А сега на къде

От: А сега на къде

Аз ти казах и в другата тема , чуй го какво казва.
Аха.. значи Виденов като е премиер "Едва ли е виновен"... някой друг даже вече не е премиер, ама пак е виновен а?
Ореха и той не е виновен. И Сегей. И Доган не е.

Извънземните са.
 
От: А сега на къде

Споменах ти в една друга тема:
1. Фалираха ми бизнеса.
2. Видял съм на опашки пред банки (колко познато), да тегля лимита всеки ден. Накрая изгорях с 10к долара.
3. Обикалял съм празни магазини и аптеки (беше зима и имахме болен в къщи), защото всички търговци бяха изпокрили всичко.

Чай че се нервирах.

А на Владко мама и тате са му давали некви къси, докато си гони пичетата в голямото междучасие и му дреме.
Ама сега много ги разбира световните конспирации на евреите.

Някога преживявали ли сте истинска мизерия? А?
Несигурност, не знаеш кво ще ядеш утре или дали някой няма да те заколи пред вас за жълти стики?

И това всичкото беше под ръководството на майката партия! И 1991 и 1997!

Сега същото ли искате да се случи а?

За съжаление знам,защото съм преживявал истинска мизерия,и родителите ми са,и бабите и дядовците ми са(те най-много миличките),защото са ги заточили в Румънско след ВСВ,а после са си дошли с връщането на Южна Добруджа.Дошли са си с по една каруца покъщнина и по 1 кат дрехи.
Всичките ни политици са маскари,няма как да ме убедиш,че Бойко е по-различен от Гея или Бея.Те всички са рожби на ДС и БКП.
 
От: А сега на къде

Аз ти казах и в другата тема , чуй го какво казва.

Бе той си говори глупости, утре ще каже нещо обратното... все едно за първи път дрънка пред журналята...

А тия сърдитите, дето не се мяркат и не говорят нищо?
Само в сараите на тайни срещи споделят...

Просто се видя, че нищо не зависи от тия марионетки наречени "правителство", "парламент" и "съд".
 
От: А сега на къде

Бе той си говори глупости, утре ще каже нещо обратното... все едно за първи път дрънка пред журналята...

В случая това дрънкане разтърсва държавата и пряко засяга националната ни сигурност.
 
От: От: А сега на къде

няма как да ме убедиш,че Бойко е по-различен от Гея или Бея.Те всички са рожби на ДС и БКП.

Изобщо няма да те убеждавам, защото си е така.

Само, че Бея и Гея разсипват всичко.. не виждаш ли?

Боко е по малкото зло. Това е. Ако ще рай да стане тука, да си станем едни емирства, фрашкани с мангизи, дойдат ли комунягите ще ги съсипят. Имат дългогодишен опит в тая дейност.
 
От: А сега на къде

В случая това дрънкане разтърсва държавата и пряко засяга националната ни сигурност.

А смс-ите на Доган хич не засягат националната сигурност а?
 
От: От: А сега на къде

Изобщо няма да те убеждавам, защото си е така.

Само, че Бея и Гея разсипват всичко.. не виждаш ли?

Боко е по малкото зло. Това е. Ако ще рай да стане тука, да си станем едни емирства, фрашкани с мангизи, дойдат ли комунягите ще ги съсипят. Имат дългогодишен опит в тая дейност.
И той е комунист и е не по-малко вреден.Източи 1,5 млрд. от здравната каса и сега рИве,че била с 0,5 млрд. дефицит.И какво излиза,че за 1 г. Ореха е въстановил 1 млрд. замо в НЗОК,ама "га ряза ленти и яди кифтета,ни рива"... :lol:
 
От: От: А сега на къде

Писна ми. Мача е интересен.

Ще видите още какви ще ги надроби тая подлога Ореха до изборите...
Само гледайте.
 
От: От: А сега на къде

Според мен, не той дроби, а той сърба надробеното, но няма как да ви убедя в това. Всеки привърженик на герб вярва неиство в глупостите които говори малоумния каратист.
Писна ми. Мача е интересен.

Ще видите още какви ще ги надроби тая подлога Ореха до изборите...
Само гледайте.
 
От: А сега на къде

Да търсим отговорност от ГЕРБ за това, което те сториха по време на техния мандат. В момента мандатоносителят е БСП.
 
От: А сега на къде

Да търсим отговорност от ГЕРБ за това, което те сториха по време на техния мандат. В момента мандатоносителят е БСП.
ГЕРБ дестабилизират държавата от първия работен ден на сегашната тройна коалиция!
 
От: А сега на къде

ГЕРБ дестабилизират държавата от първия работен ден на сегашната тройна коалиция!

Бахти държавата, щом някво интервю я дестабилизара.
Бахти банките, щом 100 мейла ги фалират.
Бахти институциите, щом от 20 литра дъжд направиха бедствие, бахти и хазната щом няма пари да помогне на хората.

За кво ми е тая държава тогава?
 
От: А сега на къде

Баси бойкото, дото фалира сумати и фирми, срина икономиката, и донесе плодовете които бере сегашното правителство.
Горкия Орешарски, че се нави да измие срама и тъпотиите които малоумния каратист нанесе.
Това са неща които няма да ги разберете никога. Привържениците на гроб сте толкова манипулирани, и толкова слаби, че никога няма да се оправим.
Съветвам всички разумни хора, или да се дигаме, или да си търсим друга територия, за нас тук вече няма да има живот така е продиктувано...
Бахти държавата, щом някво интервю я дестабилизара.
Бахти банките, щом 100 мейла ги фалират.
Бахти институциите, щом от 20 литра дъжд направиха бедствие, бахти и хазната щом няма пари да помогне на хората.

За кво ми е тая държава тогава?
 
От: А сега на къде

Баси бойкото, дото фалира сумати и фирми, срина икономиката, и донесе плодовете които бере сегашното правителство.
Горкия Орешарски, че се нави да измие срама и тъпотиите които малоумния каратист нанесе.
Това са неща които няма да ги разберете никога. Привържениците на гроб сте толкова манипулирани, и толкова слаби, че никога няма да се оправим.
Съветвам всички разумни хора, или да се дигаме, или да си търсим друга територия, за нас тук вече няма да има живот така е продиктувано...

Добре бе ти пак си почна с твойте мантри... бойко та бойко....

ЗА КЪВ БОЙКО ПИША ГОРЕ?

Е това сте анти-бойко троловете. Някой като напише нещо, което е истина и почвате....

"Ако го нямаше бойко нямаше да стане така"....

Ами хан Аспарух е виновен, че ни е довел тука. Ако го нямаше, нямаше да стане така нали?

Писна ми... до преди малко ми беше полу забавно, вече не.

Избирайте си комуняги и турци да ви управляват и това е.
 
От: А сега на къде

Бахти държавата, щом някво интервю я дестабилизара.
Бахти банките, щом 100 мейла ги фалират.
Бахти институциите, щом от 20 литра дъжд направиха бедствие, бахти и хазната щом няма пари да помогне на хората.

За кво ми е тая държава тогава?
Совите не са това което са... ;)
 
От: А сега на къде

Бойко е виновен за други неща. Сега имаме друго правителство, то да си отговаря.
 
От: А сега на къде

ГЕРБ дестабилизират държавата от първия работен ден на сегашната тройна коалиция!

Опозицията няма задължение да осигурява кворум.
 
От: А сега на къде

Опозицията няма задължение да осигурява кворум.
А има ли право да организира цяло лято платени протести,да плюе навсякъде родината си в чужбина,и сега в отчаян опит да срине това,което не успя да срине напълно за близо 4 години.Опозиция или не,хората са избрали да им представлява интересите в НС,а не да прави номера.
 
От: А сега на къде

vladko82, защо продължаваш да обвиняваш ГЕРБ? Мандатоносителят е БСП, текущата криза няма нищо общо с Борисов.

ГЕРБ да си отговарят за техните грехове, не им приписвай и тези на БСП и ДПС.
 

Горе