Ако сте рибар и ходите около Бургас, бъдете внимателни - дебнат крокодили !

GTA-RACER

New Member
Крокодил живеел в езерото Мандра. Може да е изпуснат домашен любимец

Ловци са сигнализирали в ИАРА за крокодил близо до устието на Грудовска река, която се влива в езерото Мандра край Бургас, съобщава „24 часа“

„Обадиха ни се сериозни хора, а и не е толкова необичайно животно като крокодила да оцелее във водите на Мандренското езеро, което е богато на храна“, каза Трифон Димитров, ст. експерт в агенцията.

Животното е видяно от баща и син, които живеят в Дебелт. Те първи разказали на свой познат от Средец. Ловците в района вече организирали хайка, която да дебне алигатора.

Според Трифон Димитров е възможно любител на екзотични животни да е пуснал домашния си любимец на свобода, тъй като няма възможност да го гледа. Не е проблем крокодилът да оцелее и през зимата, смята той.

От ИАРА възнамерявали да направят собствената проверка по сигнала.


Източник:

_______________________________________________________________

Разни мутри развъждат подобни гадини и ги внасят нелегално с кораби. Точно в района на Бургас има един известен който хората го знаят че се занимава с отглеждане на отровни змии, в избата на вилата си имал 2 двойки алигатори и 3 питона, и 2 аквариума - в единия гледа африкански хлебарки, а в другия отровни паяци. Във София съм чувал и други от престъпния свят да отлгеждат подобни опасни влечуги. Не става ясно дали нарочно е пуснат или просто е изтърван. Нищо чудно и да е нарочно с някаква цел.

Ако има хора които ходят на риболов в Мандренското езеро, да бъдат внимателни! Гледал съм по Дискавъри осакатени хора без крака в инвалидни колички, които краката им са били отхапани от крокодили. Дано да го хванат тоя крокодил, но не се знае дали е само един или са двойка мъжки и женски, че тогава става още по опасно - развъдник.

Ето още нещо за Мандренското езеро:

Шок! Триметрови змии – чудовища в езерото край Бургас

Змии – мутанти завладяха бургаското езеро Мандра. Влечугите достигат до невероятните 3 метра, размер, който озадачава дори биолозите. Заради замърсяването на водата от близките предприятия водните змии са мутирали и са се превърнали в същински чудовища, коментират естествоизпитателите.

Сигнал за напастта подават местни рибари, които редовно хвърлят въдицата в езерото. В рамките на две седмици няколко души са закачили странните влечуги. Нетипично големият им размер изумил рибарите. „Помислих, че е мурена, въпреки че този вид вирее в тропическия пояс”, разказва един от тях.

„Случва се да хванеш водна змия, но те достигат най- много до метър. Такова чудо обаче за пръв път виждаме”, споделя рибар, който от 20 години хвърля въдицата в езеро Мандра. Иначе на вкус, месото не е лошо – прилича на пилешкото, твърди единственият човек, който решил да опита водното чудовище.

Тепърва биолозите ще изясняват произхода на непознатия вид змиорка. Засега има няколко хипотези за появата им в езерото. Възможно е студенокръвните да са мутирали заради замърсяването на водата от близките предприятия. Непосредствено до езерото се намира металургичния комбинат „Промет”. В него се вливат и води от друг водоем, в който се излива боклуци от Нефтохима. Подобен вид мутации на обитатели на замърсени водоеми вече не са изненада за науката, въпреки че у нас това е новост, твърдят биолози. Другата хипотеза, по която ще се работи е, че влечугите са били пуснати в езерото от рибари, които са ги донесли от някоя екзотична страна.


Източник:

___________________________________________________________________________

Ако сте рибар, бъдете нащрек.
 
От: Ако сте рибар и ходите около Бургас, бъдете внимателни - дебнат крокодили !

Също така, Чупакабра се мота из Средногорието, а Биг Фут се разхожда в Беласица по стъпките на Крали Марко.
Що четеш тия жълти глупости? :)
 
От: Ако сте рибар и ходите около Бургас, бъдете внимателни - дебнат крокодили !

Що четеш тия жълти глупости? :)

Защото може да е вярно :)
аз не бих се учудил ако някои гледа такава животинка за рекет :)

а сега дали е вярно..нз, кой би пуснал такова животно вместо да го продаде?
 
От: Ако сте рибар и ходите около Бургас, бъдете внимателни - дебнат крокодили !

Неразбрах само последно това крокодил ли е или алигатор или кръстоска между двете :)
 
От: Ако сте рибар и ходите около Бургас, бъдете внимателни - дебнат крокодили !

Крокодил - кайман, змия - змиорка.... ех тези "журналя". Как да повярваш, като авторите сами не си вярват :lol:
 
От: Ако сте рибар и ходите около Бургас, бъдете внимателни - дебнат крокодили !

Пълни глупости, в тоя сайт друго няма.
 
От: Ако сте рибар и ходите около Бургас, бъдете внимателни - дебнат крокодили !

Eeeххх голямо новина е станало... аз се чудя къде ми е избягъл един от пакетите за крокодилските услуги тцтц :lol:
 
От: Ако сте рибар и ходите около Бургас, бъдете внимателни - дебнат крокодили !

Крокодил - кайман, змия - змиорка.... ех тези "журналя". Как да повярваш, като авторите сами не си вярват :lol:

та още малко и Неси :lol:
 
От: Ако сте рибар и ходите около Бургас, бъдете внимателни - дебнат крокодили !

Неразбрах само последно това крокодил ли е или алигатор или кръстоска между двете :)

Няма значение. Важното е, че топнеш ли крак в езерото, хапе. :)
 
От: Ако сте рибар и ходите около Бургас, бъдете внимателни - дебнат крокодили !

Неразбрах само последно това крокодил ли е или алигатор или кръстоска между двете :)

Доста се прилича на тези напудрените влечуги, които се разхождат по цял ден из мола :lol:
 
От: Ако сте рибар и ходите около Бургас, бъдете внимателни - дебнат крокодили !

та още малко и Неси :lol:

Ти се шегуваш, но според последна информация от жълтокафяв бургазки онлайн вестник е възможно да не е точно крокодил, ами някой круротарзите (предци на съвременните крокодили)
Изпратени са по спешност още огромно количество начетени журналисти да следят на живо от мястото на събитието. :D

Crurotarsans.jpg
 
От: Ако сте рибар и ходите около Бургас, бъдете внимателни - дебнат крокодили !

Защото може да е вярно :)
аз не бих се учудил ако някои гледа такава животинка за рекет :)

а сега дали е вярно..нз, кой би пуснал такова животно вместо да го продаде?

Ами не знам... възможно и да е вярно, защото точно около Бургас има със сигурност двама от подземния свят, които отглеждат подобни влечуги в избите си, едния крокодили, а другия питони, и отровни змии, африкански хлебарки, отровни паяци и скорпиони, но няма да споменавам прякори и имена, известни са. Просто предупреждавам ако има запалени рибари които ходят на лов в тази зона, да бъдат внимателни, понеже съм виждал във форума да се пишат теми за рибарство и то доста! Мисля че не е пропуск едно такова предупреждение да си имат риболовците едно на ум.

Просто този сайт ми прати един приятел по скайпа, но същата новина я има и в други сайтове, защо мислите че точно в този и само и единствено в него ?

http://novinata.net/Lovtsi-debnat-krokodil-kray-Burgas

И в още 4 сайта я намерих същата новина от днес, но не им запомних линковете. И все пак - бъдете внимателни който ходи на риболов!
 
От: Ако сте рибар и ходите около Бургас, бъдете внимателни - дебнат крокодили !

понеже съм виждал във форума да се пишат теми за рибарство и то доста!
Гъмжи от такива теми да знаеш :D
 
От: Ако сте рибар и ходите около Бургас, бъдете внимателни - дебнат крокодили !

Просто този сайт ми прати един приятел по скайпа, но същата новина я има и в други сайтове, защо мислите че точно в този и само и единствено в него ?
И в още 4 сайта я намерих същата новина от днес, но не им запомних линковете. И все пак - бъдете внимателни който ходи на риболов!

Те и за Кобрата бяха писали, че са го счупили от бой, а то какво се отказа. Просто сайтовете си крадът новините един от друг, без да проверяват какво публикуват.
 
От: Ако сте рибар и ходите около Бургас, бъдете внимателни - дебнат крокодили !

Ами не знам... възможно и да е вярно, защото точно около Бургас има със сигурност двама от подземния свят, които отглеждат подобни влечуги в избите си, едния крокодили, а другия питони, и отровни змии, африкански хлебарки, отровни паяци и скорпиони, но няма да споменавам прякори и имена, известни са. Просто предупреждавам ако има запалени рибари които ходят на лов в тази зона, да бъдат внимателни, понеже съм виждал във форума да се пишат теми за рибарство и то доста! Мисля че не е пропуск едно такова предупреждение да си имат риболовците едно на ум.

Просто този сайт ми прати един приятел по скайпа, но същата новина я има и в други сайтове, защо мислите че точно в този и само и единствено в него ?

http://novinata.net/Lovtsi-debnat-krokodil-kray-Burgas

И в още 4 сайта я намерих същата новина от днес, но не им запомних линковете. И все пак - бъдете внимателни който ходи на риболов!

дам, който иска да вярва :) може някой да иде и да се къпе, негово е решението :wink:

преди четох, че във Мексико (май) от наркокартелите сплашват с подобни животни - но не си спомянм точно с какви бяха.. :confused: амй беше някаква дива котка

като видиш срещу теб крокодил - дали няма да правиш каквото ти кажат? :lol:
 
От: От: Ако сте рибар и ходите около Бургас, бъдете внимателни - дебнат крокодили !

дам, който иска да вярва :) може някой да иде и да се къпе, негово е решението :wink:

преди четох, че във Мексико (май) от наркокартелите сплашват с подобни животни - но не си спомянм точно с какви бяха.. :confused: амй беше някаква дива котка

като видиш срещу теб крокодил - дали няма да правиш каквото ти кажат? :lol:

Имай на предвид че и в България правят вече така, и тука не е новост. За единия от тия двамата които отглеждат подобни гадини в Бургаския район, който е един от босовете на бургаския престъпен свят, са ми казвали че в избата му където отглежда змиите, паяците и скорпионите, както и двойката крокодили, е вкарвал хора там с които има даване-взимане и ги е плашел с животните. Със сигурност знам че никой не е пострадал, просто ги плашел с тези влечуги че ако не стане еди какво си, ще трябва да си избереш наказание - да те пусна на змиите, на паяците ли, на скорпионите ли, или да те хвърля в шадравана при двойката крокодили, ако не си избереш аз ще избера най лошото, за това прави каквото ти казвам за да не се налага да си избираш наказание. Държал ги е там с часове, доближавал е змии до лицето им, както и им е посочвал шадравана с крокодилите че ще им стане за храна. Даже ми бяха казали че държал бардак също, и ако някоя от работничките се опита да го прекара с парите, или иска да прави номера - вкарвал ги е там, и ги е плашел със змиите, и ония се напикават, а знаеш колко и трябва на една жена да се уплаши от змия, а вътре е развъдник на змии и всякакви гадини. Имам достоверна информация просто, но както казах няма да споменавам имена, известни са на полицията. Ще загатна само че са нещо като Галеви тия двамата които отглеждат подобни влечуги, и луксозните им вили където в избите си отглеждат влечугите са около Бургас някъде.

Те нашите от там копират - не само Мексико, от южна Америка, там са много разпространени подобни гаври с хората от мафиотите. Само мога вметна че кожата им на крокодилите е много скъпа, и даже и да го уловят този край Бургас, може нищо да не се чуе, някой ще се облагодетелства от кожата му като я пласира :wink:
 

Горе