Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Ако изборите бяха Днес за кого щяхте да гласувате

  • ГЕРБ

    Votes: 26 24.8%
  • БСП

    Votes: 7 6.7%
  • ДПС

    Votes: 4 3.8%
  • Партия Кунева

    Votes: 8 7.6%
  • ОДС - СДС-Костов

    Votes: 6 5.7%
  • АТАКА

    Votes: 14 13.3%
  • РЗС

    Votes: 0 0.0%
  • Новосъздадена Гражданска Партия

    Votes: 15 14.3%
  • Няма да гласувам

    Votes: 12 11.4%
  • Още Не съм решил

    Votes: 6 5.7%
  • Друга съществуваща вече Партия

    Votes: 7 6.7%

  • Общо гласове
    105
  • Poll closed .
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Точно така.

Щом ви го е нацепил на комунетата толкова дълбоко отзад, че още ви боли като му чуете името дори значи точно той е човека.

Че пък той как се е борил с ЛОШИТЕ СОЦИАЛИСТИ?
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Макс - Костов е човекът който е натресъл едни от най големите ядове на политиката и хората в БГ пряко и косвено.

Имаше уникалният шанс да направи необходимите реформи в БГ - Мнозинство в Парламента - Президент - Кмет на София и всичко каквото се сетиш - той го пропиля - Вместо да оправи държавата той уби СДС - Раздаде на безценица на РМД-тата на свои хора да не говорим за Кремиковци, Балкан и тн.

След това от пусто себелюбие не можа да преглътне че Цара го би на изборите и се направи на сърдит с което ни натресе ДПС и всички последици от тяхното участие в управлението.

Ако имаше поне малко акъл в главата можеше да остане в историята като строител на нова българия а той остана като разорител и крадец.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

зависи колко си готов да предложиш
sorry.gif

nortrant направи един аватар и за мен само, че със слоган - "България на циганите" :)
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Само ГЕРБ от прехода на сам само те направиха нещо
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Само ГЕРБ от прехода на сам само те направиха нещо

Даже много неща направиха - Фалираха дребния бизнес - увеличиха безработицата - Изхарчиха фискалният резерв

Имаха желание но не успяха - Да прокарат добивът на шистов газ - Да разрешат добивът на ГМО и тн.

Дето се вика доста се постараха не случайно хората ги изгониха с камъни
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

@mantaman - недей с червената пропаганда и ти.

Костов дойде на власт в най-тежката социална и икономическа криза в новата ни история.

Завари фалирала планова икономика, източени предприятия, огромни дългове и хиперинфлация.

За 4 години стабилизира лева, вдигна икономиката на крака, върна земята на хората, продаде големите фалирали предприятия за някакви символични суми, колкото да запази работата на стотиците хиляди работници, които трябваше да останат без работа и безработицата щеше да удари поне 30%.

Освен това проведе реформа във всички големи сектори - образование, здравеопазване, осигуряване, сигурност и тн..

Неговото правителство свърши 80% от работата за приемането ни в НАТО и ЕС само за 4 години затвориха повечето глави от преговорите.

По време на войната в Косово ядоса много Русия, като и отказа въздушен коридор и след това ядоса още повече САЩ като отказа категорично да приемем Косовски бежанци. Ако беше клекнал в момента тук още щеше да е пълно с косовари.

Костов разби ВИС и СИК !!!

Костов прие закон за лустрацията, който конституционния съд доминиран от комунистите върна като противоконституционен.

Костов започна ефективното отваряне на досиетата. Изгони от страната няколко от видните мафиоти и няколко руски дипломати уличени в шпионаж.

БСП докара Симеон Втори на власт, не Костов. БСП се коалира с НДСВ не Костов !!!

Хайде сега кажи ми кой е направил и половината от това, което е направил Костов като ни вадеше от лайната ДВА ПЪТИ ???

Да не би Симеон и Кунева да са довършили реформите започнати от Костов ? Или пък Станишев и ГЕРБ ?

Да си чул за проведена реформа след 2001ва ? Да си видял ефективна борба с мафията след 2001ва ?

Да си видял някой български политик след 2001ва да се опълчи явно на САЩ или Русия ?



Да плюеш по Костов сега е като да плюеш по хирурга дето ти е спасил живота в спешното, след тежко напиване и катастрофа със 120 в бетонна стена.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

nortrant направи един аватар и за мен само, че със слоган - "България на циганите" :)

заповядай!
със здраве да си го ползваш :mrgreen:

s5xsht.jpg



приемам още поръчки!
good.gif
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

И аз живея в село. Я кажи как да гласувам за тая партия. Не, нямам предвид тази дето била за гражданите, а тази за селяните :D :D :D
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Само ГЕРБ от прехода на сам само те направиха нещо


Какво направиха бе колега? Докараха държавата до положение хората да не могат да си платят тока? Не може на един човек да му е в акъла само да прави пътища... А народа да гладува през това време. Ти да кажеш по телевизията: " Аз за какво ги правя тия пътища, кръв ли да се лее по тях"... На него акъла му е в пътищата само и му е последна грижа за народа. Ако беше го грижа нямаше да подаде оставка. Може много да се говори на тая тема, ама народа сам си е виновен. Защото народа ни тъп и прост. ( говоря за по-голямата част от хората, не визирам никой от този форум, да няма после коментари :D ) Така че внимавайте кой избирате.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Нортрант е типичния политически трол, трябва да си много прост, за да се вържеш на такъв боклук като него. Никъде не е просперирал - а все навсякъде се буташ - къде се буташ ти бе утрепка такава??? Къде се буташ? Мнение ли изказваш? Ами изказвай... 1 мнение нямаш да изкажеш 1 теза - трол такъв - без мнение - такива са най-прости, ненавиждам такива боклуци мръсни като тебе.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

И за това заслужава да умре ли? Как не успях да цитирам преди да си промениш мнението. :cry:
И сега като смени аватара Пръмов ли да ти викам :lol:
А тъкмо свикнах с Станишката :cry:
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Ти като изявен будист може да му викаш както си поискаш :)

На вас гробарите всичко ви е простено - Чудя се само ако се окаже че ГРОБ не е в следващото правителство и почнат да им излизат кирливите ризи каква песен ще пееш тогава

ПП
То като се замисля какво ли пък толкова ще излезе дето да не сме го виждали вече

- Политическа корупция на най високо ниво - Премиер раздава указания кой да го закачат и кой не - Мишо бирата
- Вицепремиер се събудил с 6 имота - Купили му ги баба му и дядо му с 300лв пенсии
- Сайтове на министерство по 6 милиона
- Фейсбук страници по 100 000лв
- Високопоставени служители и кметове с фалшиви дипломи
- Високопоставени служители със сайтове за търговия на цигари без бандерол
- Общински съветници искали подкуп от бъдещият президент - той обаче не ги натопил
- Президента с незаконна вила на морският бряг

и тн. тн. тн.

Те не случайно хората са казали че рибата се вмирисва от към главата

Реално като се замисля само още не сме виждали на скрита камера как мутрафона убива човек но няма да се учудя ако и това излезе
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

А днес София е в плакати на някакво гражданско движение "не на европа"
Някой знае ли какви пък са тези. :shock:
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Кой знае от коя партия са и сега използват момента... Днес движих доста из София пък такива плакати не видях никъде.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Обаче фанатизма на някой колеги от форума, взе да прелива чашата на добрия тон... Като, ще си мерите пишките - разменете си данъчните декларации и вижте, кой е по-ербап..., всяка една тема се опоручава до едно и също ниво: ГРОБ - БСП...
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Обаче фанатизма на някой колеги от форума, взе да прелива чашата на добрия тон... Като, ще си мерите пишките - разменете си данъчните декларации и вижте, кой е по-ербап..., всяка една тема се опоручава до едно и също ниво: ГРОБ - БСП...

Така ще е до изборите даже може малко и да се влоши фанатизма и после ще утихнат политическите теми - поне те така си мисля. :)

Интересно ми е гледам изразни онлайн анкети по сайтове все водят ГЕРБ(както и тука) и недоумявам как след като са докарали цяла България да не може да си плати тока(орезилихме се и по чужбина), свалиха ги с камъни и дърве и пак всички сакат Тиквоций?

Не мога да го разбера това? :shock:
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

[video]http://vbox7.com/play:4975a61cd1[/video]

Малко да охладим страстите :D
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Нортрант е типичния политически трол, трябва да си много прост, за да се вържеш на такъв боклук като него. Никъде не е просперирал - а все навсякъде се буташ - къде се буташ ти бе утрепка такава??? Къде се буташ? Мнение ли изказваш? Ами изказвай... 1 мнение нямаш да изкажеш 1 теза - трол такъв - без мнение - такива са най-прости, ненавиждам такива боклуци мръсни като тебе.

ми ти какви тези имаш бе?
копираш ми някакви картинки от фб за Пръмова

и някакви тъпи новини които всеки може да си види...
(относно фб картинките - жалката пръмова преди няколко месеца (2-3) постваше редовно във фейсбук такива колажа - с ББ и други подобни - все едно е профил на дете...няма друга работа - колажите са много важни за да успееш)



беше луд по бсп и изведнъж залюби Пръмова...
как така стана - нямам представа
единственото което знам е, че източниците са ти същите (тъпи сайтове за новини) и точно за това такова обръщане на посоките е меко казано глупаво

какви тези си доказал ти...фъфлиш едно и също
вземи напиши на пръмова биография за живота й - щом си я проучил толкова добре...

защо не разбираш, че такъв спам от твоя страна е смешен и дори не може да се каже, че е агитация... :wink:

сега какво ще правиш с хората които убеди да гласуват за серГЕЯ?
офф, пак трябва да започваш отначало :( хайде - почвай! :roll: пускай нови теми преди 5 мин със поредната новина от новинарски сайтове които не са ясно чий интереси защитават
но щом е положителна за партията на която симпатизираш - значи става.. хаха

има още време до изборите... както си ги подкарал бсп, кунева - кои останаха - дпс май само :D
 
От: От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Така ще е до изборите даже може малко и да се влоши фанатизма и после ще утихнат политическите теми - поне те така си мисля. :)

Интересно ми е гледам изразни онлайн анкети по сайтове все водят ГЕРБ(както и тука) и недоумявам как след като са докарали цяла България да не може да си плати тока(орезилихме се и по чужбина), свалиха ги с камъни и дърве и пак всички сакат Тиквоций?

Не мога да го разбера това? :shock:

Защото вече на народа му писна и му е все през дедовия. Аз като гражданин на тази държава, небих си направил труда, да упражнят правото си на вот, защото всички са от едно и също котило. Даже нека и да си го признаем, всички българи сме от едно и също котило, всеки един от тук присъстващите във форума съм сигурен на 10000%, че ако има възможност да се облажи, ще го направи, пък нека се бие в гърдите, колко бил праведен всеки един от тук присъстващите...
 

Горе