Атака не ще да дава 1000 лв заплата!

LEONDER

New Member
Националистът обясни, че гражданите няма как да очакват минимална пенсия от 500 лева и заплата от 1000 лева, каквито са залегнали в предизборната му платформа

Почнахме да се отмятаме ау а програмата ко ревахте


Сидеров няма да подкрепя програмен кабинет

вервай те ми оправих ва :rolleyes:
 
От: Атака не ще да дава 1000 лв заплата!

Не съм гласувал за Атака, но ще обясня като за малоумници (има такива в темата) какво всъщност каза Сидеров. Тъй като не е спечелил изборите и няма как да управлява страната гражданите не могат да очакват от него да изпълни предизборната платформа на 100%.
 
От: Атака не ще да дава 1000 лв заплата!

Не съм гласувал за Атака, но ще обясня като за малоумници (има такива в темата) какво всъщност каза Сидеров. Тъй като не е спечелил изборите и няма как да управлява страната гражданите не могат да очакват от него да изпълни предизборната платформа на 100%.

То се знаеше че нема да е ЮЗБАШИ ,но излъга народа
 
От: Атака не ще да дава 1000 лв заплата!

То се знаеше че нема да е ЮЗБАШИ ,но излъга народа

Изборите минаха бе, стига с простотиите! Плана ли преизпълняваш? И да пишеш и да не пишеш хонорар няма да има!
 
От: Атака не ще да дава 1000 лв заплата!

Нали политиката беше в отделен раздел?
 
От: Атака не ще да дава 1000 лв заплата!

Нали политиката беше в отделен раздел?

Той не знае колко уши има на главата си, ти ще искаш от него чак такива работи, като писане е правилния раздел...
 
От: Атака не ще да дава 1000 лв заплата!

Кви 1000 лева бе майна
Нали бизнеса от който партиите са доста зависими ще им дръпне шалтера
Можете ли само да смветнете колко ще се вдигнат осигуровките и разходите на предприемачите за рруд
 
От: Атака не ще да дава 1000 лв заплата!

мда АТАКИСТа нема да е примиер
 
От: Атака не ще да дава 1000 лв заплата!

Като нямаш власт, няма как да гарантираш тези пари. Нормално. То другите няма какво да направят, там ще е предимно женски драми и крадене. Гледайте само какво става. Но и Сидеров е драма куин, защото си прави реклама по този начин. Аз ми е много чудно, ако той вземе да има повече гластност, какво пък ще направи, за да изпълни обещанието си. :)

И сега, да попитам, като не търся отговор. Защо не се стегнат и покрай краденето да свършат малко работа. Току виж са ги презибрали. То в тази мизерия не е нужно да правиш нещо велико, за да се забележи нещо. Ама капути човек. :)
 
От: Атака не ще да дава 1000 лв заплата!

Форума взе нещо да се превръща в политически сбироток. Вместо някоя качествена тема на ден, постоянно се пускат разни нови политически теми, кой за каквото му скимне. Няма лошо, но само май си чешат езиците някои, а нещо интересно за предприемачеството все по-рядко излиза.
 
От: От: Атака не ще да дава 1000 лв заплата!

Форума взе нещо да се превръща в политически сбироток. Вместо някоя качествена тема на ден, постоянно се пускат разни нови политически теми, кой за каквото му скимне. Няма лошо, но само май си чешат езиците някои, а нещо интересно за предприемачеството все по-рядко излиза.

То като обърнеш внимание кой е пуснал темата ти става ясно. :)
 
От: От: Атака не ще да дава 1000 лв заплата!

Форума взе нещо да се превръща в политически сбироток. Вместо някоя качествена тема на ден, постоянно се пускат разни нови политически теми, кой за каквото му скимне. Няма лошо, но само май си чешат езиците някои, а нещо интересно за предприемачеството все по-рядко излиза.
Не разсъждаваш предприемачески. Когато животът ти поднесе лимон разумното действие е вместо да се оплакваш от лимона, да си направиш лимонада.
Политиката е една от най-четените теми. С появата на повече такива теми се увеличава притокът от Google и другите търсачки (админите да кажат дали съм прав). Повече аудитория означава повече престиж и приходи от реклама/афилейт. Дори случайно да се появиш тук, няма как да не се зачетеш, че основната тема тук (поне официално) е предприемачество и правене на пари чрез интернет. Гладни хора в България бол (Побойко се погрижи за това) и почти всеки би се напънал да припечели нещо ако види възможност. Като цяло и админите и обществото тук печелят от политическите теми, макар да не са съвсем свързани с основната тема.

По темата:
Малко са притеснителни обещанията на В. Сидеров и особено начините, по които има намерение да ги постигне. Ето защо не съм гласувал за него, макар да се оказа един от най-нормалните в НС в момента, но не защото е много читав, а просто защото другите са по-зле от него. В случая дори да има желание, с толкова малка подкрепа няма как да направи нещо, дори да иска.
 
От: Атака не ще да дава 1000 лв заплата!

@Rocksatedy, това е плюс за форума, не е минус. Представи си, че всеки идиот, който иска да пиша единствено и само за политика, започне да пуска теми в офтипика? Какво правим тогава? На мен не ми допада идеята да чета между интересните неща и нещо за тия мизерници.

А по темата, че се отплескваме. Обещанията на Сидеров са меко казани измишльотини. Как по дяволите се достига заплата от 1000 лева от сегашната цифра? Някак си бизнеса трябва да стане не само жив, но трябва да е и конкурентноспособен с международния, което не го виждам много-много. :) Сори, че съм писимист, но единствената надежда, колкото и нескромно да звучи, сме ние, хората занимаващи се с онлайн бизнес и проекти в тази насока.
 
От: Атака не ще да дава 1000 лв заплата!

Как по дяволите се достига заплата от 1000 лева от сегашната цифра?

може да стане...
цените на всичко са същите като в Европа

трябва да напечатаме малко пари и готово
:shock:
 
От: Атака не ще да дава 1000 лв заплата!

Няма как да печатаме пари лесно заради валутния борд. Един такъв борд е нужен за да е трудно да се прецака стойността на една валута и особено при несигурна икономика като нашата. Аз съм на мнение, че трябва да заменим валутния борд (два лева за евро) за златен борд (в каквото съотношение е нужно), но от Европата ще ореват орталъка ако им разкараме еврото като покритие на лева. Реално няма значение с какво осигуряваме покритие на лева. Важното е това покритие да е с колкото може по-стабилно нещо (желателно е да е с реален ресурс, а не с валута). В момента еврото не е много стабилно.
 
От: От: Атака не ще да дава 1000 лв заплата!

Тоя пук, ти кога направи 173 мнения бе? Нищо, поне си имаме някой да радва форумът. : D :D :D

Ти да не си агента на форума ,че ми следиш чековата книжка, азе си има и друга с Хамериканскои гражданство дори:)


То като обърнеш внимание кой е пуснал темата ти става ясно. :)

Кат погледна ника ти винаги се сещам за един виц.ама е много дълъг за разправяне само дето ми намирисва на мека китка


а отностно 1000 лв.СИДЕРОВ може да ги даде а не да върти гъза.И откъде ще ги вземе.АМи от Европата или има си начини от данъци толкоз богати фирми има в БЪЛГАРИЯ и със сигурност ще го преизбират
 
От: От: Атака не ще да дава 1000 лв заплата!

Ти да не си агента на форума ,че ми следиш чековата книжка, азе си има и друга с Хамериканскои гражданство дори:)




Кат погледна ника ти винаги се сещам за един виц.ама е много дълъг за разправяне само дето ми намирисва на мека китка


а отностно 1000 лв.СИДЕРОВ може да ги даде а не да върти гъза.И откъде ще ги вземе.АМи от Европата или има си начини от данъци толкоз богати фирми има в БЪЛГАРИЯ и със сигурност ще го преизбират

Кое ти намирисва на мека китка?
 

Горе