Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Ако изборите бяха Днес за кого щяхте да гласувате

  • ГЕРБ

    Votes: 26 24.8%
  • БСП

    Votes: 7 6.7%
  • ДПС

    Votes: 4 3.8%
  • Партия Кунева

    Votes: 8 7.6%
  • ОДС - СДС-Костов

    Votes: 6 5.7%
  • АТАКА

    Votes: 14 13.3%
  • РЗС

    Votes: 0 0.0%
  • Новосъздадена Гражданска Партия

    Votes: 15 14.3%
  • Няма да гласувам

    Votes: 12 11.4%
  • Още Не съм решил

    Votes: 6 5.7%
  • Друга съществуваща вече Партия

    Votes: 7 6.7%

  • Общо гласове
    105
  • Poll closed .
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

ГЕРБ са много хитри.. те правят разни, градинки, тук таме път(с европейски пари разбира се), дадът някой лев за дарение..
А в същото време.. правят и разбира се повечко Сини зони, повечко безработица, повечко от всичко.. ама от лошото всичко..

Не знам, ама през последните 4 години вървим само на зле от към финанси... Що се отнася до градинките, нека си ги правят.. на фона на откраднати 1,000,000 лева, те дават да кажем 10,000 за простосмъртните хора.

Ужас..
За кой да гласуваме е въпроса.. ? АТАКА? грр.. дали ще настане гражданска война :lol:

Аз си подкрепям тези хора: https://www.facebook.com/Dvizhenieto?ref=ts&fref=ts
Комуникирах с тях, помогнах им с фейсбук. Споделях разни работи и така. Дано да е имало поне МААЛКО ефект!
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Мисля, че си на прав път. Да подкрепяме която и малка партия или "непартия" ('щото тези пише, че не искали да са партия) е по-добре отколкото да оказваме подкрепа на доказали се като некадърни политици, които толкова време само ни лъжат. Като не ти харесва старото, избираш някакво ново. Ако и то не свърши работа, пробваш с друго. Вече е въпрос на вкус кого точно ще изберем. На мен ми се вижда малко несериозно това с "непартиите", но във всички случаи е по-добър вариант отколкото да се подкрепят същите, които ни управляват вече над 20 години.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Абе какви сте такива слепоци бе, че не виждате кой наднича зад ъгъла.


Движение „Модерна България“

Владимир Чуков, Борислав Цеков, председател на Института за модерна политика, политолога Емил Георгиев, социолога д-р Венелин Стойчев, бившия кмет на район "Вл. Варненчик" във Варна Добромир Джиков, общинския съветник от Пазарджик Илия Джамбазов, икономиста Ралица Агайн, Здравка Кръстева - преподавател в Софийски университет, правозащитника Петър Кичашки и други.


Борислав Цеков - Цеков бе дясна ръка на Меглена Кунева по време на кампанията й като кандидат-президент през 2011.

Емил Георгиев - Подкрепям Меглена Кунева, защото ще бъде президент на гражданите.

д-р Венелин Стойчев - Меглена Кунева е като „умна ракета” – веднъж прихванала целта, я преследва докрай

Ралица Агайн - депутат от НДСВ



Е, Симеоне, направо си подкрепяй Пръмова, а не някое от многобройните и разклонения.

Между другото, като гледам какво се случва, Пръмова ще ни завърти в страшна схема. Където и да погледнеш има нейни пионки представящи се за деполитизирани представители на гражданите. Яката ще ни умота тая госпожа.








ГЕРБ са много хитри.. те правят разни, градинки, тук таме път(с европейски пари разбира се), дадът някой лев за дарение..
А в същото време.. правят и разбира се повечко Сини зони, повечко безработица, повечко от всичко.. ама от лошото всичко..

Не знам, ама през последните 4 години вървим само на зле от към финанси... Що се отнася до градинките, нека си ги правят.. на фона на откраднати 1,000,000 лева, те дават да кажем 10,000 за простосмъртните хора.

Ужас..
За кой да гласуваме е въпроса.. ? АТАКА? грр.. дали ще настане гражданска война :lol:

Аз си подкрепям тези хора: https://www.facebook.com/Dvizhenieto?ref=ts&fref=ts
Комуникирах с тях, помогнах им с фейсбук. Споделях разни работи и така. Дано да е имало поне МААЛКО ефект!
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Биаро всеки има право на собствено мнение - Ние сърдиме ли ти се че харесваш оня дето наднича зад ъгъла на кръговото на 4-ти километър :)
 
От: От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Как ще коментираш това?

г/д по същия начин :-o
но пръмова трябва да се въздържа малко...бойко сигурно може да си го позволи
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Биаро всеки има право на собствено мнение - Ние сърдиме ли ти се че харесваш оня дето наднича зад ъгъла на кръговото на 4-ти километър :)

Отречи сега че Кунева плете много яка мрежа от различни организации, които се готвят да ударят много здраво в точния момент. Много хитър план е разработила явно. Никой не забелязва какво се случва и докато върви патакламата Пръмова работи тихо, тихо, без никой да се занимава с нея. Хитро и умно, признавам.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Отречи сега че Кунева плете много яка мрежа от различни организации, които се готвят да ударят много здраво в точния момент. Много хитър план е разработила явно. Никой не забелязва какво се случва и докато върви патакламата Пръмова работи тихо, тихо, без никой да се занимава с нея. Хитро и умно, признавам.

бойко най-много плете, той 4 години плете, плете, краде депутати, съсипа атака, дръпна рзс, разтури сдс - ей това се нарича плетене на мрежа. А пък да не говорим, че май плете откакто искаше да става кмет на София.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

ХАХАХАХ, о Боже, колко са прости куневици :-o
 
От: От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

бойко най-много плете, той 4 години плете, плете, краде депутати, съсипа атака, дръпна рзс, разтури сдс - ей това се нарича плетене на мрежа. А пък да не говорим, че май плете откакто искаше да става кмет на София.

Спор няма, така е. От двамата тиквоций е много, много, много по-лош... и по прос... и по подъл. Вече казах, че Пръмова я предпочитам пред останалите дърти невестулки. От всички злини тя е най-малката.... Но пак не може човек да е сигурен, само времето ще покаже.

П.П
От това, което написах излезе, че съм някакъв поддръжник на Пръмова, няма такова нещо. Аз съм само за АТАКА и Сидеров, никой друг не поддържам. Просто реалните факти ги виждам по начина описан по-горе.
 
Последно редактирано:
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Съгласен съм с Биаарото, а все пак Кунева е учила, трупала е знания и най-вече ги е мателизирала на най-висше ниво, за нея да се захване с БГ сигурно е детска работа, като се има на предвид какви неща стават в любимия ни ЕС!
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Съгласен съм с Биаарото, а все пак Кунева е учила, трупала е знания и най-вече ги е мателизирала на най-висше ниво, за нея да се захване с БГ сигурно е детска работа, като се има на предвид какви неща стават в любимия ни ЕС!


Не знам вече в коя тема го писах, че много станаха, ама ще го кажа и тук. Силна Атака над 20 % и силна Кунева над 40% и може да стане и нещо добро в тая съсипана държава. Останалите на кучето в гъза. Сигурен съм, че ако Пръмова заяви, че ще работи за България и започне реални действия в тази посока Сидеров ще я подкрепи. Естествено ще трябва да направи и някой отстъпки от либералните си ценности, като новини на турски, толериране на мангали и тн. работи, за които само Сидеров си позволява да говори.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Отречи сега че Кунева плете много яка мрежа от различни организации, които се готвят да ударят много здраво в точния момент. Много хитър план е разработила явно. Никой не забелязва какво се случва и докато върви патакламата Пръмова работи тихо, тихо, без никой да се занимава с нея. Хитро и умно, признавам.

за това се говори още от миналата година
интересно как "движение модерна България" изпозват толкова добре протестите - направо са за учебниците :-o (сериозно)
нали протестиращите искаха НОВИ хора? пък то какво излиза
hunter.gif
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Ох направо си представям как Кунева и Сидеров ще ви оправят тоя път...
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

На по-следващите избори се явявам аз с нова партия за истински реформи и промени! Ще гласувате ли за мен :)
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

На по-следващите избори се явявам аз с нова партия за истински реформи и промени! Ще гласувате ли за мен :)

Изкажи си реформите и как мислиш ги направиш, пук после ще ти кажа :)
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

На по-следващите избори се явявам аз с нова партия за истински реформи и промени! Ще гласувате ли за мен :)

Какво ще промениш? Държавата или тя ще промени теб? :D
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

На по-следващите избори се явявам аз с нова партия за истински реформи и промени! Ще гласувате ли за мен :)

зависи колко си готов да предложиш
sorry.gif
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Ох направо си представям как Кунева и Сидеров ще ви оправят тоя път...
Може би БСП и ГЕРБ ще ни оправят по-добре?
Който да е, само да не са бсп/герб/дпс/сдс тея.. не ги щем :lol:
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Костов ше ви упай вас! Който не е ром и нема венци кат' патладжан, не става за политик!
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Костов ше ви упай вас! Който не е ром и нема венци кат' патладжан, не става за политик!

Точно така.

Щом ви го е нацепил на комунетата толкова дълбоко отзад, че още ви боли като му чуете името дори значи точно той е човека.
 

Горе