Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Ако изборите бяха Днес за кого щяхте да гласувате

  • ГЕРБ

    Votes: 26 24.8%
  • БСП

    Votes: 7 6.7%
  • ДПС

    Votes: 4 3.8%
  • Партия Кунева

    Votes: 8 7.6%
  • ОДС - СДС-Костов

    Votes: 6 5.7%
  • АТАКА

    Votes: 14 13.3%
  • РЗС

    Votes: 0 0.0%
  • Новосъздадена Гражданска Партия

    Votes: 15 14.3%
  • Няма да гласувам

    Votes: 12 11.4%
  • Още Не съм решил

    Votes: 6 5.7%
  • Друга съществуваща вече Партия

    Votes: 7 6.7%

  • Общо гласове
    105
  • Poll closed .
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Не съм адвокат на Алън - това че не понася ГРОБ е съвсем нормално състояние за всеки с над средно интелигентно равнище - А ти как точно установи че сега ги подкрепя?

не съм казал, че той ги подкрепя
онзи ден ме насмете, че съм бил подкрепял Герб (а не могло защото преди съм бил против тях :shock:)

незнам как разбра, че ги подрeпям..дори няколко пъти казах, че няма да гласувам за тях - това, че не ги плюя не значи, че им симпатизирам...


виж какво ми пише преди няколко дни

Норте - ФУРНАДЖИЙСКА ЛОПАТА такава, преди да му дадеш зелено, видя ли какъв спам е излял в другите теми, преди на такива не им ли даваше червено задето спамят по темите, пък тук зелено си му дал. ЕЙ ЕЙ ГОЛЯМА ЛОПАТА СИ, ДО МИНАЛИЯ МЕСЕЦ НАРЕЖДАШЕ ЗА БОЙКО, аз ще го запомня това да знаеш и след 10 години ще го помня как се отметна и извърна, ще ходиш при Кулезич дето я уволниха даже от тв7.


аз поне не съм бил болестно вманиачен в някои както той в серГЕЯ
сега пък за Кунева агитира...преди пишеше протв нея - сега пък получил сведения, че се бил заблуждавал за нейната особа..моля ти се
от къде тия сведения?
от същото мястото от където получаваше за съргей
източниците не вярвам да си ги е променил..по-скоро нещо друг - резби, брегове и т.н.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Добавете в списъка и НФСБ, смятам да ги подкрепя :)

Ти следиш ли ги?
какво стана с Митьо Очите - има ли някаква истина в този слух?

на мен ми станаха адски жалки когато пуснаха по СКАТ едно филмче анимация което бяха монтирали във връзка с новина, че Сидеров е бил в някакъв много скъп френски хотел

та бяха направили някаква анимация с лицата на Сидеров и колежката му и дори бяха направили някакво разследване..
смешна работа, всеки едно гледам господари на ефира...


Така ли се борят с конкуренцията?
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Точно такива са ми вижданията - По добре умерени крадци със опит отколкото честни сиромаси дето ще се продадат за себестойността на няколко заплати.

Имам един много любим виц точно по тая тематика - На избори сменят старият кмет - Тръгва си той от кметството и си вика ей откачен народ направих си къща купих си кола и таман беше станало време да поработя и за хората и те ме смениха с тоя новия дето ни къща има ни кола и сега трябва да почва всичко от начало :)
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Точно такива са ми вижданията - По добре умерени крадци със опит отколкото честни сиромаси дето ще се продадат за себестойността на няколко заплати.

Имам един много любим виц точно по тая тематика - На избори сменят старият кмет - Тръгва си той от кметството и си вика ей откачен народ направих си къща купих си кола и таман беше станало време да поработя и за хората и те ме смениха с тоя новия дето ни къща има ни кола и сега трябва да почва всичко от начало :)

Ми безумна логика, какво да кажа.... Това всъщност е следствие на още по безумна ни съдебна система. Я ако имаше качествено правораздаване дали ще да е така....
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Има двама минстърпредседатели дето се кълнат че не са пипнали и стотинка - Жан Виденов и БОКО - и след двамата трева не никне изводите си ги прави сам.

И преди съм ви го казвал хората във властта никога няма да останат на сухо има толкова много начини да си направят живота щастлив - Така че който и да дойде на власт ще си оближе пръстите не му гледайте в паницата а вижте докато си облизва пръстите дали може да свърши и нещо полезно за държавата.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Независимо дали Алън си прави майтап - истината е че все повече хора ще припознаят България на Гражданите като единствена алтернатива за БГ.

Кунева е човек който може да взима тежки решения и да ги изпълнява - Ако някой някога започне реформи в БГ то тя ще го направи - Видя се че мухобойко няма топки за тая работа - Четири години говори за реформи и даже не ги и започна - построи малко магистралки малко колибки че от тази дейност лесно се гепят мангизи а реформите ги остави за баламите той прибра парите.

За съжаление няма да има достатъчно гласове за правителство а всяка една коалиция ще я потопи - В този случай е по добре да изчака следващи избори които може и да са много наблизо след първите защото ситуацията в момента е патова.

Изключително съм ЩАСТЛИВ, че съм от хората, които припознават АТАКА като единствена алтернатива!!! А още по-щастлив съм от факта, че срещам все повече хора, които мислят по същия начин ;) Малко е нужно на Атака да стане трета политическа сила. Вярвам, че това ще стане. А тогава дори и БСП-ДПС няма да може да се осъществи ;)
А за форт само едно е сигурно - той винаги ще си остане човек-ряпа ;)
П.С.
Все още не ми побира умът как 500 000 човека гласуваха за Пръцкова-президент... Искрено се надявам, това да не се повтори на парламентарните избори...
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Защо все се вълнувате какво ще кажат другите? Вие гласувате според своите виждания и разбирания. Тепърва ще им слушаме дебадите, ще ги видим кой какви неща предлага и тогава чак е време за избор. 'Що за смешка е предварително да даваш гласа си без да си видял другите варианти? Това е все едно да влезеш в най-познатите си 1-2 магазина, от които по принцип не си доволен като обслужване и качество и да купиш от там без да се сетиш да видиш каква е ситуацията е в другите магазини. Ние на политиците не сме им длъжни нищо, т.е. не им дължим вот по подразбиране. Нека се напънат и докажат, че го заслужават и който колкото заслужи, нека толкова получи.
Изобщо не мога да ви разбера с тези агитации. Толкова пламенно ги защитавате (особено тези дето са имали възможност и са се оср*ли), че още малко и бих си помислил, че имате някаква лична изгода от победата на някой от тези.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Кунева е еднодневка - също като царя.. но в това няма нищо чудно нали от НДСВ идва...
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Eто колко са жалки от "България на гражданите"
http://www.facebook.com/photo.php?f...2982514.121122.499691323382841&type=1&theater

Усмихнати, доволни и смешни - със плакат в ръка
защото са сторили нещо много велико и трябва да го види цял свят!

Днес тези жалки същества решиха да дарят кръв..за Пламен който от вчера не е сред нас...
речника ми е беден - наистина нямам достатъчно подходяща дума с която да опиша тези ОТРЕПКИ



859712_560752040610102_854603971_o.jpg
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Политика е мръсен бизнес и курвенска работа, но това което правят с тези плакати и най-малката симпатия ми се изпари!
Стига е яхала Пръмова недоволството, стига се занимава с метни проблеми, а с по такъв долен начин с човешка трагедия да извлича дивиденти, говори колко ниско е паднала работа. А и ПР съветниците да бяха се поинтересували във Варна, протестиращите в ядрото си пет пари за пол. партии не дават.

Това е все едно някой мастит да даде некви пари на дом на сираци и да каже това е благодарителност, обсипал се с камери и имедии да отразят това което прави.
А и така да е само не вдянах какво знаят Благоевградчани за Варна, но карай.....

Чудех се коя партия ще почне да пада ниско с ПР, ясно коя е! Това го чаках много по късно и то от мръсния ПР една към друга!
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Норт, я дай малко инфо по ПР акцията им, че са изтрили от ФБ. Знам ли може и да е почнал, черния ПР!
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

наистина са изтрили публикацията към която бях дал линк в предишния пост... :?

какво ви говори това?


беше качена снимката с плакатите - един положителен коментар нямаше...

Норт, я дай малко инфо по ПР акцията им, че са изтрили от ФБ. Знам ли може и да е почнал, черния ПР!

Не ги следя тези нещастници
преди няколко месеца Пръмова ме блокира във ФБ (в личния й профил...)

сега гледам в страницата на партията - http://www.facebook.com/grajdani.bg/posts/111967785658078

Притча в 2 минути - Царят :)mrgreen:)е гол - притча в 2 минути - http://www.youtube.com/watch?v=-4dyDeBjLr4 :D жалка работа...
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Много подло действа Пръмова. На мен ми се изясни още като деполитизираните протестиращи предложиха Любомир Христов за служебен премиер. Като стана ясно, че няма да мине номера предложиха Константин Пенчев. В задачата се пита кой им дърпа конците на тия двамата:) Лесна задача общо взето. Единия и беше вице президент, другия всички го знаем ....
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

От "България на селяните" се поизложиха както си требе.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

И на мен не ми направи добро впечатление, но няма как да няма изцепки. Когато се работи с хора е така. Естествено, всичко ще се лепи на Кунева...
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Eто колко са жалки от "България на гражданите"
http://www.facebook.com/photo.php?f...2982514.121122.499691323382841&type=1&theater

Усмихнати, доволни и смешни - със плакат в ръка
защото са сторили нещо много велико и трябва да го види цял свят!

Ето ти малко гербери в същата поза. Нямат плакати, ама са се строили чинно за снимката пред кръводарителския център.
Млади гербери дариха кръв в чест на Левски
1d334adf9e50c8ec7680d25fe98a097a_400x300.jpg

Как ще коментираш това?
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Пич, те не се хвалят, че даряват кръв за спасението на някой, който всъщност е починал. Има разлика.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Test, разликата е в начина на показаност, а и другото което е в агитациите 2 в 1, тук се говори просто как някой иска печели политически дивиденти и яхва недоволства, чисто и просто е :)
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

@g0g0
На плакатите пише "В памет на...". Така се пише за починали хора. Иначе самата инициатива и аз не я одобрявам по този начин. Обаче по нищо не се различава от герберските простотии.

И в двата случая се касае за евтин пиар и панаирджийска показност. В това отношение чисто количествено ГЕРБ са много по-напред от всички останали. Никой не разполага с пропагандна машина като тяхната. Всеки ден има подобни глупости в медиите. Жени Герб от Долно Нанагорнище направили чешма на майната си. Не знам кви си ГЕРБ събрали 200 лв. и ги дарили на старчески дом. И т.н. Всеки ден някаква подобна простотия, в която задължително има снимки и присъства името на ГЕРБ. Знаят, че излиза по-евтино отколкото ако просто си плащат за реклама и затова го правят, а и народът е достатъчно прост, за да им вярва.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Абе как не ви е срам да говорите за евтин политически ПР защитавайки ГРОБ - май сте забравили

- За пържолките на кучето дето намери труп (става въпрос за убито момиче)

- За това как Тиквата каза на родителите на това същото момиче да се извинят на полицията

- За децата в училище дето участват във викторина в която верният отговор е с ГРОБ сме по силни


Как не ви е срам бе и с тия уста ядете - Бахти колко трябва да си нагъл и безочлив за да си фен на ГРОБ и да говориш за неуместен политически ПР

Но то ви е простено ако имахте поне малко интелект нямаше да се възхищавате на мутра агент който е прочел само една книга в живота си - ФАКТ
 

Горе