А сега на къде

От: А сега на къде

Да разбирам ли от горното ти мнение , че мислиш че сегашните управляващи трябва да останат пълен мандат ? Защо винаги при БКП страната изпада в тежка криза и ниско доверие към институциите ? Дали пък , де да знам , проблема не е заради тях самите ?
Не трябва да остават,но и не трябва да се връщат предишните.Както казва баща ми-семето им е гнило на сегашните управляващи,и на тези преди тях,и на по-предните.Трябва да се изберат млади и неопетнени управници,които нямат нищо общо с досегашните(които са оплетени като свински черва).Сигурен съм,че в този форум има достатъчно честни и кадърни хора,които биха създали страхотен кабинет и биха управлявали държавата много мъдро и успешно.И бих гласувал с двете си ръце за такива хора,а не за разни алчни измекяри.
 
От: А сега на къде

Само искам да попитам, явно съм невеж и не разбирам... как една война ще помогне за изчистването на дълга на САЩ?
Ще плячкосват като конквистадорите ли?

Що търсите под вола-теле?
Американците били виновни. Все едно си нямаме достатъчно български лакоми за власт и пари изроди.
На българина винаги някой друг му е виновен...

Направо сте смешни с тия световни конспирации, илюминати и извънземни.
 
От: А сега на къде

Само искам да попитам, явно съм невеж и не разбирам... как една война ще помогне за изчистването на дълга на САЩ?
Ще плячкосват като конквистадорите ли?
Що търсите под вола-теле?
Американците били виновни. Все едно си нямаме достатъчно български лакоми за власт и пари изроди.
На българина винаги някой друг му е виновен...
Направо сте смешни с тия световни конспирации, илюминати и извънземни.
Днес сме смешни,утре ще сме трагично прави....
 
От: А сега на къде

Днес сме смешни,утре ще сме трагично прави....

И как точно ще разбереш, че американците са виновни? Ще го публикуват в блиц ли? Или в папарак?

Бе ти нали щеше да емигрираш...
Иди някъде, където американците, илюминатите, масоните и извънземните нямат влияние и си свиркай...
 
От: А сега на къде

http://www.vesti.bg/bulgaria/politika/borisov-kabinetyt-da-priznae-che-se-e-provalil-6015900
По повод изказване на Цветан Цветанов, че "ДПС трябва да са в опозиция и да почиват дълго време" и ГЕРБ ще се придържа към по-късните три дати за вот, определени на КСНС, Борисов заяви, че заместникът му в партията "говори в лично качество".

"Когато се казва кой какво трябва да прави, говоря аз. Категорично не, няма да върна Цветанов като министър. Той има място в партията, справя се перфектно с организационната работа, но дотук", подчерта още политикът.
Още един плюс за Герб .
 
От: А сега на къде

И как точно ще разбереш, че американците са виновни? Ще го публикуват в блиц ли? Или в папарак?

Бе ти нали щеше да емигрираш...
Иди някъде, където американците, илюминатите, масоните и извънземните нямат влияние и си свиркай...

Благодаря колега спести ми по-дълъг пост, само да добавя Родшилците, Рокфелеровците, Боно от U2 и още няколко....
 
От: А сега на къде

Благодаря колега спести ми по-дълъг пост, само да добавя Родшилците, Рокфелеровците, Боно от U2 и още няколко....
Това подиграване е досадно,явно не си чел достатъчно история,или си чел тази история,в която 500г. сме имали турски представители,Ботев и Левски са били сепаратисти,а Втората Световна Война я е запалил Хитлер,не заради интригите на Ротшилдови,а заради манията на Хитлер да завладее света и да унищожи евреите,гледал ли си изказването на Хитлер за започване на войната?
 
От: А сега на къде

Това подиграване е досадно,явно не си чел достатъчно история,или си чел тази история,в която 500г. сме имали турски представители,Ботев и Левски са били сепаратисти,а Втората Световна Война я е запалил Хитлер,не заради интригите на Ротшилдови,а заради манията на Хитлер да завладее света и да унищожи евреите,гледал ли си изказването на Хитлер за започване на войната?

Тази история не съм я чел - учил съм достатъчно за да мисля трезво и да анализирам това което ми трябва, не ти се подигравам, дано проумееш какви глупости пишеш...успех - повече няма да пиша след твой коментари :roll:
 
От: А сега на къде

Не бе... Бойко е извънземен и е подлога на свръх-злата супер-галактическа сила, която се ръководи (естествено) от извънземни евреи!
Срещу тази зла сила се противопоставят само добрите джедаи Сергей, Сталин и Путин, с минимална помощ от Ахмет, Лютви, Шишкебап, Аллахакбар и Имамбаялдъ.
 
От: А сега на къде

Ти сериозно ли? Блах, това на всички ви е промит мозъка с тоя бойко, той поне да приличаше на нещо ами той пълен скъсан цървул, ама голямо защитаване му падна от как излитна. :-o
Не бе... Бойко е извънземен и е подлога на свръх-злата супер-галактическа сила, която се ръководи (естествено) от извънземни евреи!
Срещу тази зла сила се противопоставят само добрите джедаи Сергей, Сталин и Путин, с минимална помощ от Ахмет, Лютви, Шишкебап, Аллахакбар и Имамбаялдъ.
 
От: А сега на къде

Ти сериозно ли? Блах, това на всички ви е промит мозъка с тоя бойко, той поне да приличаше на нещо ами той пълен скъсан цървул, ама голямо защитаване му падна от как излитна. :-o

Мисля, че няма нужда да ти обяснявам какво означават думите 'сарказъм' и 'ирония' нали?
А за промитите мозъци... виж на Владко постовете.

Ако някой пусне тема, че му се е скъсал чорапа, той ще обяви Бойко, американците и евреите за виновни.
 
От: А сега на къде

Мисля, че няма нужда да ти обяснявам какво означават думите 'сарказъм' и 'ирония' нали?
А за промитите мозъци... виж на Владко постовете.
Ако някой пусне тема, че му се е скъсал чорапа, той ще обяви Бойко, американците и евреите за виновни.
Докато масата хора мислят като теб,положението в държавата ни ще е такова,че и по-зле.Промит мозък съм,защото виждам,че царя е гол и освен,че е гол се е поср.л,затова ли?И затова,че казвам,че ми смърди,едва ли не се опитвате да ме изкарате луд... :) Кой е промит мозък и кой не,кой е овца и кой вълк,ще се узнае много скоро... ;)
 
От: А сега на къде

Добре, чети бе братле, и в другата тема го казах, ако не ти се чете само превърти и го чуй: http://fakti.bg/bulgaria/99175-bori...adat-ostavki-do-ponedelnik?utm_source=flip.bg
Сутринта чета в темата на кула, че да внимаваме и да не циклим да сме клатили всичко всеки уж го казва, а чуй го той какво казва. Просто го изслушай и си направи изводите сам.
Мисля, че няма нужда да ти обяснявам какво означават думите 'сарказъм' и 'ирония' нали?
А за промитите мозъци... виж на Владко постовете.

Ако някой пусне тема, че му се е скъсал чорапа, той ще обяви Бойко, американците и евреите за виновни.
 
От: А сега на къде

Само искам да попитам, явно съм невеж и не разбирам... как една война ще помогне за изчистването на дълга на САЩ?
Ще плячкосват като конквистадорите ли?

Що търсите под вола-теле?
Американците били виновни. Все едно си нямаме достатъчно български лакоми за власт и пари изроди.
На българина винаги някой друг му е виновен...

Направо сте смешни с тия световни конспирации, илюминати и извънземни.
Ще си продават оръжията, например. Плюс това си и плячкосват.
------------------------------------------------------------------------------
Между другото, в руските медии пишат, че Газпром и Газпром - нефт от Юни усилено си преподписват
договорите с всички контрагенти от разплащания в долари към евро, юани и рубли.
:)
Това ще рече, че доларите бавно, но славно, скоро няма да са от най-търсената валута и американците
ще направят всичко възможно да задържат долара, включително като раздават кредити на затънали
като нас страни.
Дай боже да не ни се налагат повече вземания от МВФ, които винаги са свързани с някакви неясни
изисквания към правителството на страната - кредитополучател.
Хич дори не са смешни теориите на някои колеги, отворете си по-широко очите.:)
 
От: А сега на къде

Абе що не ви чух вас анти-бойковците да роптаете, когато комугягите взимат заеми?
Оня ден последния милиард и нищо.

Сега бойко споменал МВФ и скокнахте като ярета.

Да не говорим, че точно същия МВФ ни оправи, след Жан Виденов.

Владко ти на колко беше, когато Жан съсипваше страната? Пушеше зад училището в голямото междучасие и ти дремеше патката а?

Между другото съм против вземането на каквито и да е заеми, под всякаква форма, ако някой го интересува. Така че не одобрявам и МВФ.
 
От: А сега на къде

Падането на Виденов беше изкуствено, не знам що толкова се циклите за него. Владо като гледам е с две години по-малък от мен, аз ще ти кажа къде съм бил тогава. Работех (причините за това няма да обяснявам), но бях свидетел как за отрицателно време всичко се срина, и как се срина. Айде и теб да ти задам същия въпрос ти на колко си бил и какво си правил тогава?
Абе що не ви чух вас анти-бойковците да роптаете, когато комугягите взимат заеми?
Оня ден последния милиард и нищо.

Сега бойко споменал МВФ и скокнахте като ярета.

Да не говорим, че точно същия МВФ ни оправи, след Жан Виденов.

Владко ти на колко беше, когато Жан съсипваше страната? Пушеше зад училището в голямото междучасие и ти дремеше патката а?

Между другото съм против вземането на каквито и да е заеми, под всякаква форма, ако някой го интересува. Така че не одобрявам и МВФ.
 
От: А сега на къде

Падането на Виденов беше изкуствено, не знам що толкова се циклите за него. Владо като гледам е с две години по-малък от мен, аз ще ти кажа къде съм бил тогава. Работех (причините за това няма да обяснявам), но бях свидетел как за отрицателно време всичко се срина, и как се срина. Айде и теб да ти задам същия въпрос ти на колко си бил и какво си правил тогава?

Споменах ти в една друга тема:
1. Фалираха ми бизнеса.
2. Видял съм на опашки пред банки (колко познато), да тегля лимита всеки ден. Накрая изгорях с 10к долара.
3. Обикалял съм празни магазини и аптеки (беше зима и имахме болен в къщи), защото всички търговци бяха изпокрили всичко.

Чай че се нервирах.

А на Владко мама и тате са му давали некви къси, докато си гони пичетата в голямото междучасие и му дреме.
Ама сега много ги разбира световните конспирации на евреите.

Някога преживявали ли сте истинска мизерия? А?
Несигурност, не знаеш кво ще ядеш утре или дали някой няма да те заколи пред вас за жълти стики?

И това всичкото беше под ръководството на майката партия! И 1991 и 1997!

Сега същото ли искате да се случи а?
 
Последно редактирано:
От: А сега на къде

Ок, явно съм по пропуснал, но това всичко с стана изведнъж, надали виденов е бил виновен или е имал нещо общо с това, не знам дали го гледа този човек наскоро имаше интервю в всяка неделя той беше като все-едно болен от рак (за жалос дано не е така).
Споменах ти в една друга тема:
1. Фалираха ми бизнеса.
2. Видял съм на опашки пред банки (колко познато), да тегля лимита всеки ден. Накрая изгорях с 10к долара.
3. Обикалял съм празни магазини и аптеки (беше зима и имахме болен в къщи), защото всички търговци бяха изпокрили всичко.
 
От: А сега на къде

Ок, явно съм по пропуснал, но това всичко с стана изведнъж, надали виденов е бил виновен или е имал нещо общо с това, не знам дали го гледа този човек наскоро имаше интервю в всяка неделя той беше като все-едно болен от рак (за жалос дано не е така).

Аха.. значи Виденов като е премиер "Едва ли е виновен"... някой друг даже вече не е премиер, ама пак е виновен а?
Ореха и той не е виновен. И Сегей. И Доган не е.

Извънземните са.
 

Горе