Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Ако днес са изборите, за коя партия ще гласувате?

  • БСП

    Votes: 20 24.1%
  • България На Гражданите

    Votes: 10 12.0%
  • ДПС

    Votes: 4 4.8%
  • ГЕРБ

    Votes: 11 13.3%
  • АТАКА

    Votes: 8 9.6%
  • НФСБ

    Votes: 4 4.8%
  • Синята Коалиция

    Votes: 5 6.0%
  • НДСВ

    Votes: 0 0.0%
  • ДСБ

    Votes: 4 4.8%
  • БЗНС

    Votes: 0 0.0%
  • Друга Партия

    Votes: 3 3.6%
  • Няма да гласувам защото съм .....

    Votes: 11 13.3%
  • РЗС & Либерален Алианс

    Votes: 3 3.6%

  • Общо гласове
    83
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Някой пак не си е хапнал вафлата и се нерви. 8)
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Някой пак не си е хапнал вафлата и се нерви. 8)
Много се обичат политическите теми в местния регион:). Принципно всички теми са като огледален образ:
1. Оплюване на управляващите
2. Оплюване на опозицията, че няма да предложи нещо креативно
3. Оплюване между самите събеседници на темата, поради н ейното изчервпане
4. Край на темата до началото на следващата:lol:

Принципно темите политика и футбол си вървят ръка за ръка, но при футбола е малко по-особенно - няма как да се показват ''интелектуални перки'' там, иначе ще стане пък малко смешно:)
 
От: От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Много се обичат политическите теми в местния регион:). Принципно всички теми са като огледален образ:
1. Оплюване на управляващите
2. Оплюване на опозицията, че няма да предложи нещо креативно
3. Оплюване между самите събеседници на темата, поради н ейното изчервпане
4. Край на темата до началото на следващата:lol:

Принципно темите политика и футбол си вървят ръка за ръка, но при футбола е малко по-особенно - няма как да се показват ''интелектуални перки'' там, иначе ще стане пък малко смешно:)

Ето я вафлата братле , закуска за Гербери. :D
 
От: От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Много се обичат политическите теми в местния регион:). Принципно всички теми са като огледален образ:
1. Оплюване на управляващите
2. Оплюване на опозицията, че няма да предложи нещо креативно
3. Оплюване между самите събеседници на темата, поради н ейното изчервпане
4. Край на темата до началото на следващата:lol:

Учтиво, по английски, крайната цел винаги е точка 3. След достигането ѝ, английското се забравя - все пак, това, че доста хора говорят английски, не ги прави англичани. Нали? ;)
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

за която и да гласуваме... винаги ще сме на същото положение :))
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

за която и да гласуваме... винаги ще сме на същото положение :))

Намери и ти в коя тема да спамваш. :D
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Mark Twain - "If voting made any difference they wouldn't let us do it."
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Не разбраха тук всичките БеСеПисти.. че нарочно всеки следващ след тях е по-зле за да могат да се сещат за предните.. и да се въртят едни след други и да ви грабят без да се усещате ... и всеки път да викате бе ей тия са лайняри... пък следващите са предните преди лайнярите.. такива хора за мен са пълни балъци , честно!!!Стига с това БСП - откажете се няма да ви оправи. Гербачката също се самоубиха сами.
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Те герб са си прости по презумция, а БСП толкова има да и връщат - никое правителство освен герб не е идвало чрез омраза и лъжи, просто помни ми думите - ще има масова чистка на ГЕРБЕРИ и аз ще помагам ако трябва. Тея гербери в парламента, на възлови позиции, навсякъде що има ГЕРБ - Станишев ще ги маха ама без никакво обяснение, ей така, само защото са ГЕРБ и са много отворени. Евала ПИЧ - само това мога да кажа за това решение.





Класацията показва много хубаво всичко - те герберите като я гледат и умират на мъка - 100%
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Брех, колко млади хора, предприемачи и ще гласуват за БСП, уж лява партия. Че съм неприятно изненадан, малко е. Аз съм си казал, ако тия тюфлеци дойдат пак на власт, а те ще докарат и ДПС-то - стягам багажа и терминал 2.
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Това е благодарение на управлението на ГРОБ щом докара предприемачи да гласуват за БСП сети се за какво става въпрос
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Брех, колко млади хора, предприемачи и ще гласуват за БСП, уж лява партия. Че съм неприятно изненадан, малко е. Аз съм си казал, ако тия тюфлеци дойдат пак на власт, а те ще докарат и ДПС-то - стягам багажа и терминал 2.

Веднага ще те изпратя, нямаме нужда от такива като тебе. С бойко ще пътувате нанякъде ми се струва.
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

скорпи: аз батювото съм бил и по Бай Тошово време или с две думи казано още по правец 8 и мятъх нерви на каратека :)

разликата от тогава до сега е огромна пък и няма да се върне миналото и да стана по млад :)
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Това, че Правец 8 отиде в музея и бе заменен от свръхмощни компютри, не прави българина по-умен. :(
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Пишман бизнесмени ще гласуват за комунистите... Накъде потъва тая държава?!
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Не бих гласувал за никой, една и съща стока са :)
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Пишман бизнесмени ще гласуват за комунистите... Накъде потъва тая държава?!

По принцип няма икономист и грамотен човек, който да подкрепя леви идеи, камо ли пък псевдо-леви мафиоти... Което е странно как в уж предприемачески форум може да има такива неща...

Ама очевидно нашите wannabe-предприемачета тука са от другите - олигарси :D Те вече си гласуват за БСП, щото при тях идеята е кой ти върши работа.
Не предполагах, че има толкова големи риби във форума.
Разни такива като uni-web дето ги мислих за ученици, пък те били олигарси :)

Пък аз бедната мишка се мъча да ги убеждавам в някакви неща... къде бе, то човека си знае интереса :)
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Да, защото народа и хората и малкия и средния бизнес ЦЪФНАХА и ВЪРЗАХА докато великия Буда управляваше.

Borisov-Buda-480x280.jpg


Буда направо ни изтреля в непознати висини на малкия и средния бизнес :lol:
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Анкетата трябва да е открита - да се вижда кой е гласувал. Сега няма да се учудя да има специално регнати за каузата БСП.
 

Горе