Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Ако изборите бяха Днес за кого щяхте да гласувате

  • ГЕРБ

    Votes: 26 24.8%
  • БСП

    Votes: 7 6.7%
  • ДПС

    Votes: 4 3.8%
  • Партия Кунева

    Votes: 8 7.6%
  • ОДС - СДС-Костов

    Votes: 6 5.7%
  • АТАКА

    Votes: 14 13.3%
  • РЗС

    Votes: 0 0.0%
  • Новосъздадена Гражданска Партия

    Votes: 15 14.3%
  • Няма да гласувам

    Votes: 12 11.4%
  • Още Не съм решил

    Votes: 6 5.7%
  • Друга съществуваща вече Партия

    Votes: 7 6.7%

  • Общо гласове
    105
  • Poll closed .
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Блеки то всеки може да каже всичко - те реалните варианти за коалиция са общо 3 и всеки ги е повторил поне по 333 пъти и накрая каквото и да стане ще каже е аз казах ли ви на вас.

Така че не викай хоп преди да си скочил - Нека първо да направи коалиция с ГРОБ пък тогава ще видим.

Аз интервюто не съм го гледал на живо и си мисля че думите и са извадени от контекста и по скоро Кунева си прави гаргара с ТРУП от колкото да казва че ще прави коалиция с тях.

Не виждам нито една реална причина точно в този момент да си купи билет за Титаник :)
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

images


айдеее.... алан обърна резбата...
после аз съм си променял мнението

Тук много колеги, гледам си ги хвърлил в тъча :D

По к'вО? по глупост може би...
то това неговото със серГЕЯ беше болестно състояние
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Кунева определено е най-добрият вариант, но наистина няма да бъде допусната....Не знам защо все още вярвате, че нещо зависи от вас. Тя системата така е направена, че ядете това което ви е сервирано :wink:
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Ромите ще гласуват вместо теб :D
А за алъна не мога да повярвам, направо съм шокиран :shock:


Ами ще гласуват като им дават парички. Ей много я мразя тая паплач. Тия взимат яко пари от държавата без да правят нищо и пак продължават да крадат. Ако някой има интерес, мога да ви постна с точност кой какви пари взима от държавата и тогава ще останете много изненадани. Изводът е, че държавата подкрепя повече ромите отколкото нас!
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Бил съм в системата на управлението 4 години (преди няколко години, повече от 8 ), просто не ми се говори...само 2 месеца след изборите, и започват едни "сбирки" в партийните централи - "този наш човек, трябва да се уреди еди си кое", "тази фирма дали може да направи еди си какво", отиват във фирмата, уж уговарят някакво производство, но на драстични ценови условия, а на мен допълнително ми казват "ами те от фирмата трябва да заделят някакъв процент, ама ти трябва да им кажеш..."... в крайна сметка си пуснах "кепенците" и на никого не съм играл по свирката, само изчаках да свърши мандата и това е! Може би сега съжалявам за някои си мои действия, но това е! Не съм взел от никого нищо!
Сега НЕ бих гласувал за никого, или поне НЕ за партия!
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Алън така както е тръгнал след 3 месеца и за ДСБ може да е :lol:
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Алън така както е тръгнал след 3 месеца и за ДСБ може да е :lol:

Абе само да не мине ДПС-то накрая
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

На Алън може да му направите по един люлюн понеже сте много отворени :)

Всеки има право сам да определя политическите си виждания и да смени избора си - Смешно е само като Агейнста дето тамън стана националист и пак обърна резбата.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Дали Пръмова, дали Станишев .... каква е разликата? За мен Алъна не си е сменил политическите пристрастия на милиметър. Така че тука нямаме смяна на политическата ориентация.

Поздравявам го обаче, че го обяви публично. Малцина са тези, които биха го направили, след като така яростно са защитавали други.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

А с какво Болен е по различен от първите трима или пък Боко ?

Всичките са един дол дренки, но все пак трябва да се избере възможно най доброто което има на сергията
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

А с какво Болен е по различен от първите трима или пък Боко ?

Всичките са един дол дренки, но все пак трябва да се избере възможно най доброто което има на сергията

С много е по-различен и това се вижда от космоса.

И стига с тея номера... всички били хаймани. С тея лозунги я докарахме до тука. От 20 години ни го пробутват тоя номер. Така като гледам има шанс този път да не мине клишето обаче.

От друга страна, ако се погледне реално на нещата, Пръмова е най-малкото зло наистина. Поне не е 100% сигурно, че ще оплеска пак нещата, с което другите не могат да се похвалят. Моя съвет е който го е страх да подкрепи Сидеров, да гласува за Пръмова, като се информира за миналото й преди това.

Съвсем друг е въпроса, че боко няма да сдаде властта така лесно и шанса Пръмова да управлява сама е минимален, което ни връща в началото на простотията. Коалиция с коя да е от партиите изедници ще е пагубна за каквото и да е управление. Виж коалиция Атака-Пръмова може и да проработи, като се балансират двете формации, но това ми е малко в сферата на фантастиката:). Същото си го мислех и за ГЕРБ и АТАКА ама боко не направи и едно нещо, което обеща за да получи подкрепата на Сидеров. Само си остави време да си напазари от депутатите му. Това вече е друга тема...
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Биаро Аз също бих подкрепил една коалиция Кунева Атака въпреки че тя е доста във фантастиката.

А самият факт че Боко напазарува депутати от Атака говори че Волен не може да събере 20 човека дето да са му верни и да ги направи депутати а ти искаш правителство да прави - от къде хора.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

при Кунева, браво голямо постижение си е от червените промивки -

Преди месеци писах, че задачата на пръмовата снаха е да обере де що има недоволно от всички партии. И после, в парламента, да го сипе, дето трябва - "политическа необходимост" за съставяне на правителство. :p
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Преди месеци писах, че задачата на пръмовата снаха е да обере де що има недоволно от всички партии. И после, в парламента, да го сипе, дето трябва - "политическа необходимост" за съставяне на правителство. :p

То беше ясно, че консолидира отритнатите.

@Манта, бе прав си ама точно това с коалициите до колкото си спомням го писахме първи с теб. Дори си спомням, че щеше си ръсиш главата с пепел ако Кунева се коалира с ББ!
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

На Алън може да му направите по един люлюн понеже сте много отворени :)
Бъди така любезен да ми обясниш какво значи "люлюн" :)

Всеки има право сам да определя политическите си виждания и да смени избора си

Абе незнам..но точно той рева, че преди съм бил против Герб а сега ги подкрепям (уж не могло... или нещо подобно)
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Биаро Аз също бих подкрепил една коалиция Кунева Атака въпреки че тя е доста във фантастиката.

А самият факт че Боко напазарува депутати от Атака говори че Волен не може да събере 20 човека дето да са му верни и да ги направи депутати а ти искаш правителство да прави - от къде хора.


Проблема на депутатите от Атака е че нямат пари и са бедни като църковни мишки. А както знаеш такъв човек лесно може да се купи с нужната сума. От къде другаде да ги вземе боко? От БСП може би или от дсб... пари не им липсват.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Който и да дойде няма спасение... и да дойде някой, като почне да действа как трябва, КГБ-то ще го очисти ;)
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Викаш били бедни - Боко ги купи с по 100 000 лв е как да оставиш на такива хора да управляват държавата.

Ми те утре за по милион ще пуснат шистов газ - ГМО и какво ли още не.


Нортрант - така като го чуеш това нещо първата асоциация дето си направиш е точно това.

Не съм адвокат на Алън - това че не понася ГРОБ е съвсем нормално състояние за всеки с над средно интелигентно равнище - А ти как точно установи че сега ги подкрепя?
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Добавете в списъка и НФСБ, смятам да ги подкрепя :)
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Викаш били бедни - Боко ги купи с по 100 000 лв е как да оставиш на такива хора да управляват държавата.

Ми те утре за по милион ще пуснат шистов газ - ГМО и какво ли още не.

Отново бъркаш двата щата. Сега са независими (демек нищо не зависи от тях) и просто трябва да се преместят от едното място на другото и чинно да натискат копчето по команда. Единствена отговорност, която носят е пред съвестта си. В едно управление решенията и отговорностите са съвсем други. Значи, според твоята логика, по добре да изберем тези, които са крали 20 години и са бъкани с мангизи? А не други, които не са крали и нямат пари.

На Пръмова хората какви са? 90% От тея покрай нея са политически номади, които за власт и пари и майките си продават.
 

Горе