Ако засечете кръчмаря пишете тук

От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Пу дева, позамириса ми с тия дълги и неадекватни постове, ама с иранистиката ме заблуди :D
 
От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Някой може ли да разкаже с 1-2 изречения какъв е този кръчмар?
 
От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

В обратния вариант: теми за AlanFort от самия "Кръчмар" има в seo-forum-seo-luntan.com
Доколкото разбирам досега Elunez (който ми е стар познайник на мен) вече 3 пъти губи SEO contests от тоя кръчмар и сега го ползва да наклеветява други потребители в негово лице.
 
От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Не знам за какво точно става въпрос. Какво толкова е направил този кръчмар? Ако носи бира, не би трябвало да е чак толкова лош. Е, ако прави бели без да обезщетява с бира, положението е друго.
Иначе с банове почти до никъде няма да стигнете. Аз например боравя със стотици проксита и мога да ви влеза от която държава поискате. Трудно ще се намери държава, от която нямам прокси.
Ако пуска спам, по-разумно е да се пусне някакъв филтър, който да му хваща простотиите. По принцип троловете (ако е такъв) не са много интелигентни и лесно с автоматика се засичат писаниците им. Спомням си преди време как банвах трол ползващ нет от БТК (тези са с динамични IP-та). Беше много забавно.
 
От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

[video=youtube;VAQjF5RPgbg]https://www.youtube.com/watch?v=VAQjF5RPgbg[/video]

Една такава система ако се вгради във форума може би ще се оправят нещата. :lol:
 
От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Мдааам после пак ми разправяйте, че не бил луд, бил свестен човек.....
 
От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Веднага ще се реагира, щом се видим или засечем тук. Беше ме попитал в една тема защо еди какво си, и защо го трия, защото пич ние знаем, че си луд, ама дали и хората следящи и репортващи интернет пространството ще са на това мнение. Пък и не си ценен за обществото тук. Ако случай влезеш да четеш, аз да ти кажа, за както нямаш място тук. И моя съвет е грам да не се хабиш нито да пишеш, нито да ми се обесняваш. Ще те треим до последно.
Обращените е за Кръчмето, защото всеки път преди да драсне поредната си простотия посещава тази тема. ;)
 
От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Е все пак нека си има официално обвинение или поне метнете инфо какво толкова е направил, че гледам не само аз питам.
 
От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

A, то това бил кръчмаря :shock: Ясно ми стана сега защо е баннат.
 
Абе, тази тема не е ли прекалено излишна?

Вбюлетина си има перфектната функция за репорт на публикации.

НАМИРА СЕ ПОД МНЕНИЕТО В ЛЯВО, ТОЧНО ДО ЗВЕЗДАТА ЗА РЕПУТАЦИЯ
 
Re: От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Е все пак нека си има официално обвинение или поне метнете инфо какво толкова е направил, че гледам не само аз питам.

Мулти акаунтинг... Регисрация с фалшиви мейли (понеже не ги верифицираме) Ползване на проксита, мисля че дотук е достатъчно за бан и такива потребители не трябва да бъдат допускани във форума....

Обаче има продължение http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=29698&page=2

Аз ви разправям, че тоя тип не просто е луд, ами е опасно луд, ама не :)
Въобще не му се връзвай, че звучал разумно, трезво и тн. Това нищо не значи - не всички луди са неадекватни. Сега звучи трезво, щото се напъва, ама утре пак ще влезне в епизода (или както там беше термина) и ще тръгне пак да пише на ГДБОП срещу някакви тинейджъри и как го заплашвали с убийство и тн.

Той така обикаля форумите, заяжда се с хората, чака някой по-млад и импулсивен да го ханрани и се почва - злодей бил и тн. И цялото си време почва да го отделя да рови за тоя човек, дали няма да изскочи някой неплатен данък някъде или да нещо по сайтовете му, което да прати на ГДБОП.

Ей го и горе какви писал, че ще му пращат мутри и тн, па после - не бил той. Това, дето описва за самотата му и как жена му го кара да пише във форума за да не изперка тотално е точно диагнозата на Гесер Курултаев. Това тука го знаем много преди да го напише в оня форум. Тия приказки, че не бил той....

Мани не се занимавай, тоя трябва да го приберат, ама както е в Китай не виждам как може да стане....

Бе то и аз съм така, ама неговия случай си е сериозно тежък :) Даже преди беше писал до ГДБОП, че от тука хора го заплашвали с убийство и разни такива. Това заради едно - "ходи се гръмни", ама като го разпише там в неговия си стил (аз съм филолог, професор, исках културен диалог да водя, но тука няколко недоброжелателни хора.... ала бала) и ти после ходи обяснявай, че бил луд. А това вече не е ташак работа.
И в cybercrime.bg (на Явор Колев) беше писал пак сигнали, че тука у форума незнам си кво ставало... Лапета терористи се въдели :) Бегай, пълна откачалка е тоя...
 
Re: От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Е все пак нека си има официално обвинение или поне метнете инфо какво толкова е направил, че гледам не само аз питам.

Виж и тук - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=19976
Има и един цитат на въпросния човек:

А на Томов - ами Томов, щом не разбираш това, че съм образован човек, който се опитва да намери общ език с тебе и да сме си взаимополезни, назовавайки ме "пълен олигофрен", аз ще ти кажа, че си пък "пълен психопат" и ще се моля и за тебе, макар и да не съм вярващ, да ти се случат в живота тези неща, които най-малко си си помислял и от болести да не се оттървеш, докато си жив!
 
Абе, тази тема не е ли прекалено излишна?

Вбюлетина си има перфектната функция за репорт на публикации.

НАМИРА СЕ ПОД МНЕНИЕТО В ЛЯВО, ТОЧНО ДО ЗВЕЗДАТА ЗА РЕПУТАЦИЯ
Прав си братле удрям катинара..
 
Значи кръчмаря върна старата си техника затова възстановявам тази тема и старата ни политика да трием всичко от него


значи поства каквото поства и след като се вържете да отговаряте с доказателства на дадена теза гледа да използва каквото може от написаното за да подаде репорт

така че без да пишете и отговаряте само репорт и всичко ще се трие...
 
От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Ако може темите му да не се появяват изобщо ще е по-добре. Не може ли да настроите форума първото мнение на всеки нов потребители да не се появява без одобрение?
 

Горе