Америка или Русия?

Америка или Русия?

  • Америка

    Votes: 45 39.1%
  • Русия

    Votes: 70 60.9%

  • Общо гласове
    115
От: Америка или Русия?

http://en.wikipedia.org/wiki/My_Lai_Massacre


164693_512620615461971_43185481_n.jpg



575187_574471155943583_1318601380_n.jpg


obama-we-finance-terrorists.jpg


USA_printempf750-44fb2.gif


democracy.jpg
 
От: Америка или Русия?

Черният Путин, респектира като циганин джанка :D
 
От: Америка или Русия?

Най- близко до нас като ценности и манталитет са Руснаците, за това гласувам за Русия.
 
От: Америка или Русия?

Кокошката не е птица,България не е чужбина.(Т'ва май беше руска поговорка?).....8)
 
От: Америка или Русия?

Швейцария, по добре е икономически да се насочим натам и да вържем лева за швейкцарския франк

Това е най-доброто предложение! И аз съм за него и Швейцарските стандарти в БГ!

Гледах едно предаване на Миролюба Бенатова по Дикoff и казаха, че официално вече емигрантите са 2.5 милиона, които са с 200 - 300 хиляди повече от работещите българи и тези хора вкарват всяка година в БГ 56 % от БВП. Тези емигранти са в ЕС и Щатите.

Интересно ми е хората, които плюят ЕС и USA да кажат, тези българи, които ходят да работят там и издържат тука децата и родителите си, идват на почивка и си харчат тука голяма част от парите, ако нямаха тази възможност да пътуват и работят свободно в границите на ЕС основно, дали Русия щеше да ги вземе на работа и да ни оправи бакиите?!

Сега нямаше да може да си пишем в тоя форум ако не бяха САЩ да пуснат НЕТ. Ако не беше Google нямаше тука да се вихрят SEO мастъри и т.н. Примерите са много. В тази насока Русия не се сещам да е помогнала с нещо!
 
От: От: Америка или Русия?

Това е най-доброто предложение! И аз съм за него и Швейцарските стандарти в БГ!

Гледах едно предаване на Миролюба Бенатова по Дикoff и казаха, че официално вече емигрантите са 2.5 милиона, които са с 200 - 300 хиляди повече от работещите българи и тези хора вкарват всяка година в БГ 56 % от БВП. Тези емигранти са в ЕС и Щатите.

Интересно ми е хората, които плюят ЕС и USA да кажат, тези българи, които ходят да работят там и издържат тука децата и родителите си, идват на почивка и си харчат тука голяма част от парите, ако нямаха тази възможност да пътуват и работят свободно в границите на ЕС основно, дали Русия щеше да ги вземе на работа и да ни оправи бакиите?!

Сега нямаше да може да си пишем в тоя форум ако не бяха САЩ да пуснат НЕТ. Ако не беше Google нямаше тука да се вихрят SEO мастъри и т.н. Примерите са много. В тази насока Русия не се сещам да е помогнала с нещо!

Поредният младеж с "напредничави" мисли за "огромните" възможности в ЕС и САЩ.:)
Затруднявам се как и какво да отговоря на такива разсъждения...
"Големите възможности", които благодетелите от ЕС и САЩ ни предоставят са чистене на къщи, работа на автомивки и разнасяне на пици.
Ако нямаше криза и тотално сриване на малкия и среден бизнес в БГ, което се случи след приемането ни в ЕС,
нямаше да се налага на хората през глава да бягат по чужбина да търсят какво да работят, за да си издържат семействата.

Относно търсачките, да припомня само, че Яндекс е създаден цяла година преди Гугъл.. Яндекс е 1997 година, Гугъл е 1998 тодина.
Самата търсачка с възможности в началото за търсене в един сайт е създадена в Русия през 1993г от руска компания.
Дали щеше да има Гугъл, ако го нямаше Сергей Брин, който е пак от руски произход?
За Интернет - създаден с цел възстановяване на американското техническо превъзходство още през 1969 година,
тъй като руснаците изстрелват спътник и американците решават да не останат назад
и да свържат компютрите на военните си институции.
Относно голямото вихрене на SEO мастъри с оферти за по 1-2-5 лв, направо е за виц, че някой ще забогатее от това.:)
 
От: От: От: Америка или Русия?

Поредният младеж с "напредничави" мисли за "огромните" възможности в ЕС и САЩ.:)
Затруднявам се как и какво да отговоря на такива разсъждения...
"Големите възможности", които благодетелите от ЕС и САЩ ни предоставят са чистене на къщи, работа на автомивки и разнасяне на пици.
Ако нямаше криза и тотално сриване на малкия и среден бизнес в БГ, което се случи след приемането ни в ЕС,
нямаше да се налага на хората през глава да бягат по чужбина да търсят какво да работят, за да си издържат семействата.

Относно търсачките, да припомня само, че Яндекс е създаден цяла година преди Гугъл.. Яндекс е 1997 година, Гугъл е 1998 тодина.
Самата търсачка с възможности в началото за търсене в един сайт е създадена в Русия през 1993г от руска компания.
Дали щеше да има Гугъл, ако го нямаше Сергей Брин, който е пак от руски произход?
За Интернет - създаден с цел възстановяване на американското техническо превъзходство още през 1969 година,
тъй като руснаците изстрелват спътник и американците решават да не останат назад
и да свържат компютрите на военните си институции.
Относно голямото вихрене на SEO мастъри с оферти за по 1-2-5 лв, направо е за виц, че някой ще забогатее от това.:)

Ако може само да не обиждаш. Виждам, че промивката е на ниво при теб.

Понеже си много запознат и знаещ само да уточниш някои неща:

1. Кой фалира България 3 пъти за последните 25 г. и има ли друга държава в света, която е фалирана умишлено 3 пъти за такъв малък период от време!?
2. Кой подписа неизгодните договори с Русия за горивата и в резултат на тях сега Газта за БГ е на 3-пъти по-високи цени от тези за останалите държави!?
3. Кой и как е отговорен за сриването на малкия и среден бизнес!? И какъв точно сериозен бизнес фалира заради кризата да споменеш, защото аз лично не знам и за 1 СЕРИОЗНА ФИРМА да е фалирала.
4. Ако Сергей Брин не беше отишъл да учи в Харвърд, дали щеше да създаде нещо повече от сайт за библиотеката на Червената зора!?
5. И да омаловажаваш дори 5, 10 или 20 лв. изкарани от някой не е много правилно, според мен. За някои хора тези пари може да не са забогатяване, но са си помощ. И така като гледам из форума гъмжи от имащи се за сериозни мастъри на всякаква тематика и цените нямат нищо общо с 1-2 или 5 лв.
6. Това, че булшинството от емигрантите не зная Английски и работят неквалифицирана работа не е предпоставка да умаловажаваш факта, че имат възможности. Не е малко, че работят за 5 до 10 пъти повече пари, отколкото могат да изкарат в БГ. А щом са неквалифицирани за там, то съответно и в БГ няма да имат голям шанс за развитие и по-престижна работа.

Нямам нищо против Русия, напротив уважавам я много и мисля, че трябва да сме вечно признателни за помощта за Освобождението. Но когато нещо не е правилно или се върви срещу еволюцията не е редно само заради стари дружби да се подкрепя нещо, което морално и идеологически е остаряло с векове.
 
От: Америка или Русия?

Това, което най-много ме дразни при Американците е, че постоянно се бъркат навсякъде, където стане нещо по света. Те нямали да търпят това, те нямали да търпят онова. Абе майка ви шибана кой ви пита вас изобщо? Защо трябва на всяка манджа мерудия да са?

Сега е моментът между другото при тоя мангасарин, който ги управлява да им се покаже, че не са единствената сила в света и да ги накажат малко, че да си стоят на гъзовете.
Другите президенти досега бяха някакви фанатици и ще избият света само Америка да е номер 1. Тоя не е такъв и сега е момента нещо да се направи от страна на Русия примерно.
 
От: Америка или Русия?

Комсомолските принципи били любими и на "прогнилите капиталисти"! :-o
Moody's ще намалява поведението (рейтинга) на Русия, защото не слушала... :lol:
 
От: Америка или Русия?

10411043_10152374635817834_3575890491429349361_n.jpg
 
От: Америка или Русия?

Гласувах и аз за Русия.От всички националности,с които съм общувал,руснаците и братята сърби са ми най-близки като отношение и мироглед.
 

Горе