БГ Селянията налазва и DP

Sammy

Well-Known Member
Преди малко получих следното съобщение във Digital pOint:
zdrasti, ako iskash da razmenim malko hubavi mneniq edin za drug pishi

Ей значи едно свестно място да има, че бях далеч от вас, ама и там ме намерихте :X После що ме е срам да кажа, че съм българин, сега тоя тъпанар ще излъже някого с фалшивия си итрейдър и после айдееее българите сме крадци, обирджии и т.н. писна ми от вас!!!
 
От: БГ Селянията налазва и DP

Еми така е. Селенията е на всякъде. И на мен ми се лепна преди време такъв и си го отрязах. Верно, че и индициите го правят, но ние за какво трябва да следваме този пример.

Само не знам за какво се впечатлявате. :) Нали ги виждаш тук - влизат плескат буксо линка и да ги нема. Ако това не е селения, ти за лични в DP.:)
 
От: БГ Селянията налазва и DP

Ами някой е видял темата с приятелството в DP и праща съобщения , защо си си дал дп акаунта ? Напиши му акаунта тук
 
От: БГ Селянията налазва и DP

DP "свестно" место?

Преди седмица някъде логнах да видя нещо и ти мярнах акаунта да причаква и обира ревю-копитата на де що ибууци се пускат :)
Даже като ти прочетох единия фийдбак колко гениална и уникална била книгата, зех и аз едно ревю копи че ми стана интересно... Някакъв скамерски та*ак беше, чеп за зеле не ставаше от глупостите дето пише вътре. Обаче си написах и аз положителното ревю де :)

Ебахти куул плейса дето е ДП с ебахти честните и печени типове.
 
От: БГ Селянията налазва и DP

Абе мани ти боклуци, нали знаеш че има боклук и боклук ;) Иначе наистина е по куул плейс отколкото тук, в момента събирам за warrior forum акаунт :)
 
От: БГ Селянията налазва и DP

А като си толкова отворен на тема селяния и топ европейщина, защо не цитираш целия разговор, село?

"пич... това е истински форум, няма да ти правя хубава репутация, бих те репортнал на модератор, ако не беше от България! Еййй значи селяниите навсякъде искате да ги пренесем :X"

Това ти беше първия гейски отговор, след което ти написах, че просто искам да трейднем една за друга книга(за въпросната стана въпрос в темата, че е скам :wink:) и ти казах да даваш по-полека с квалификациите и предразсъдъците, при което получавам отговор вече на жигосан гей "Можеше поне на киририлица да напишеш съобщението!"

каквото и да ми отговориш, няма да ти обърна внимание, мерси за помощта че не ти дадох някоя книга за скам, гей
 
От: БГ Селянията налазва и DP

Много тафталогия с тва гей бре, синоними не знаеш ли ?
 
От: БГ Селянията налазва и DP

A, неволно съм уцелил и темата значи :)

Смятай колко народ у ДП пичелът по $300/ден работейки по час дневно. Останалото време пишат, рекламират и продават ибуци у ДП за по $9.95, ограничен брой - 20 макс, за да не се "сатурира" пазаря :)
 
От: БГ Селянията налазва и DP

В DP винаги си е било селения. Не е нужно и ние да сме критерии за това. Аз лично не влизам много много там от 2-3 години. Сега е едно кофти място за индийската общност, която ти прави "СЕО" за 50$ на месец. Абе смех е голям там. А пък нека ми казват, че било по-зле тук. Аз лично само тук си търся фрилансъри. И да ви кажа %-та на кадърните и добрите е адски голям. Всеки един лев си заслужава тяхната работа. А не някой олигофрен индиец или друг (китаец), да ми вземе 20$ за 1000 дирс и да ги нащрака със софт, като списъка му е изнасилван многократно. Баси ч***та е там. :)
 
От: БГ Селянията налазва и DP

Бат Сами ти ДП ако го смяташ за свястно място... Пълно е с индийци , хора дето питат "What is SEO" защото са твърде тъпи да го напишват в гъгул и некви гурута дето "Make 100 bucks a day, 15 minutes work with no list, no site, no sales skills) и го продават в книги....
А тука виж имаме велики хора като Амоун + Никс(Вървят в комплект) Нокето и тебе хах и други....
Няма значение мързи ме да пиша дълъг отговор защото съм Българин айде чао...
И сериозно.. искаш ревю копита като ЗНАЕШ че са rehashed bullshit продуктите.
Покажи ми ЕДИН е-боок който се продава в ДП и не са го продавали 100 пъти преди това под други имена и информацията я няма навсякъде безплатно И ЛИЧНО ЩЕ ТИ ПРАТЯ 15$ ПО ПЕЙПАЛ НА МОМЕНТА!!!
 
От: БГ Селянията налазва и DP

Ако искаш моята книга да ти пратя, която 100% другаде я няма гарантирам ти на 100000% че не знаеш за тоя метод, мога и други да ти пратя, но малко по скъпо съм ги взимал, не казвам че няма шитни в DP, да преобладаващи са, но има стойностни работи ;) Относно това ДП, колко е зле и колко не, съмнявам се там да просъществува тема като http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=18431, няма да давам други примери, админите да не се обиждат, ама там си вършат ората работата, да.. и не се занимават с много чисти неща, ама форума им е поддържан и няма спам и глупави малоумни теми ;) А да забравих да кажа, че пазара им също го гледат модове ;)
 
От: БГ Селянията налазва и DP

Ако искаш моята книга да ти пратя, която 100% другаде я няма гарантирам ти на 100000% че не знаеш за тоя метод, мога и други да ти пратя, но малко по скъпо съм ги взимал, не казвам че няма шитни в DP, да преобладаващи са, но има стойностни работи ;)

ем аз мога да я поема ?
прати я ...да я разгледам
 
От: БГ Селянията налазва и DP

Какъв е смисъла, ще я пратиш на някой приятел, той на друг и единствения, който ще е от полза са Google и собсвениците на блогове :)
Само за протокола да отбележа, с 10 минути работа си намерих PR5,PR4 i 2 х PR3 линка :) (говоря за sitewide linkove от силни блогове)
 
От: БГ Селянията налазва и DP

абе прати я ,ти не ми вярваш ли ?
дай да я прочета,за кво я криеш?
толкова съм платил,колко струва книгата ти ?
БАЗИКАШ ЛИ СЕ ?НА КОЙ ДА Я ПРАТЯ?
КОЛКО СТРУВА ?
 
От: БГ Селянията налазва и DP

абе прати я ,ти не ми вярваш ли ?
дай да я прочета,за кво я криеш?
толкова съм платил,колко струва книгата ти ?
БАЗИКАШ ЛИ СЕ ?НА КОЙ ДА Я ПРАТЯ?
КОЛКО СТРУВА ?

Е как може да не си чувал за книгата на Сами - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=17935

П.П. От ден на ден все по забавно става тука...
 
От: БГ Селянията налазва и DP

Де да знам... метода е уникален, да не решиш да споделиш с някой приятел и той с друг и т.н. И не е приятно да ми държиш такъв тон при положение, че нито ме познаваш, нито знаеш с какво се занимавам, нито нищо :/ Ето я темата, която пуснах в предприемача - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=17935, естествено започнаха да се съмняват относно това дали аз съм написал книгата и т.н. :)
П.С. Не си мисли, че ще ти дам книгата дори и пари да ми пращаш ;)
 
От: БГ Селянията налазва и DP

П.С. Не си мисли, че ще ти дам книгата дори и пари да ми пращаш ;)

Ей това не го разбрах нали я продаваш тази книга ? или някакви лични взаимоотношения имате ? :)
 
От: БГ Селянията налазва и DP

@liani ако прочетеш темата, ще видиш, че съм казал, че няма да я продам на никого от форума ;)
 

Горе