БГ мама се била разцепила???

От: БГ мама се била разцепила???

Блинки много гости нещо във форума и по-конкретно в тази тема, ще издържи ли сървъра? :lol:

Между другото ужасно много бизнес дами срещам напоследък в offline бизнеса и са доста по лесни за комуникация от мъжете /аз по принцип винаги по-добре съм се разбирал с жени - било то при сблъсъците с бюрократичната ситема в БГ или с представителки на контрагентите ми! За това не виждам нищо нереално скоро да се сдобием с нови колежки във форума, жадни за старт в онлайн бизнеса! То какво Ви трябва толкова много, мами и бъдещи такива - малко предприемачески нюх, свободно време, компютър, някой лев като за старт/може и без - безплатни платформи за блогване валяло/, малко страст да не се откажат при първата трудност и четене в нашия форум! :|


Е, те не са само офлайн. Представете си в БГ мама/ Бул мама пишат и доста дами, занимаващи се с бизнес в един или друг вид.
Аз ще се поогледам тук, че в моя бранш сайтове, реклама, СЕО и подобни са изключително важни. Малко информация никога не вреди.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Добър вечер и от мен господа Предприемачи. Ей ме на новоизлюпена 'отцепничка'. Не съм предприемач, само собственик на така разчулия се bul-mamma.com. Благодаря Ви за съветите, някои от тях вече са ми хрумнали, други са нови и полезни за нас. Аз съм един прост девелопер и майка, но смятам да се справя, естествено със съвети и помощ. Никак не се свеня да кажа, че не разбирам от доста неща. Заповядайте и Вие при нас, определено може да сме в повече жените, но пък не сме и само домакини и майки, все има и други неща да разбираме.
Ако пък на някой чисто технически му се опъва какъвто и да е web базиран код, насреща съм да помогна напълно безплатно.
Хайде до скоро.
 
Re: От: БГ мама се била разцепила???

Е, те не са само офлайн. Представете си в БГ мама/ Бул мама пишат и доста дами, занимаващи се с бизнес в един или друг вид.
Аз ще се поогледам тук, че в моя бранш сайтове, реклама, СЕО и подобни са изключително важни. Малко информация никога не вреди.

Да, много хора от онези форуми са си бизнесмени офлайн. А тук определено само могат да засилят пщчрез онлайн.

Имам една позната майка, на която преди няколко седмици и обяснявах как работят онлайн магазините на OpenCart. Направо ме заби. Знаеше и на коя система иска да се учи. Хахаха. :)
 
От: Re: От: Re: От: Re: БГ мама се била разцепила???

Ок. Мерси за подробностите. Дано ми дойде, за да предложа нещо подходящо и аз. Другите също са добре дошли с предложения. ;)

Идеята е да е лесно запомнящо се и красиво да звучи. ;)

Да :))) Точно това е идеята :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Тази дама е била напред с материала. Аз съм в туризма - там ме вълнува оптимизацията за търсачките, рекламата.
 
Re: От: БГ мама се била разцепила???

@УФСЪ, добре дошла. Радвам се, че сте част от нас. Ще гледаме да бъдем полезни с каквото можем. Както споменах, по-късно ще гледам да се включа с предложения за име. ;)

Успехи ви пожелавам и до нови срещи. :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Добър вечер и от мен господа Предприемачи. Ей ме на новоизлюпена 'отцепничка'. Не съм предприемач, само собственик на така разчулия се bul-mamma.com. Благодаря Ви за съветите, някои от тях вече са ми хрумнали, други са нови и полезни за нас. Аз съм един прост девелопер и майка, но смятам да се справя, естествено със съвети и помощ. Никак не се свеня да кажа, че не разбирам от доста неща. Заповядайте и Вие при нас, определено може да сме в повече жените, но пък не сме и само домакини и майки, все има и други неща да разбираме.
Ако пък на някой чисто технически му се опъва какъвто и да е web базиран код, насреща съм да помогна напълно безплатно.
Хайде до скоро.

Добре дошла ( :shock: ). Чета темата във вашия форум и се забавлявам искрено :-o

Обаче,

Connection Problems
Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.

Потърси нашия админ coolice за хостинга. Скоро пусна собствена хостинг услуга и е напред с материала, мисля че ще ти бъде полезен :)
 
Последно редактирано от модератор:
От: БГ мама се била разцепила???

хехе, бахти никовете на тея от кокошарника цицорана и уфцъ
:lol: :lol:
 
От: БГ мама се била разцепила???

Дам, оправете си хоста, че влязох да разгледам 2 пъти Connection Problems и айде [X] (демек затворих страницата, не е умрял никой)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Ама и вие егати предприемачите тука, хептем петли сте се разчорлили :-o
Мъжки форум, кочове, бизони... и съвсем забравихте, че и ние си имаме мами-предприемачки и тоооо оО какви :p
Извинявам се от името на цялата мъжка пасмина у тоз форум на всички наши си предприемачки :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Има, ама са малко и повечето са потайни :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Дам, оправете си хоста, че влязох да разгледам 2 пъти Connection Problems и айде [X] (демек затворих страницата, не е умрял никой)

Това е хостинг от Суперхостинг:shock:

Радостта да не се окаже кратка...
 
Re: От: БГ мама се била разцепила???

Добър вечер и от мен господа Предприемачи. Ей ме на новоизлюпена 'отцепничка'. Не съм предприемач, само собственик на така разчулия се bul-mamma.com. Благодаря Ви за съветите, някои от тях вече са ми хрумнали, други са нови и полезни за нас. Аз съм един прост девелопер и майка, но смятам да се справя, естествено със съвети и помощ. Никак не се свеня да кажа, че не разбирам от доста неща. Заповядайте и Вие при нас, определено може да сме в повече жените, но пък не сме и само домакини и майки, все има и други неща да разбираме.
Ако пък на някой чисто технически му се опъва какъвто и да е web базиран код, насреща съм да помогна напълно безплатно.
Хайде до скоро.

Ами здравей добре дошла :) Ние тук пък сме в повече мъжете :) има няма 70+% според проучванията ... Иначе освен с няколко бракувани двойки между форумите :D може да сме си полезни и на практика...

Ще започнем ние - видях при вас вече се оплакват от някакво претоварване на съвъра. SMF има кеш който по спомен е в админ панела > сървър сетингс > Caching който е хубаво да е включен поне на първото ниво, а ако не се бъгва форума на най-високото възможно.


някой таблици може да станат на InnoDB
Код:
ALTER TABLE smf_attachments ENGINE=InnoDB;
ALTER TABLE smf_collapsed_categories ENGINE=InnoDB;
ALTER TABLE smf_log_actions ENGINE=InnoDB;
ALTER TABLE smf_log_boards ENGINE=InnoDB;
ALTER TABLE smf_log_errors ENGINE=InnoDB;
ALTER TABLE smf_log_karma ENGINE=InnoDB;
ALTER TABLE smf_log_mark_read ENGINE=InnoDB;
ALTER TABLE smf_log_online ENGINE=InnoDB;
ALTER TABLE smf_log_topics ENGINE=InnoDB;
ALTER TABLE smf_members ENGINE=InnoDB;
ALTER TABLE smf_sessions ENGINE=InnoDB;
ALTER TABLE smf_settings ENGINE=InnoDB;
ALTER TABLE smf_topics ENGINE=InnoDB;
ALTER TABLE smf_log_activity ENGINE=InnoDB;


Задължително всяка вечер ръчен бекъп от конотролния панел който да си сваляш локално на компютъра да не стане някой нарочен фал за да ви спрат новия форум...
 
От: БГ мама се била разцепила???

Бекъп направен. Кеш беше вдигнат на 2-ро нови ама изрева CPU-то на хостинга. Свалих на първо. Имам и виртуален сървър готов, местим се там, щото балкона ни чупи яко.
Мусака правя, ама без заливка. Веднага ще бъде проведено питане за мусака, ама най-добрата.
 
От: БГ мама се била разцепила???

То както върви хмм pre-mamma com е най-логичният избор за домейн и да се местим у друг форум :beer:
 
  • Like
Реакции: Rock

Горе