Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

От: Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

Моето мнение е - да го душат всички. Концерти, глупости. Що просто не дадохте парите на момчето бе дебили, ми се правите на гетаци? Ония си е в правото да прави квото си иска, щото е леке, дори да дриска на сцената пак ще му се кефят на дебилните песни (и баш админа тука ми се радва дори). Така, че - който му се кефи, заслужава такова отношение. Тоя го прави само за парите, не го интересува нищо друго освен да вземе пачката и да пее "Хубаво момиче, как миришеш на аборт".
 
От: Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

Винаги подхождам с едно на ум, когато чета нещо някъде, особено ако е написано като жълта новина с прекалено грабващо заглавие. Истината е някъде там измежду редовете, но не съм аз човекът, който ще каже каква е точно. Преди години бях на екскурзия от училище заедно с една писателка, за която месец по-късно писаха по вестниците, че била обиколила света, без да споменат, че приложената към статията снимка е правена в Монако по време на 30-минутната почивка. Също бяха забравили да споменат, че е пътувала с училищен автобус, но съм сигурна, че много хора са взели за чиста монета околосветската :lol: и обиколка.

За Апостола нямам думи и за коментара отдолу, поне да имаше нещо общо със статията.
 
От: Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

(Y)риско не ви ли стана ясен още по време на тази кампания?

539052_495025950524779_599524627_n.jpg
 
От: От: Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

Нали не казваш, че може да сравняваме различни неща?
Той е на светлинни години зад Мадона..вероятността да я стигне е нулева...

Кой е казал, че ги сравнявам? В момента, в който каза "представи си", ми даде правото да си представям.
 
От: Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

Ония си е в правото да прави квото си иска, щото е леке, дори да дриска на сцената пак ще му се кефят на дебилните песни (и баш админа тука ми се радва дори). Така, че - който му се кефи, заслужава такова отношение.

Какъвто е админът, такива са и кумирите му. :mrgreen:
 
От: От: Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

Кой е казал, че ги сравнявам? В момента, в който каза "представи си", ми даде правото да си представям.
Извади го от контекста
и не си прочел до края :mrgreen: казах ти какво да си представяш.... :D
 
От: Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

Аз не виждам нищо благотворително в статията. Даже обратното, някой журналист е решил да прави сензация около нещастието на някой (визирам болното момче, не Криско). Ако статията беше нещо от рода на "Нека помогнем на болното момче да оздравее" и разказват историята му с призив да се помогне, щеше вече да е неморално да се спами.
 
От: Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

Аз продължавам да твърдя, че е ужасно гнусно да се спами под такава статия, но... хора всякакви.
 
Re: От: Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

Аз продължавам да твърдя, че е ужасно гнусно да се спами под такава статия, но... хора всякакви.
Лошото че, че ще дойдат и тия с буксо сайтовете също. А реално защо да го позволили хората, поддържащи сайта? Търкаш и това е. Може ли толкова нерелевантен коментар под такава статия.
 
От: Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

На хората, които поддържат сайта изобщо не им пука какви са коментарите. Единствената форма на модерация, която съм виждал там е да изтрият абсолютно всички коментари, без оглед на съдържанието, когато става въпрос за някаква статия, която засяга собствениците на "24 часа" и всички ги плюят отдолу. Тогава влиза някой от вестника и затрива всичко. Ако пак се появят каквито и да е коментари отново затриват всички. Така се работи там. Пълни боклуци са. Ако натиснеш бутона за докладване на спам няма да има никакъв резултат. Не им пука.
 
От: Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

Абе някой хора май не схванаха какъв е случая и почнаха да подсачат като добре-манипулирани офци :)

Първо никаква благотворителност няма. Тия са някакви селски мутри, дето пет пари не дават за благотворителност. Идеята им е да направят концерт, да прилъжат изпълнителите и да вземат парите после.

Тоя пич са го прилъгали да отиде, даже са му казали, че хонорар ще му дадат. Отива той, казват му че няма да му дадат хонорара, както са се договорили, той им казва че половината го отпуска за момчето.
Те му казват - ако искаш пей, твоя работа, не ни интересува (нещо такова). И той заради наглото им отношение им теглил една майна. Заради наглото им отношение, а не заради хонорара.

Педерасчетата обаче изкривяват работата и раздуват по всички медии как отказал да пее на "благотворителен" концерт. И всички овце почват да блеят в един глас.
 
От: От: Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

Педерасчетата обаче изкривяват работата и раздуват по всички медии как отказал да пее на "благотворителен" концерт. И всички овце почват да блеят в един глас.

Даже Test неочаквано се хвана. :)
 
От: Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

Аз самата статия не съм коментирал. Няма как да знам каква е истината. По принцип моето мнение е, че като участваш в благотворителност не трябва да очакваш пари насреща, освен ако нямаш някакви преки разходи за покриване, а дори и тогава. По света като има благотворителни концерти звездите пеят безплатно, а всички приходи отиват за съответната кауза. От тях се приспадат само преките разходи за наем на зала, ток и др. неизбежни работи. Хонорари не се плащат, даже обратното. Звездите освен, че пеят, дават и пари от джоба си, за да дадат личен пример на останалите хора. Това тук е циганска работа, с извинение, без значение кой е крив и кой е прав.

Спомням си, че в България и преди е имало подобни скандали за хонорари на звезди при благотворителни концерти. Явно сме си мишки като цяло.
 
От: Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

А пък моето мнение е, че хора, които не са дали една стотинка за благотворителност нямат право да гледат в чуждата паница и да ги съдят те колко дават.

Много е лесно да викаш - аз не давам, защото "нямам възможност", ама оня там е длъжен. Да бе да, точно така е.

Нямате възможност, а? Айде бе? Все за един уикенд може да прескочите до манастира на оня дядо, да прекопаете там градината, малко за благотворителен труд. Или да си вземете едно сираче на коледа.
За тия неща със сигурност имате възможност, просто не искате. Ама иначе много знаете да съдите другите.
 
От: Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

Аз съм давал и съм правил много други неща за благотворителност, но не съм взел и една стотинка, дори за гориво, когато са ми предлагали. Тъй че аз лично смятам, че мога да коментирам каквото и колкото си поискам. Имам морално и всякакво друго право да го правя.
 
От: Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

Напротив, колкото и да си пратил, никога няма да имаш право да гледаш в чужда паница :) Още повече със смешните смс-чета дето си пратил, само колкото да си измиеш ръцете. Това хората го правят не за да помогнат на някой, а за да си замажат собствената душа - видиш ли ето помагам, добър човек съм. Помагаш трънки.
 
От: Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

SMS-и никога не съм пращал за благотворителност. Не давам никога пари за глупости, а при SMS-ите по-голямата част се знае, че отива при мобилните оператори и за ДДС. Лично съм участвал в кампании на най-високо ниво, за да съм сигурен, че каквото давам и правя отива на 100% по предназначение. А предният ми коментар не е гледане в чуждата паница. Просто казвам какво мисля от гледна точка на опита. Все ми е едно кой как ще го разбере.
 
От: Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

Мислех да пиша в темата, че сте страхотни тъпаци и уш много плюете по медиите а същевременно като гръмне новина и всички се закачате. Не писах, защото изчаках да излезе това - http://www.youtube.com/watch?v=VKXQFc1QeXQ да ви натрия носовете.
 
От: Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

Ако идеята на това клипче е да покаже, че Криско е голям пич не мисля, че мисията е изпълнена. Даже напротив. Да се хвърлят пликове с пари в телевизионни студия, за доказателство, че някой не бил това, което си мислим, а нещо друго... не става. Това е просто показност. След дъжд качулка, както се казва. След участието му в кампанията на бТВ за рекламиране на Войо и борба с обикновените хора вече знаем, че той е готов на всичко за пари, а сегашният случай само затвърждава това мнение.

Това, което го говори в студиото подозирам, че в по-голямата си част е лъжа, но за едно отделно нещо вече има и 100% доказателства, че не е истина. В страницата му във Фейсбук самият Криско беше писал, че искал пълен хонорар, но в знак на добра воля щял да дари половината от него за болното от рак момче. Това е в пълен разрез с думите му от клипчето, където твърди, че се отказал от почти цялата сума и искал само малка част, за да плати на екипа си. Казва, че хонорарът му е 1500 лв. и предложил да го намали с 1200 лв. Как се връзва това с написаното пак от него във Фейса? Никак.
 
От: Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

Ау, че благороден наш Дриско :-o

Но иначе е прав де, за сцената и прочее.
 

Горе