от преди и тогава са ходели месии по улиците и са вадили циците си и са хранили народа :D Но въпреки това влизам автоматично за техните разбирания за фен на ББ :D смях.

Ами сам си прави извода къде е бизнеса и кой бизнес дърпа, като около 90% от собствениците не са със завършено висше после искаш правят интелигентния избор, а не тунелния избор базиран на емоционалното състояние.

Не съм съгласен с довода, за кокошка и аз съм гледал кокошки, колкото и странно да е в градски условия, навремето бях малък имахме къща и кокошки, е не знам колко бяха интелигентни гонеха само манджата и са кълваха едни други и после шат на патката главата бягаха без глава.

За мен има 3 типа, хора

1-вия вълци, 2-рия овчари и 3-тия овце(тунелно мислене от обора до пасището и обратно, страхливи от най-малкия шум, бягащи от всичко и най-накрая остригани, издуени и заклани от единия или убити от другия, без да знаят от де им идва)

И аз си мислих че тука са предприемачи, но като гледам всички искат са предприемачи ама д-вна хранилка - ебати и изкривения пазар дето беше преди време и сега като се променя, пак си искат старото :D
 
Последно редактирано:
От: От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Братле тия думи трябва да влязат в темата Бисерите на Бойко :lol:

Добавих ги, да ги четем и да се смеем догодина(ако ни е смешно де). :)

БСП гледам води, against-а ако я види тази тема ще си изтрие акаунта тука. :D
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Аз се чудя дали в бюлетината да не нарисувам една кутийка с х вътре и да напиша до нея - "Е*ал съм ви в мутренските лайна"
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Аз се чудя дали в бюлетината да не нарисувам една кутийка с х вътре и да напиша до нея - "Е*ал съм ви в мутренските лайна"
Няма никаква полза. Като го видят просто го слагат в купчинката "невалидни" и толкова.
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

acid_picdump_38.jpg


Активист на младежкото БеСиПе сипва предизборна нафта в автомобила на популизма :p
 
От: От: От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Добавих ги, да ги четем и да се смеем догодина(ако ни е смешно де). :)

БСП гледам води, against-а ако я види тази тема ще си изтрие акаунта тука. :D

Надявам се да ни е смешно до година :) Дано изплува държавата на повърхността, че народа да си почине от толкова години теглене.
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Няма никаква полза. Като го видят просто го слагат в купчинката "невалидни" и толкова.

Това ясно, ама ей така за майтапа.
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Това ясно, ама ей така за майтапа.
Няма полза дори и за майтапа. Бил съм застъпник и съм наблюдавал преброяването на бюлетини. Имаше такива като теб дето бяха написали подобни неща. Преброяващите без много да се впрягат просто ги сложиха в купчинката с невалидните и готово. Тези дето реално искаш да обидиш не са преброителите, а политиците. Само дето тези обиди изобщо не стигат до тях. Ето защо цялата работа с писането на разни неща по бюлетините е излишен труд.
 

Горе