Апостола за БАН? Гласувай!

Да се банне ли г-н Апостолов от форума?


  • Общо гласове
    120
Само не мога да разбера за какво му правите услуга като го коментирате? Не му обръщайте внимание, не му отговаряйте, не го забелязвайте, не го споменавайте, не го коментирайте, не се занимавайте с него. В подобни случаи това е най-ефективно.
 
той сигурно от тях не излиза ...
 
Последно редактирано от модератор:
Мисля, че модовете ще вземат вярното решение, което искат повечето потребители - бан.

От написаното под формата на статии от обсъждания ЧЛЕН на форума и писанията му изброени по-горе, забелязвам голямо разминаване, което говори за много ненужно copy-paste, което е може би добро за СЕО-то, но ако потребителите избягат - ще спечели СЕлО-то.
 
и аз подкрепям бана. честно казано на мен ми омръзнаха копираните статии на А. и отдолу едни и същи коментари и дразги.
1. всички си губим времето
2. качеството на форума пада
те админчетата са умни хора, сигурен съм че знаят кво да правят :)
 
На мен лично ми е все тая, никога не е хранил някой, който не се е заял или отговорил на постовете му. Не го защитавам и определено ще се вземат някакви мерки - гласуването го изисква. Но факт е че който му обръща внимание е с най-големите анти апостол мнения....

И преди и сега ще го кажа: основният маркетингов трик при горила маркетинга (както е в неговият случай) е предизвикването на реакции, което следвано от поемане на някакво действие.

Замислете се колко пъти той е пускал тема и след това тя стига до 2-3 страници с коментари от сорта на: колко сме зле, деде, гаден спамар и т.н. Но факт е че по този начин темата му става уникална от долните коментари + това, че е вдигана многократно в даденият раздел...:) Което ос своя страна води да това, че темата се чете повече от някои по-важни.

Ако не му се връзваме толкова, няма да се взимат и решения за бан + това че няма да му докарваме толкова трафик по сайтовете. Расъжденията са ми изцяло на база маркетинг, нищо лично към никой...и мен да ме хахрани - все тая знам че ако му върна ще подпаля форума и оттам пак старата схема с вдигане на темата и докарване на трафик към сайтовете му. Вижте, че не е коментирал извън темите си...:)
 
По прницип мислим да вземем следното решение ще му се забрани да пише в другите секции на форума освен в Guerrilla Marketing защото там има какво да научите от него 3+ години системен спам не е за хвалене но си е постижение както каза ilianskim.

тои по принцип пише и хубави статии но рядко Текстът като фундамент на интернет бизнеса. такива статиии ще бъдат местени в съответните секции ...

Та какво мислите за решението?
а вие не му се връзвайте и ако видите псувни ги рипортваите

пп От търсене в гугъл за апосол апостовлов миналият месец са дошли в сайта 20 души :) Шефа на комисията която регулира борсата
също се казва апостол апостолв и си представям какво се получава като някои търси за него :D
 
По-рано днес като прочетох мнението на blinky, и на мен ми дойде на ум че това е разумно решение на казус-а АА.
Поздрави за решението - аз съм 100% ЗА.
P.S. Искрено се надявам, че въпреки наложеното ограничение АА ще спазва добрия тон на форума.
 
Ние гласувахме конкретно за бан, сега да пуснем нова тема и нова анкета ли :)

Никой няма нищо против статиите му (макар, че някои са доста безсмислени и стари) а главното което дразни всеки е държанието му. Не че всички наши статии са супер смислени но поне приемаме градивна критика а не почваме да псуваме бабите и дядовците на отсрещния.

Като толкова много ще ни помогнат статиите, забранете му да може да поства мнения освен теми ако има такава опция. А то после и да не стане така че за да напсува всеки отделен да създава нова тема :)

Както и да е аз (вече) се водя от мнението на мнозинството, както кажат те така да стане!
 
добре айде като пусне статия никой да не пише в нея даже да не чете и така ще пусне 2-3 статии няма коментари и айде... ще си каже аз кво да правя тука що не ида в пенсионерския клуб да одаря едни карти може и покер streep покер абе един белот да изиграе ;)
 
И по корем да лазите, нищо няма да промените. Аз си оставам прочут и богат, а вие си оставате анонимни webmastar-и от задния двор на Европа. Щели да ме баннат. Ще ми преместите лулата от единия крачол в другия. Да ви е** и вас в *****, мъже с друга ориентация жалки. И вас, и майките ви и бащите ви. Измет долнопробна. Главата си с такива нищожества като вас няма да изтрия.
 
Последно редактирано от модератор:
И по корем да лазите, нищо няма да промените. Аз си оставам прочут и богат, а вие си оставате анонимни webmastar-и от задния двор на Европа. Щели да ме баннат. Ще ми преместите лулата от единия крачол в другия. Да ви е** и вас в *****, мъже с друга ориентация жалки. И вас, и майките ви и бащите ви. Измет долнопробна. Главата си с такива нищожества като вас няма да изтрия.
Кой те знае тебе бе, всички те знаят като смотан спамър, който си мисли, че е нещо?? Богат си бил, от какво си богат, от тъпия долнопробен спам ли??? Нали ти гледам блога: Адсенс и Affiliate Програми. По-добре не влизай повече в тоя форум, не ти тук мястото.
 
Видяхте ли за какво говорим?
Ще помоля администраторите на форума да вземат по бързо решение.

Бях склонен да се съглася само с ограничаването на разделите за него, но си връщам първата позиция и твърдо скандирам за БАН....!!!

Ей чичка недей много, много да е*еш по форума, че някой ден може да те посети някой неизвестен, тъп и беден човечец с голяма чурка след който ще почнеш да пишеш по гей форумите. Прекалено много дразниш а това никак не е здравословно.
 
И по корем да лазите, нищо няма да промените. Аз си оставам прочут и богат, а вие си оставате анонимни webmastar-и от задния двор на Европа. Щели да ме баннат. Ще ми преместите лулата от единия крачол в другия. Да ви е** и вас в *****, мъже с друга ориентация жалки. И вас, и майките ви и бащите ви. Измет долнопробна. Главата си с такива нищожества като вас няма да изтрия.
a ти дедо как си подритваш здравната книжка...
 
И по корем да лазите, нищо няма да промените. Аз си оставам прочут и богат, а вие си оставате анонимни webmastar-и от задния двор на Европа. Щели да ме баннат. Ще ми преместите лулата от единия крачол в другия. Да ви е** и вас в *****, мъже с друга ориентация жалки. И вас, и майките ви и бащите ви. Измет долнопробна. Главата си с такива нищожества като вас няма да изтрия.

Тоз биха го баннали дори в дата.бг за такива приказки. Тук вече трябваше да е изчезнал отдавна и да сме забравили, че го е имало.
 

Горе