БГ мама се била разцепила???

От: БГ мама се била разцепила???

Мисля, че ще е чудесна идея да "гостувате" с някоя статия или тема, подходяща за Мъжкия клуб :) Който има желание, нека да говори с администратора на bul-mamma.com - УФСЪ.
 
От: Re: БГ мама се била разцепила???

@brad1985, брат, не задълбавайте. Други са сега интересите. :)
Няма, няма, споко:)
Ама все пак и аз да покажа, че нещо съм чел в нета :lol:

stoıneff, къде е новината?
 
От: От: Re: БГ мама се била разцепила???

Няма, няма, споко:)
Ама все пак и аз да покажа, че нещо съм чел в нета :lol:

stoıneff, къде е новината?

Сега в Интервю, а утре и в останалите български медии :)

П.П Ха ... за краткия и живот се радва на интерес :)
 
Последно редактирано:
От: БГ мама се била разцепила???

Тази случка е много добър пример за това как не трябва да се управлява един голям интернет проект. Да имаш сайт, който е лидер в областта си не значи, че всичко ти е позволено. Във всяка ниша има специфични особености, които трябва да се знаят. В областта на форумите няма значение дали дизайнът е красив или грозен. Потребителите ги интересува само нещата да са представени прегледно и с лесен за ползване интерфейс. Радикалните промени в дизайна и организацията на един форум винаги са много лоша идея, а когато става въпрос за най-популярния форум в България подобно решение граничи с лудост. Бг Мама заслужава да загуби голяма част от аудиторията си, защото ръководството е взело уникално тъпо решение без да се съобрази с желанието на потребителите си. Един форум без хора не струва и 5 стотинки.

БГ Мама можеха да постигнат целите си и без да предизвикват такива катаклизми. Вместо чисто нов дизайн, за който вероятно са платили много пари, можеха просто да поръчат козметични промени по стария си дизайн и по този начин да отворят място за повече реклами, и да оправят някои от недостатъците, които са дразнели потребителите до момента. Явно обаче там връзката между шефовете и потребителите никаква я няма. Когато се стигне до нещо подобно в развитието на един форум спокойно можеш да го отпишеш.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Stoineff, хубаво интервю :)

P.S. Обсъждаше се много сериозно между потребителите и екипа на сайта вариантът за друго име - не "Алтернативата" и може би друг домейн, сегашните бяха по-скоро демо-версия, но сега с тази масирана реклама... :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Лили Гагарин, да си прикоткате и дамите от раздел Филми и сериали,
заради преводите и коментарите, знаеш...:)
Не видях такива теми в новия форум... :rolleyes:
 
От: БГ мама се била разцепила???

МИЛФ-ките налазиха форума :lol:

@Тест, прав си. Пак ще го напиша - много прости собственици, чак нереално прости.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Stoineff, хубаво интервю :)

P.S. Обсъждаше се много сериозно между потребителите и екипа на сайта вариантът за друго име - не "Алтернативата" и може би друг домейн, сегашните бяха по-скоро демо-версия, но сега с тази масирана реклама... :)

Идеята е, че какъвто и домейн да ползвате, той ще бъде доста по - непознат от bg-mamma (и по - слаб, без тежест). Сега трябва да напълните със съдържание "Алтернативата" ... и мой съвет е да избягате от бг-мама колкото можете повече. Създайте интересни и живи категории, както ви съветват по - горе - филми, фотография, образование, за самотни татковци и майки..бъдете социални, участвайте в каузи, създавайте инициативи... и ще победите... в противен случай ще потънете в нищото... стискам палци и ако имам време ще се регистрирам тези дни.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Лили Гагарин, да си прикоткате и дамите от раздел Филми и сериали,
заради преводите и коментарите, знаеш...:)
Не видях такива теми в новия форум... :rolleyes:

Има раздел за кино и телевизия :) Просто тепърва прохожда. Има и регистрирани някои от най-активните потребителки в този раздел, които бяха и в бг-мамма. Да се надяваме, че съвсем скоро ще има и нови преводи.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Стойнев, то не са се изнесли само те. Жената ми разправя, че от "нейната тема" (там които раждат имаха теми по месеци и прочее), всички са се изнесли в друг форум, затворен. Фотографките се били изнесли в някакъв съвсем различен форум и т.н. Мисля, че бг мамата навлезе в климакса. След което им остава просто едни старчески години и евентуално не особено значим край.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Стойнев, то не са се изнесли само те. Жената ми разправя, че от "нейната тема" (там които раждат имаха теми по месеци и прочее), всички са се изнесли в друг форум, затворен. Фотографките се били изнесли в някакъв съвсем различен форум и т.н. Мисля, че бг мамата навлезе в климакса. След което им остава просто едни старчески години и евентуално не особено значим край.

То Яхоото и Ай Си Кю умреха та бг мамата да не хвърли топа. След този грешен ход ще трябва да направят 1000 добри, за да възкръснат. Форумите са нищо без потребителите, които създават съдържание. Скоро и тези, които рекламират там ще го разберат. Някъде в темата прочетох, че бг мамите са лош таргет... съвсем на съм съгласен, те са над 50 % от купувачите онлайн. Че имат хормонални проблеми, също е верно:-o
 
От: БГ мама се била разцепила???

И да си отхлабят малко режима, а не с тази настървеност, която усетих в темата им...Тук е либерално и смея да твърдя, че никой не прекалява и винаги се съобразява. Едва ли в новият форум на мамите трябва да е като казарма, че да има и ред.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Гледам сме ви интересни за обсъждане. Няма да се обидим, ако няколко петела прескочат в нашия кокошарник хихи. Не хапем!

На отцепилите се не им е проблем визията само на стария форум, ами това, че всеки от нас е златно кюлче в джобовете на собствениците. Да намерят друг начин да си изкарват парите, я с лопата, а я с мотика.:) Няма как да уважаваме място където полето за реклама е повече от полето за писане.

и НА СОБСТВЕНИКА НА БЕБЕФОН да напомня, че когато гледаш на потенциален форумец като на банкнота си оставаш с гледането.:confused:
 
От: БГ мама се била разцепила???

Приканиха ни да им одим на гости :D

Към бг-предприемачите- добре сте ни дошли
tits.gif
 
От: БГ мама се била разцепила???

Поканата е хубава, но дали там ще ни посрещнат с хляб и сол или само със сол. :lol: Това е важно.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Цицоранче, по-добре вие се завъртете тук душа, тъкмо ще се научите как се изкарва по някой лев от интернета :) Кво да правим ние в женски форум, да спорим с вас? Има ли безплатен валериан или секс за изпускане на напрежението :lol:
 
От: БГ мама се била разцепила???

Ами, може и да има нещо към хляба и солта, пробвайте :) То нали бг-мамите само готвим ли, готвим... :D
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

и НА СОБСТВЕНИКА НА БЕБЕФОН да напомня, че когато гледаш на потенциален форумец като на банкнота си оставаш с гледането.:confused:

Уважаема г-це/г-жо Цицорана, това е лаф между форумни собственици, благодаря за съвета все пак :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Цицоранче, по-добре вие се завъртете тук душа, тъкмо ще се научите как се изкарва по някой лев от интернета :) Кво да правим ние в женски форум, да спорим с вас? Има ли безплатен валериан или секс за изпускане на напрежението :lol:

Хъм, женски форум, но това съвсем не означава, че потребителите говорят само за маникюр, бебета и готварски книги. Да не говорим, че има много млади и свободни момичета нищо чудно да се сродим, ако схващаш намека ми.
 

Горе