А сега на къде

От: А сега на къде

Баси бойкото, дото фалира сумати и фирми, срина икономиката, и донесе плодовете които бере сегашното правителство.
Горкия Орешарски, че се нави да измие срама и тъпотиите които малоумния каратист нанесе.
Това са неща които няма да ги разберете никога. Привържениците на гроб сте толкова манипулирани, и толкова слаби, че никога няма да се оправим.
Съветвам всички разумни хора, или да се дигаме, или да си търсим друга територия, за нас тук вече няма да има живот така е продиктувано...
Ако всички разумни хора сте от следните групи: негласуващи, подкрепяте ДПС, БСП или Бареков , тогава подкрепям с 2 ръце. Тръгвайте и не се връщайте.
 
От: А сега на къде

Ако всички разумни хора сте от следните групи: негласуващи, подкрепяте ДПС, БСП или Бареков , тогава подкрепям с 2 ръце. Тръгвайте и не се връщайте.
Те почнаха да ни заселват с бежанци-сирийци и ислямисти+тукашното ни мургаво малцинство,което е над 1 млн. души вече,подобно на Щатите,до 10-15 г. ще имаме президент с име Хасан,Мюмюн,Сали или нещо от сорта.Заявявам твърдата си позиция против ДПС,БСП,ГЕРБ,РБ и ББЦ.Вчера го казах и днес го повтарям:Аз съм за партия от млади,честни и можещи хора,КОИТО НЯМАТ НИЩО ОБЩО С БКП И ДС.Тук в този форум има предостатъчно такива и бих гласувал с две ръце за една такава партия!
 
От: А сега на къде

Те почнаха да ни заселват с бежанци-сирийци и ислямисти+тукашното ни мургаво малцинство,което е над 1 млн. души вече,подобно на Щатите,до 10-15 г. ще имаме президент с име Хасан,Мюмюн,Сали или нещо от сорта.Заявявам твърдата си позиция против ДПС,БСП,ГЕРБ,РБ и ББЦ.Вчера го казах и днес го повтарям:Аз съм за партия от млади,честни и можещи хора,КОИТО НЯМАТ НИЩО ОБЩО С БКП И ДС.Тук в този форум има предостатъчно такива и бих гласувал с две ръце за една такава партия!
Имаме чистокръвен циганин в парламента - Бат Сали. Та вече нищо не може да ме изненада. Какво мислиш за новосъздадената партия на Първанов - АБВ ? Би трябвало и тя да е при големите на тия избори. Ще изяде доста от електората на разпадналото се БСП.
 
От: А сега на къде

Имаме чистокръвен циганин в парламента - Бат Сали. Та вече нищо не може да ме изненада. Какво мислиш за новосъздадената партия на Първанов - АБВ ? Би трябвало и тя да е при големите на тия избори. Ще изяде доста от електората на разпадналото се БСП.
Бърни,не искам рожби на БКП и ДС да ни управляват,в момента всички парламентарно представени партии са такива+РБ и АБВ.На пръв поглед ББЦ не са,но предвид поведението им,са по-опасни от Волен и Янето взети заедно.Казах ти:Ако се направи една партия от хора без родствени и наследствени връзки с номенклатурата на БКП и ДС,от мен и моето семейство имате 4 гласа.
 
От: А сега на къде

Партия: Предприемач, още преди да падне боко сме си го говорили в форума. Кула премиер, блинки вице :D
 
От: А сега на къде

Партия: Предприемач, още преди да падне боко сме си го говорили в форума. Кула премиер, блинки вице :D
Би било супер.Според мен в тази държава веднъж само да спре да се краде,и за 2-3 години сме се оправили.Ама те крадат все повече и повече.Окрал 1 милиард и ламти да ги направи 10,ако ги направи 10,ще иска да ги направи 100....Въобще не им го проумяват алчните кратуни,че на 2 метра под земята е все тая колко милиарда си окрал и колко човешки съдби си съсипал,червеите не подбират.
 
От: А сега на къде

Аз в началото на протестите се надявах Кубрат Пулев да направи партия , по примера на братята Кличко. Поне е националист ама няма. Човека си тренира бокс и това е . Та нз тая партия от млади неопетнени хора от къде ще дойде и ще има голяма подкрепа.
 
От: А сега на къде

Ти от сега ли почна още да клатиш партията бре :-o :lol:
Към терминал 2 :lol: :lol: :lol: :lol:

Посока Запад :lol: :lol: :lol: :lol:
 
От: А сега на къде

Партия: Предприемач, още преди да падне боко сме си го говорили в форума. Кула премиер, блинки вице :D

А Уни-Пурко - министър на финансите, и на икономиката :D Достатъчно опитен е и ще довърши успешно фалирането на държавата :mad:
 
От: А сега на къде

И каква ще бъде програмата на партията?

Щото ми прилича малко на:
- Айде да прави фирма!
- Ко шъ прай фирмата, как ще вадим парите?
- Ми не знам.

:lol: :lol: :lol: :lol:
 
От: А сега на къде

Шефовете ще кажат, аз ще съм само гласоподавател :D
И каква ще бъде програмата на партията?

Щото ми прилича малко на:
- Айде да прави фирма!
- Ко шъ прай фирмата, как ще вадим парите?
- Ми не знам.

:lol: :lol: :lol: :lol:
 
От: А сега на къде

А Уни-Пурко - министър на финансите, и на икономиката :D Достатъчно опитен е и ще довърши успешно фалирането на държавата :mad:
Остави плоските шеги на страна и кажи за една такава партия ли си или против?
 
От: А сега на къде

Предполагам поне реклама може да си осигурим прилична. Фейса ще го заринем с предизборни материали за партия Предприемач. Имаме и хора дето ще направят банери работи. Нз колко члена трябва да има партия за да се основе ?
 
От: А сега на къде

Ти пак ли се поя ви бе дървен философ. Това голяма завист и омраза, направо не те знам как живееш с толкова много :lol:
А Уни-Пурко - министър на финансите, и на икономиката :D Достатъчно опитен е и ще довърши успешно фалирането на държавата :mad:
 
От: А сега на къде

Даже и пара няма да трябва за предизборна кампания :)
Пък за хората до колкото си спомням , преди бяха казвали 2000 подписа мисля за създаването.
Предполагам поне реклама може да си осигурим прилична. Фейса ще го заринем с предизборни материали за партия Предприемач. Имаме и хора дето ще направят банери работи. Нз колко члена трябва да има партия за да се основе ?
 
От: А сега на къде

Предполагам поне реклама може да си осигурим прилична. Фейса ще го заринем с предизборни материали за партия Предприемач. Имаме и хора дето ще направят банери работи. Нз колко члена трябва да има партия за да се основе ?

10 хиляди мисля,че бяха необходими.От мен имате 4.
 
От: А сега на къде

Остави плоските шеги на страна и кажи за една такава партия ли си или против?
Нали знаеш, че във всяка шега има и истина... Защо се създава една партия? Само с идеална цел ли? Нали тя трябва да покаже и докаже, че е алтернатива на досегашните. Това как може да стане, как ще убеди тя хората? Не трябва ли да е с доказано постигнати успехи, а не с доказани провали? И не се ли нагледахме и наслушахме как 25 години управляващите обясняват провалите си с предишните и с всякакви други обективни и субективни причини, извън самите тях?
 
От: А сега на къде

Нагледахме се,Бай Данчо,именно затова Герб не е никаква алтернатива на Бсп/Дпс,защото са 2 лица на едно и също зло.
 
От: А сега на къде

Нагледахме се,Бай Данчо,именно затова Герб не е никаква алтернатива на Бсп/Дпс,защото са 2 лица на едно и също зло.
Зарежи сега герб и другите досегашни! Питаше ме за съвсем друго нещо :)
 

Горе