Ако засечете кръчмаря пишете тук

От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

А бре това да не е бил кръчмаря ?
[video]http://vbox7.com/play:0286ce71b6[/video]
Съвпада на профила му, а именно куко с японски самурайски меч :).
 
От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Гангстер от къде ми извади писаниците.

Хакнах форума, после влязох в базата данни, копирах ти коментара, взех телефоните и голите снимки на най-'убавите предприемачки. Излязох преди да са ме усетили админите и те така...:wink:

PS: От кеша на FireFox-а го взех.
 
Последно редактирано:
От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

gangster Благодаря за отговора. :) Възможно ли е да ми пратиш снимки на ммммихайлова и телефона й, ако разбира се е била тагната като една от най 'убавите, иначе няма смисъл(но да си остане между нас). 8)
 
От: От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

gangster Благодаря за отговора. :) Възможно ли е да ми пратиш снимки на ммммихайлова и телефона й, ако разбира се е била тагната като една от най 'убавите, иначе няма смисъл(но да си остане между нас). 8)

Ще ти ги пратя ама недей да казваш на никой. И ако те пита не си ги взел от мен. :wink:
 
Бе фейсбукя е достатъчен да се види, че девойката има приятни жартиери :D

Кофти момент е да публикуваш имейла си :Д
 
От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Хаха кви сте ми неиздържали обаче :d :D :D

Аз не мога разбера кво толкова внимание сте отделиli за кръчмето, някъв псевдо форум направил и толкова :D - има само 1 тема в един "виртуална кръчма" в 1 БГ форум, където има с в пъти повече постове от целия форум на онзи заблудения :D Така че я да не му отдавате такъв култ.
Правете нова тема за "Жените и Интернета" :D
 
Re: От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Хахаха, Томов голям си хакер бе :D

Любопитството надделя, хич не си падам хакер :)

Хаха кви сте ми неиздържали обаче :d :D :D

Аз не мога разбера кво толкова внимание сте отделиli за кръчмето, някъв псевдо форум направил и толкова :D - има само 1 тема в един "виртуална кръчма" в 1 БГ форум, където има с в пъти повече постове от целия форум на онзи заблудения :D Така че я да не му отдавате такъв култ.
Правете нова тема за "Жените и Интернета" :D

Забавен е бе. Няма как да не му се отдели внимание, още повече, че той живее от това. На мен лично хич не ми пречи, даже и поезията му ме радва. Има си проблема човека, нищо повече :Д
 
От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Къде са жартиерите, искам да видя за какво са закачени
 
От: От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

В Сурат Тефтера (Facebook) надникни.:wink:

Я такива милиционерски мрежи не използвам.

Свободен ли и е профила или ще ми иска логване

Ако шернеш някъде кадрото цена няма да имаш......ей тук http://img89.imageshack.us/
 
От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Момичето си смени мейла. Няма радост за Вас.
 
/me is so sad (back in irc) :D
Съжалявам за споменатите жартиери, надявам се не това е продиктувало желанието и да си сменя мейла, а и не го споменах с лоша цел :)
В интерес на истината снимката е доста хубава и за да бъда честен, очаквах нещо по схлупено, като лелка на към'то 50те. Приятно изненадан останах, че завидно красива девойка е още по-завидно интелигентна и се справя добре с писанията.
 
Re: От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Ще ни намрази май. :)

Едва ли :) Поне за себе си съм сигурен [тук влизам в ролята на кръчмаря] Такова умно и мило дете никой не може да мрази [/излизам от ролята на кръчмаря]. А и си редактирах мнението от по-горе и то трябва да се чете като комплимент! ;)
 
От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Томов, коментарът ти за моите жартиери нямаше нищо общо със смяната на мейла - направих го, защото сме се събрали да вършим работа, а не да се гледаме един друг и да си "чешем" езиците, външността ми няма нищо общо с дейността ми. Ако всички решат да си публикуват фотографиите няма да имам нищо против и ще се присъединя, но при условие, че всеки се скатава и не се показва публично, не виждам защо аз да го правя :)
 
От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Томов, коментарът ти за моите жартиери нямаше нищо общо със смяната на мейла - направих го, защото сме се събрали да вършим работа, а не да се гледаме един друг и да си "чешем" езиците, външността ми няма нищо общо с дейността ми. Ако всички решат да си публикуват фотографиите няма да имам нищо против и ще се присъединя, но при условие, че всеки се скатава и не се показва публично, не виждам защо аз да го правя :)

А, не всеки - няколко ентусиаста има :)
 
От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Аз от кога съм казал че във форума трябва да има защитени секции, а защо не и платени за таквизи работи

Двама предприемачи мислят повече от един, друг е въпроса с кои части и органи на тялото
 

Горе