Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Ако днес са изборите, за коя партия ще гласувате?

  • БСП

    Votes: 20 24.1%
  • България На Гражданите

    Votes: 10 12.0%
  • ДПС

    Votes: 4 4.8%
  • ГЕРБ

    Votes: 11 13.3%
  • АТАКА

    Votes: 8 9.6%
  • НФСБ

    Votes: 4 4.8%
  • Синята Коалиция

    Votes: 5 6.0%
  • НДСВ

    Votes: 0 0.0%
  • ДСБ

    Votes: 4 4.8%
  • БЗНС

    Votes: 0 0.0%
  • Друга Партия

    Votes: 3 3.6%
  • Няма да гласувам защото съм .....

    Votes: 11 13.3%
  • РЗС & Либерален Алианс

    Votes: 3 3.6%

  • Общо гласове
    83
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Четох някъде, че е имало планове и за чорапи, но накрая се отказали да правят, защото дори те преценили, че ще е прекалено.

Аз няма да се учудя , ако почнат и гащи да правят.

Тогава като питаш някой гербер с какво си легна снощи ще ти казва :clap: с "Бойко". :lol:
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Абе не знам какво става, само знам че вафлите "гербери" излизат в GOOGLE в най първата позиция, някой яко се е постарал да се индексират first position.

Вафли "Гербери"
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Аз мисля да направя тениски с инициали СББ

СУПЕР ББ

Ще я патентовам и ще се съдим със Супер мен. И ще спечеля делото :D


П.С. Тези бисквити Гербери са много вкусни, УСАФ не прави лоша реклама.
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

547982_449663905076247_743934099_n.jpg
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

391667_500088743352692_1002488198_n.jpg

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
От: От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Аз мисля да направя тениски с инициали СББ

СУПЕР ББ

Ще я патентовам и ще се съдим със Супер мен. И ще спечеля делото :D


П.С. Тези бисквити Гербери са много вкусни, УСАФ не прави лоша реклама.

Ама ти опитал ли си ги вече ? :D Чудно ми е как не си се задавил :lol: Аз ако ги опитам със сигурност ще ми приседне. :lol:
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Браво на съгражданина. Голям човек се оказа, колко пъти от 0та тръгна сам.

http://vbox7.com/play:e1ded89577
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Виж файлът 4765

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.

А така - стрижи овцата, стрижииииии, още от новините и вече овцете са остригани.
 
От: От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Ама ти опитал ли си ги вече ? :D Чудно ми е как не си се задавил :lol: Аз ако ги опитам със сигурност ще ми приседне. :lol:

Е стига с предубеждения бе колега :)
Бисквити като бисквити.

Макар, че на престиж изделята са по-добри. http://prestige96.bg/content/pages/bg/produktova-gama/biskviti.php Не случайно само тях купувам. Много добра компания са и не случайно на такава добра цена се продадоха.
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Блеки при положение че няма нито една положителна промяна колкото и да изредя е предостатъчно

- Въвеждането на новите Касовите апарати - Рестрикционна мярка без аналог в ЕС
- Увеличаване на осигурителната тежест
- Увеличаване на различните видове разрешителни режими
- Увеличаване данъци и такси
Срещу това бизнеса какво получава на картофа ухилената мутра по телевизията.

Обяснете ми сега с Вискяр понеже сте много десно настроени коя от тия мерки е дясно ориентирана та чак се възмущавате че форума бил свил у уево.
Реално погледнато БСП в предишният си мандат е предприело повече десни мерки в сравнение с това правителство - Ама като се възхищаваш на мозъка на кокошката това няма как да го разбереш.
 
От: От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Е стига с предубеждения бе колега :)
Бисквити като бисквити.

Макар, че на престиж изделята са по-добри. http://prestige96.bg/content/pages/bg/produktova-gama/biskviti.php Не случайно само тях купувам. Много добра компания са и не случайно на такава добра цена се продадоха.

И аз от тях взимам :) Аз и по принцип обичам да хапвам нещо шоколадово дали ще е чист шоколад или шоколадова вафла, но Престиж са наистина хубави, другите които ми харесват са Coffee Вафли с какаов крем
 
От: От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Блеки при положение че няма нито една положителна промяна колкото и да изредя е предостатъчно

- Въвеждането на новите Касовите апарати - Рестрикционна мярка без аналог в ЕС
- Увеличаване на осигурителната тежест
- Увеличаване на различните видове разрешителни режими
- Увеличаване данъци и такси
Срещу това бизнеса какво получава на картофа ухилената мутра по телевизията.

Обяснете ми сега с Вискяр понеже сте много десно настроени коя от тия мерки е дясно ориентирана та чак се възмущавате че форума бил свил у уево.
Реално погледнато БСП в предишният си мандат е предприело повече десни мерки в сравнение с това правителство - Ама като се възхищаваш на мозъка на кокошката това няма как да го разбереш.

Може би съм пропуснал, но кои данъци бяха увеличени? Защото аз знам за един данък които беше въведен от БСП която въпреки социалната си насоченост бръкна дълбоко в джоба на най-бедните.
 
От: От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

- Увеличаване на осигурителната тежест
Ще се увеличава още. Приходите за пенсии покриват около 30% от раздаваните пенсии.
Това е резултат от две неща:
- Откраднатия пенсионен фонд от девет милиарда лева, наследен от социализма;
- Разрушената промишленост в България, пак наследена от социализма.
Писал съм го и друг път - Химко Враца, държеше 7% от световния пазар на карбамид. Използваше ефтин природен газ от СССР като енергия. Колко е сега цената на газовата енергия и кой я направи такава?
За суровина използваше въздух, който винаги е бил безплатен.
Нямам информация колко годишно са били приходите в долари, но 7% от световен пазар е мечта на почти всички големи производители. И държави.

Та тъй. Нещата въобще не са от предишно и сегашно правителство.
Отделно. В криза (Българските данни не ме интересуват, те не могат да бъдат обективни. Виж, като чета и слушам за цифрите в Германия, е друго нещо.) единствено крайно десни мерки са успешни. Дори ултра десни. Това историята го е доказала, факт е! Как смяташ лява партия (колко лява е БСП е съвсем друга работа, но поне декларират леви позиции) да се справи с криза?
Не харесвам Дянков, че ми бръкна в канчето, но обективно погледнато, човека си гледа фиска и нищо друго не го интересува. И е прав. И за себе си, като финансист, и за правителството, респективно държавата.

Като чета тук, излиза, че да си финансов министър, или министър председател, е фасулска работа.
Я да ви видя в такава роля, като направите анализ на онова, с което разполагате, каква песен ще запеете!
 
От: От: От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Изглежда този интелигентен електорат няма достъп до интернет, защото из форумите и коментарите към новинарските сайтове подкрепящите ГЕРБ обикновено се държат доста неинтелигентно, като фенове на футболни отбори и са неспособни да влязат в нормална дискусия.

И как според теб се държи един интелигентен човек по форумите - по какво го преценяваш, че е интелигентен? Ако сега си сменя аватара със снимка на Айнщайн и започна да си гледам запетайките и да се напъвам като тебе - това ще ме направи в твоите очи по-интелигентен? Интересно :) По принцип това е начина на мислене на тъпанарите - те винаги се напъват да звучат много сложно :)

Колкото до неспособността за влизане в нормална дискусия - това мога да го кажа аз за тебе, а не обратното. Защото когато аз ти говоря с аргументи, ти насреща ми отговаряш не с контрааргументи, а с трололота и глупости.
Така че изобщо не ми се напъвай тука да ми се правиш на интелигенция, щото тия неща не стават с надувки и правилни запетайки, ами се познават по начина на мислене. Друг е въпроса, че идиотите могат да съдят единствено по аватара и пунктоацията, както правите и вие с мантата.

Мене ми е втръснало да споря с подобни идиотчета, защото всеки път нещата се въртят в омагьосан кръг - ти им даваш аргументи, те изтърсят някаква глупост и те връщат в началото. И така до безкрай :)

Научете се да си изразявате мисълта просто, ясно и аргументирано и когато ти оборят аргументите - приемаш, че не си прав, а не да почваш да сучеш като платен партиен драскач. Така правят интелигентните хора. А олигофрените правят като вас с мантата. Па после ако ще и претенции до небето да имате за голям интелект - не важи.
 
От: От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Може би съм пропуснал, но кои данъци бяха увеличени? Защото аз знам за един данък които беше въведен от БСП която въпреки социалната си насоченост бръкна дълбоко в джоба на най-бедните.

Реално се увеличи Данък сгради и такса смет
Реално се увеличи Данък общ доход
Беше въведен данък "Барака"

Аз пък не мога да се сетя кой данък визираш въведен по времето на БСП

ПП

Вискяр като човек който се опитва да се прави на десен трябва да ти е ясно че тази разлика в приходите и разходите идва от лошата демографска структура на населението и на голямата безработица - Когато безработицата е ниска разликата не е толкова голяма, но тук пак идваме до това че правителството не прави нищо в тази посока - Освен това приходите от осигуровки не е задължително да покриват пенсиите и в тази сфера трябва не да се реве а да се направи реформа която ГРОБ така и не я стартира.
 
От: От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

- Въвеждането на новите Касовите апарати - Рестрикционна мярка без аналог в ЕС
- Увеличаване на осигурителната тежест
- Увеличаване на различните видове разрешителни режими
- Увеличаване данъци и такси
Срещу това бизнеса какво получава на картофа ухилената мутра по телевизията.

Ето пак лъжи. България е една от много малкото страни, които успяха да опазят данъците от вдигане.

А за касовите апарати - може да ходите да се перете, всичките далавераджиичета, защото честния бизнес аплодира тая мярка до небето! За разлика от вас - "бизнесмените", чийто бизнес съществува само благодарение на укриване на данъци. И като ги накараш да си ги плащат - и фалират.

А честните търговци се радват на тая мярка, защото иначе конкуренцията, която не плаща данъци може да подбива и по-ниски цени от тях - ето това е нелоялна конкуренция, която съсипва истинския бизнес.

Ама празноглавците нямат мозък да мислят в дългосрочен план, те знаят само с дребни селски номерца да минават. И рано или късно трябва да се изритат от пазара, че да спрат да го тровят - а кризата е чудесен момент това да се случи.
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Маса промити комунисти се е изляла тук... Тъжите ли за живков? Най-доброто време беше когато ИК беше на власт! Това е истината. Икономиката имаше подем и хората бяха щастливи. По време на ндсв беше просто инеркна сила, а при 3ните напълно се срина държавата. Хората масово бягаха в чужбина. ГЕРБ хванаха криза, вие какво очаквате - чудеса? Във Франция новия премиер(комунист) иска да наложи данък от 75% на всички приходи над 1 милион. Това как го виждате? Или и вие сте като тамошните талибани и негри, които чакат на помощи? Хайде да не си губим времето и да не си налагате мнението. За момента няма голяма алтернатива и в България почва да се връща двуполюсния модел + дпс. Вие си знаете...
 
От: От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Реално се увеличи Данък сгради и такса смет
Реално се увеличи Данък общ доход
Беше въведен данък "Барака"

Аз пък не мога да се сетя кой данък визираш въведен по времето на БСП

ПП

Вискяр като човек който се опитва да се прави на десен трябва да ти е ясно че тази разлика в приходите и разходите идва от лошата демографска структура на населението и на голямата безработица - Когато безработицата е ниска разликата не е толкова голяма, но тук пак идваме до това че правителството не прави нищо в тази посока - Освен това приходите от осигуровки не е задължително да покриват пенсиите и в тази сфера трябва не да се реве а да се направи реформа която ГРОБ така и не я стартира.

Беше въведен данък "Барака" - хахахахах това беше фън, явно си го сложил да разведриш обстановката.

Сега по темата, известно ли ти е Данък сгради и такса смет се плаща в общината в която живееш, и в различните населени места той е различен. Дали правихш разлика между правителство, кмет и общински съветници? И последно Данък общ доход които казваш че се е увеличил, би ли споделил от колко на колко пак току виж си се сетил за кой данък говоря аз.

ПП последните няколко мнения малко ми върнаха вярата, че все още има мислещи хора дето могат да различава манипулативните мнения
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Сигурно правя разлика ти как мислиш :)

Данъците навсякъде се плащат от населението специално София както и повечето от големите градове се управляват от ГЕРБ - предполагам че ще споделиш някой град в който след идването на власт на ГЕРБ данъците да са паднали. Или сигурно си мислиш че нововъведените такси за паркиране в София са паднали от Марс и правителството на ГЕРБ не е чувало за тях - и сега като има протести от тях ще научат и Картофа слънце ще вземе мерки да се реши тази несправедливост.

Още чакам да ми кажеш кой данък визираш дето е обрал бедните.

ПП
Генчев един от най видните последователи на Живков е неговият бодигард Картофа - Ако има някой да тъжи по Тато това е той - Не случайно точно през неговият мандат бе построен музей на Комунизма
 
От: От: От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Научете се да си изразявате мисълта просто, ясно и аргументирано
За всички, които не са умствено обременени е достатъчно ясно това, което пиша. Това, че ти нямаш капацитет да го разбереш не е мой проблем. Освен това в тая тема е видно кой се напъва и това не съм аз. И какво намесваш запетайките? Аз изобщо не съм ги споменавал. Или смяташ, че щом ги слагам на правилните места значи се надувам? :lol: Всъщност доста ги греша. :)

И стига намесва в един кюп мен и mantaman. Почти няма тема, в която да сме били на едно мнение с него, особено в политическите. От целия форум само ти не можа да го разбереш това. Трололотата ги пуснах, защото поведението ти е тролско, а аз нямам талант в троленето и не мога да надвия в парада на простотията, в който ти превърна тази тема, само защото направих провокация с герберския химн, който всъщност е изплагиатстван от съвсем различна песен с автор Иван Тенев.
 

Горе