Американски президент

Кой подкрепяте?


  • Общо гласове
    48
  • Poll closed .
Както ти казах, сама си противоречиш. Ти това правиш, казваш че Тръмп ще е по-зле без дори да се е пробвал. На базата на какво ? Аз не сравнявам никого, за мен е ясно кой е по-добрия избор.

Единия е провалил се в дадена сфера но видиш ли, било по-сигурно, че другия ще е много по-зле в нея. Като имаш един доказал се некадърен служител, оставяш ли го да работи или го сменяш с нов ?
 
Последно редактирано:
@EGraphix, не съм казвала нещата, които ми приписваш. Това, че не можеш да схванеш тезата ми не е мой проблем. Казах, че се предавам и наистина се отказвам да обяснявам повече. Нямам сили повече. Не знам как издържат възпитателите в помощните училища. :)
 


"Както ти казах, сама си противоречиш. Ти това правиш, казваш че Тръмп ще е по-зле без дори да се е пробвал. На базата на какво ? Аз не сравнявам никого, за мен е ясно кой е по-добрия избор.

Единия е провалил се в дадена сфера но видиш ли, било по-сигурно, че другия ще е много по-зле в нея. Като имаш един доказал се некадърен служител, оставяш ли го да работи или го сменяш с нов ?"
 
Като имаш един доказал се некадърен служител, оставяш ли го да работи или го сменяш с нов ?"
Това, че ще го сменя с нов, гарантира ли ми, че новият ще бъде по-добър, особено ако си личи, че е олигофрен? :)
Когато имаш 30 годишен опит в дадена сфера е по-вероятно да имаш повече грешки от този, който никога не е оперирал в нея. Това се опитвам да кажа през цялото време. Дайте време на всеки политик да се докаже (разбирай ''омаже'') - никога няма да бъдете очаровани от резултата. :)
 
Това, че ще го сменя с нов, гарантира ли ми, че новият ще бъде по-добър, особено ако си личи, че е олигофрен?

То ме управлява в момента - най-гадното псе в историята на тая циганска територия със статут на държава Сериозно ли си вярваш на тия мантри - въййй, без боце няма да изгрее слънце и от небето ще завалят жаби? Глупости, всичко ще бъде по-добре без тая гнусна гнида. Да мре по-бързо и да се приключва. ;)

Мдаааааааа
 
@money, тая интерпретация на казното от мен говори за огромен артистизъм от твоя страна - браво. Иначе не знам как да коментирам аналогията между боце и килъри. В случая по-скоро Трън-т го играе Боце, но предполагам, както всичко в живота е въпрос на гледна точка.
Не ме разбирайте погрешно, бе хора. Не съм най-върлия фен на Хилъри и вероятно дори няма да гласувам за президент на САЩ. ;) Даже ми се иска да спечели смешкото, за да ви видя ококорените муцунки само няколко месеца по-късно. :)


657520184414315
 
Последно редактирано:
@money, тая интерпретация на казното от мен говори за огромен артистизъм от твоя страна - браво. Иначе не знам как да коментирам аналогията между боце и килъри. В случая по-скоро Трън-т го играе Боце, но предполагам, както всичко в живота е въпрос на гледна точка.
Не ме разбирайте погрешно, бе хора. Не съм най-върлия фен на Хилъри и вероятно дори няма да гласувам за президент на САЩ. ;) Даже ми се иска да спечели смешкото, за да ви видя ококорените муцунки само няколко месеца по-късно. :)


657520184414315

Сори, ама няма как да избягаш от противоречието в което сама се вкара. :) Първо казваш, че ако смениш даден управник с нов това не ти гарантира, че той ще е по-добър от стария, ерго = по-добре да оставиш стария НО същевременно не подкрепяш тази си теза когато стане въпрос за Баце, т.е. искаш Баце да се маха и да идва някой друг/нов.

За мен тази дискусия приключи.
 
В тази връзка верно нанди - Герб са допускали най-много гафове в политиката , просто защото най-много са управлявали :) Все пак БСП няма спечелени избори последните 10тина година :D Един път се прегърнаха с ДПС ама устискаха само 1 година - и пак доста излагации натвориха :D

Та ако логиката ти е еднаква , трябва да гласуваш за Герб винаги :D
 
Първо казваш, че ако смениш даден управник с нов това не ти гарантира, че той ще е по-добър от стария, ерго = по-добре да оставиш стария НО
НИКОГА не съм казвала подобно нещо и чак ми става обидно, че се налага да обяснявам, като на дебили какво точно съм казала.

Казах, че двамата кандидати нямат равен старт в политиката, за да сравняваме делата им в тази сфера - нещо, което ти, любими мой се опита да правиш. ;) Също не съм казала, че трябва да оставим стария управник само защото има повече опит. Единствено се опитах да ви посоча, че няма как хилъри да е с по-малко политически грешки от Тръмп, след като тя е в ''бизнеса'' от 30 години, а той не е стъпвал в това блато. Честно, неудобно ми е, че не можете да схванете едно елементарно поднесено изречение, но пък това обяснява и симпатиите към американския Баце. ;)
 
Та ако логиката ти е еднаква , трябва да гласуваш за Герб винаги :D

Ще ти се. :D
За теб поне не ме е яд, че не схващаш. Ти ако схващаше, нямаше да си единствения жив фен на ПП ГРОБ. :D:p:p
 
Бърни, радваш ме като малко детенце, което още вярва в Дядо Коледа. :) Няма да ти казвам, че той не съществува, както и феята на зъбките, но ще те ''светна'', че двете партии не са алтернатива една на друга, а две лица на едно и също чудовище. :)
 
Бърни, радваш ме като малко детенце, което още вярва в Дядо Коледа. :) Няма да ти казвам, че той не съществува, както и феята на зъбките, но ще те ''светна'', че двете партии не са алтернатива една на друга, а две лица на едно и също чудовище. :)
БСП не може да е алтернатива на нищо.... хубавото е че основния и електорат се топи със всяка година. При младите Герб води с много.
 
БСП не може да е алтернатива на нищо.... хубавото е че основния и електорат се топи със всяка година. При младите Герб води с много.
Надай се Калино. ;)
Бърни, знам, че Боце владее мокрите ти фантазии, но темата е за световни лидери, а не за селски тарикати. Нека не омърсяваме темата на Money-то с коментари за една престъпна шайка, която всъщност е незаконно дете (копеле) на комунистическата партия. ;)
 
Надай се Калино. ;)
Бърни, знам, че Боце владее мокрите ти фантазии, но темата е за световни лидери, а не за селски тарикати. Нека не омърсяваме темата на Money-то с коментари за една престъпна шайка, която всъщност е незаконно дете (копеле) на комунистическата партия. ;)
Е то пък Тръмп и Хилъри са едни световни лидери ..... просто мащаба там е голям, а не малък като България. Иначее колкото и да надам Калино , БСП-то няма да види победа срещу Герб , колкото и да се тръшкаш и вайкаш по Боце - селския тарикат :)
 
:D:D:D A star is born...

776820044_1362124.gif
 
Пхахахахаха. Чакам някой от защитниците на тоя олигофрен да пише, ама нещо още не можете да се опомните.

Изключително елементарно. Наричаш олигофрен човек, който е направил милиарди долари.Което може да значи само едно - ти си олигофрен,
 
Изключително елементарно. Наричаш олигофрен човек, който е направил милиарди долари.Което може да значи само едно - ти си олигофрен,
Ако не е бил баща му е щял да почиства кофите на някоя обществена сграда, ако си достатъчно добре информиран с биографията му и причинно-следствените връзки в "кариерата му". Плюс това винаги съм се чудел на самочувствието на подобни хора - да нямаш никакъв досег с политиката преди това и да се целиш в най-високата позиция в държавата/света. После ще се чудим за някои неща, ама само ще си се чудим. Същото ще стане и в България, само че в по-малки мащаби. Митьо Пищова ще обере 1-2 милиона партийна субсидия, Цецето ще спечели изборите и ще дава 200 000 за метли и сапун на президенството, вместо на народното събрание, а пък ако случайно Радев стане президент ще е пешка в ръцете на левицата, защото хал хабер си няма от политика практически. ( малко лирическо отклонение )
 

Горе