БГ мама се била разцепила???

От: От: БГ мама се била разцепила???

Хъм, женски форум, но това съвсем не означава, че потребителите говорят само за маникюр, бебета и готварски книги. Да не говорим, че има много млади и свободни момичета нищо чудно да се сродим, ако схващаш намека ми.
A, не. Аз съм женен мъж, няма да ме подхлъзнете :p

Сериозно, елате тук, четете и изкарвайте пари. На мен лично с жени не ми се спори. В къщи си имам няколко :-o
 
Бях в бг мамата преди много години и админа се свърза с мен на лично да си махна подписа, защото не бил Ок. Тогава седях там и давах съвети за сайтове и онлайн маркетинг, я в подписа си бях сложил текстов линк към форума тук. Ако някой все пак иска да прави пари онлйан, да мине през форума за по детайлен съвет. Изтрихами и постовете и махнаха линка. Не искам да злобея, но всичко се връща. По-късно ще дам предложения за име на форум за майки. :)
 
Re: От: БГ мама се била разцепила???

Хъм, женски форум, но това съвсем не означава, че потребителите говорят само за маникюр, бебета и готварски книги. Да не говорим, че има много млади и свободни момичета нищо чудно да се сродим, ако схващаш намека ми.

Добре дошла и на теб. Естествено, че се говори за много неща. Аз примерно съм впечатлен колко много информация някои майки имат за хубавите заведения и копукджийски места. :)

Няма да се учудя скоро и да спорим с тях на теми като коя е най-готината система за сайтове. :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Айде живи и здрави, след направената връзка между мамита и предприемачи, тая година чакаме:

0mB9g4D.jpg
 
От: Re: БГ мама се била разцепила???

Бях в бг мамата преди много години и админа се свърза с мен на лично да си махна подписа, защото не бил Ок. Тогава седях там и давах съвети за сайтове и онлайн маркетинг, я в подписа си бях сложил текстов линк към форума тук. Ако някой все пак иска да прави пари онлйан, да мине през форума за по детайлен съвет. Изтрихами и постовете и махнаха линка. Не искам да злобея, но всичко се връща. По-късно ще дам предложения за име на форум за майки. :)

Идеята е нашият форум да е, така да се каже, по-универсален, а не само за майки. Разбира се, че и майки има сред нас, но и неомъжени жени/момичета, а също и мъже, макар и малко. Дори и бг-мамма, въпреки името си, отдавна спря да бъде форум само за майки.
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

Ти, сега като видя поканата и веднага банери почна да мислиш :p
Айде живи и здрави, след направената връзка между мамита и предприемачи, тая година чакаме:

0mB9g4D.jpg
 
От: БГ мама се била разцепила???

Rocksatedy, картинката е много симпатична:D

Колеги, я някой с по-широки плещи да подпре темата,
че гледам балконът бая понатежал от гости.
Толкова зрители тук в една тема съм виждал едно време,
и то само в теми, в които яко сме се карали.:lol:
 
Re: От: Re: БГ мама се била разцепила???

Идеята е нашият форум да е, така да се каже, по-универсален, а не само за майки. Разбира се, че и майки има сред нас, но и неомъжени жени/момичета, а също и мъже, макар и малко. Дори и бг-мамма, въпреки името си, отдавна спря да бъде форум само за майки.

Ок. Определено ще се съобразя с това. ;) Знам, че ще е с много теми и за всякаква аудитория. Но акцент ще има ли? Естествено, ще се излиза от него, но все пак. Да попитам. ;)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Rocksatedy, картинката е много симпатична:D

Колеги, я някой с по-широки плещи да подпре темата,
че гледам балконът бая понатежал от гости.
Толкова зрители тук в една тема съм виждал едно време,
и то само в теми, в които яко сме се карали.:lol:

Политиката пасти да яде вече :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Блинки много гости нещо във форума и по-конкретно в тази тема, ще издържи ли сървъра? :lol:

Между другото ужасно много бизнес дами срещам напоследък в offline бизнеса и са доста по лесни за комуникация от мъжете /аз по принцип винаги по-добре съм се разбирал с жени - било то при сблъсъците с бюрократичната ситема в БГ или с представителки на контрагентите ми! За това не виждам нищо нереално скоро да се сдобием с нови колежки във форума, жадни за старт в онлайн бизнеса! То какво Ви трябва толкова много, мами и бъдещи такива - малко преприемачески нюх, свободно време, компютър, някой лев като за старт/може и без - безплатни платформи за блогване валяло/, малко страст да не се откажат при първата трудност и четене в нашия форум! :|
 
От: Re: От: Re: БГ мама се била разцепила???

Ок. Определено ще се съобразя с това. ;) Знам, че ще е с много теми и за всякаква аудитория. Но акцент ще има ли? Естествено, ще се излиза от него, но все пак. Да попитам. ;)

Акцент точно определен - семейството (и неговите отделни членове) мисля, че ще е една от основните теми.
 
Re: От: Re: От: Re: БГ мама се била разцепила???

Акцент точно определен - семейството (и неговите отделни членове) мисля, че ще е една от основните теми.

Ок. Мерси за подробностите. Дано ми дойде, за да предложа нещо подходящо и аз. Другите също са добре дошли с предложения. ;)

Идеята е да е лесно запомнящо се и красиво да звучи. ;)
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

Ами, първите четири като станаха яйца да пържиш на тях ще включи много ясно :D
Coolice е включил още 4 ядра за всеки случай :)
 
  • Like
Реакции: Rock
Re: От: БГ мама се била разцепила???

Хъм, женски форум, но това съвсем не означава, че потребителите говорят само за маникюр, бебета и готварски книги. Да не говорим, че има много млади и свободни момичета нищо чудно да се сродим, ако схващаш намека ми.

Cicorana, извинявай за похотливия въпрос, но как ти дойде ника на ум. Моя дойде, защото наистина имам нужда от пари. :) Мисля, че ме разбираш де.

Все пак, добре дошла и ти пожелавам приятен престой. Дано не си ли се обидила на въпроса. ;)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Поне младите и бъдещите предприемачи ще имат пример за user unfriendly сайт в лицето на бгмама :)
 
От: Re: От: БГ мама се била разцепила???

Cicorana, извинявай за похотливия въпрос, но как ти дойде ника на ум. Моя дойде, защото наистина имам нужда от пари. :) Мисля, че ме разбираш де.

Все пак, добре дошла и ти пожелавам приятен престой. Дано не си ли се обидила на въпроса. ;)

Има нужда от цици? :lol:
 

Горе