Аффилиейт маркетинг със социалните мрежи

От: Аффилиейт маркетинг със социалните мрежи

Ами, най-важното. Ти си в UK, да не караш английски трафик към амазон.ком?
 
От: Аффилиейт маркетинг със социалните мрежи

трафика е към амазон ко ук, но не е само от потребители в ук.
Айде тук въпроса е: ако потребител от германия влезе в амазон ук, и си поръча киндел (преполагам ще бъде насочен към амазон германия), кукито не важи ли и за там.
т.е. с тази куки да може да поръча от всеки амазон?
 
От: Аффилиейт маркетинг със социалните мрежи

Не мисля, че ще може да поръча. Примерно аз имам регистрация от амазон.ком, която не важи в другите амазони, пробвал съм се да се логна.
 
От: Аффилиейт маркетинг със социалните мрежи

току-що се логнах с ук афф логин-а в през амазон.ком, но ме редиректна към ук.
интересно как работят кукитата и какво може да се купи и за колко време след посещение?
 
От: Аффилиейт маркетинг със социалните мрежи

Пак ти казвам - не мисля, че работят. Много продукти ги има на едното място, но ги няма на другото. Най-добре е да потърсиш инфо директно от амазон, иначе така може да развиваме теории до утре.
 
От: Аффилиейт маркетинг със социалните мрежи

Мисля че кукитата важат 24 часа.
 
От: Аффилиейт маркетинг със социалните мрежи

Толкова важат, да. Също е добра идея да се търсят всякакви продукти, особено всекидневни и популярни или разни джаджи. Примерно вкарваш ги на чорапи, а те си купуват лодка. Няма значение на какво влязат, а какво ще си купят след това.
 
От: Аффилиейт маркетинг със социалните мрежи

Имам един въпрос - защо когато предлагат реклама във фейсбук страници, обикновено пишат, че поста стои ХХ минути? Не трябва ли да остане вечно тоя пост? Защо го махат? Какво почели собственика на страницата като маха поста и какво губи ако го остави?

Мерси
 
Re: От: Аффилиейт маркетинг със социалните мрежи

Имам един въпрос - защо когато предлагат реклама във фейсбук страници, обикновено пишат, че поста стои ХХ минути? Не трябва ли да остане вечно тоя пост? Защо го махат? Какво почели собственика на страницата като маха поста и какво губи ако го остави?

Мерси
Мисля, че имат в предвид, че седи там преди да шернат другия линк, което автоматично мести твоя надолу и така след време отпада и отива в историята. Ако не, другото ми се вижда странно. Но зависи и какво е описал в офертата си.
 
От: Re: От: Аффилиейт маркетинг със социалните мрежи

Ами не е само за офертата. Преди месец някъде бях направил една услуга и като отплата получих пост в страница. Както и да е. Та човека махна поста (изтри го) след няколко часа. Каза, че иначе му падала активността. И сега като видях тази оферта, се сетих за този случай.
 
От: Аффилиейт маркетинг със социалните мрежи

Имам един въпрос - защо когато предлагат реклама във фейсбук страници, обикновено пишат, че поста стои ХХ минути? Не трябва ли да остане вечно тоя пост? Защо го махат? Какво почели собственика на страницата като маха поста и какво губи ако го остави?

Мерси

Манипулира рийча на страницата. Ако имаш много постове с малко харесвания/споделяния - пада рийча, което значи, че по-малко хора ще виждат постовете ти.
 
Re: От: Re: От: Аффилиейт маркетинг със социалните мрежи

Ами не е само за офертата. Преди месец някъде бях направил една услуга и като отплата получих пост в страница. Както и да е. Та човека махна поста (изтри го) след няколко часа. Каза, че иначе му падала активността. И сега като видях тази оферта, се сетих за този случай.

Явно такава политика изповядва пича. ;) Пада му активността? Как така, като линковете са остарели и са избутани надолу? Той какво си мисли? Че хората седят и си решфрешват страницата му. :) Тя им се появява най-често като сподели нещо. Това е реално е в най-големия си процент активността. Освен ако не играе нещо с риича. Но това, че шерва неща, които не са интересни са все пак на негов гръб - нали получава пари. А и той ако не се грижи за страницата си, може да не прави нищо друго и да пада този риич.
 

Горе