БГ мама се била разцепила???

От: От: БГ мама се била разцепила???

Ние тука на това му викаме "хейтър"-ство, ама ако имаш някакво научно обяснение на феномена, ще ми е интересно да го прочета ;)

@Цицоранче, до сега ви четох темата у бул-мамата, не им се връзвай на тия вашите. Според мен сериозно им липсва мъжка ласка :wink:


Да влезем да ги подкрепим за седмица, ако ни гарантират неприкосновенност на мненията, може ида ни хареса... току виж и някоя мама облажила с крехко месце :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Мога да пратя си-ви нещо, или поне някоя лятна снимка, по ребра пясък?
 
Re: От: БГ мама се била разцепила???

Не съм негативен, напровтив и в таргета са ми млади и неженени момичета които мислятза себе си, дааааалеееч съм от таргетирането върху мамите.. .да ме пази господ... :lol::lol:8)
Имам си една такава в къщи да ми трови живота... Опитвам се да я продам като материал за дамски чанти, но нямала достатъчно люспи и зелен отенък гадтъ.

Ми продай я за органи тогава.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Моля ти се, AMOUN, предпочитаме да не виждаме точно твоя лятна/разголена снимка. Говоря в мн.ч., защото мисля, че изразявам мнението на мнозинството. Бъди жив и здрав, но не ни пускай снимки.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Хей това е гениално !
Следващото роене може да произведе форум с домейн : www.basi-mamma.com


Баси мамата! Гледам темата там и не вярвам! Тая каква била, оная как се предлагала, пък другата какъв сухар и в цялата тая лудост някоя хич без да е ей така отгоре вметне нещо като:
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

Моля ти се, AMOUN, предпочитаме да не виждаме точно твоя лятна/разголена снимка. Говоря в мн.ч., защото мисля, че изразявам мнението на мнозинството. Бъди жив и здрав, но не ни пускай снимки.

Защо?
Заради твоята нерпедизвикана с нищо лична непризън и нелепа омраза да страдат всички, като ги лишиш от фотосесията ми за календар 2014?
В сайтовете на запознанства ми кълват на снимките, явно защото таргетирам върху млади красиви и интелигентни НЕ мами :)
Искаш ли да спретнем съзтезание, твоя и моя снимка стига да не пуснеш някоя от бала :):-o
 
От: Re: От: БГ мама се била разцепила???

Ми продай я за органи тогава.

не си вникнал в смисъла или нямаш търговски усет :)
Кой луд да купува органи за крокодили? :shock:
 
От: От: От: БГ мама се била разцепила???

Защо?
Заради твоята нерпедизвикана с нищо лична непризън и нелепа омраза да страдат всички, като ги лишиш от фотосесията ми за календар 2014?
В сайтовете на запознанства ми кълват на снимките, явно защото таргетирам върху млади красиви и интелигентни НЕ мами :)
Искаш ли да спретнем съзтезание, твоя и моя снимка стига да не пуснеш някоя от бала :):-o

Е, как защо? Остави ни малко да се потрудим. Ако искаме, сами ще те намерим в сайтовете за запознанства. Страдащите от синдрома ЖМНП си личат отдалеч :wink:
 
От: БГ мама се била разцепила???

:shock: кви фанти бе човека, ще го хване някой воден плеврит ..... Само алкохолни напитки :p
AMOUN се бори да направи по бързо 1 000 000 мнения, че да има кебапчета и фанта :p
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

:shock: кви фанти бе човека, ще го хване някой воден плеврит ..... Само алкохолни напитки :p

Така е думата, сега няма и за алкохолици да ни мислят :rolleyes:
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

Моля ти се, AMOUN, предпочитаме да не виждаме точно твоя лятна/разголена снимка. Говоря в мн.ч., защото мисля, че изразявам мнението на мнозинството. Бъди жив и здрав, но не ни пускай снимки.

Ама той е мускулест, не е за изпускане.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Доста се разпростря тази тема и четейки по диагоналната система не видях какъв е смисъла за потребителите на форума от нея, освен че се разгоряха няколко стари конфликта, а това в студеното време сигурно топли участниците!?

Скандалът в България продава, прави те известен и дори почитан в очите на обществото. Да не задълбаван в излишни примери. Относно бг-мамма, те точно така се промотираха преди 5-6 години. Сега ползват същия прийом. Нищо ново. Това с разцепването също е евтин трик, който ти създава изкуствена конкуренция и така прибираш повече клиенти, трафик и дори гласоподаватели. (знаете, че сега и някои партии взеха уж да се "цепят") :D:lol:
 
От: От: От: БГ мама се била разцепила???

Като каза се сетих за една стара темичка :rolleyes:
Така е думата, сега няма и за алкохолици да ни мислят :rolleyes:
 
От: От: От: От: БГ мама се била разцепила???

...Страдащите от синдрома ЖМНП си личат отдалеч :wink:

Както си личат и целулитните лелки с лепкави пръсти от буркана с конфитюр от кауфланд и благите мекици.
п.п. от две страници те гледам че търсиш повод да се похвалиш че разбираш от синдроми и психология...
Уаууу впечетли си онлайн приятелките с това агресивно и интелигентно изказване- поразен съм от сиянието на твоята проницателнос :)

Мога да се обзаложа тук и сега на 100 кебапчета, че те е яд, защото хората не те оценяват правилно. Понеже си страхотен човек с необятна вътрешна красота, но не си личи на външен вид :) .
 
От: БГ мама се била разцепила???

Дамите също почнаха да се ебават, което внесе малко разнообразие в тази леко скучновата тема. Стана ми интересно и влязох да разгледам техния нов форум.


Всъщност, се оказа "noo qko". Ако се направи един паралел между двата форума (средностатистически форумен потребител), то изводите (IMHO) са следните:
1. Средната възраст там е по-висока. Това е минус за дамите, защото възрастта не е една от най-любимите им перспективи, но пък от гледна точка на жизнения опит са по-напред.
2. Образование, обща култура, правопис - по-напред са значително.
3. Познания за бизнеса и икономиката като цяло - по-напред са.
4. Жизнен стандарт - по-напред са.
5. Кръг на засяганите теми и интереси - по-широк при дамите.
6. Повече са като бройка активни форумни участници.


Направо не е за вярване как една нищо и никаква шоппинг-мания може дотолкова да изравни възможностите, че дори да се превърнат в таргет на тукашната групичка.
 
Re: От: БГ мама се била разцепила???

:shock:


П.П.: Някоя от мамите беше писала за монетизирането на бг-мама. Само да попитам - наясно ли е с нужните разходи за поддръжка на един подобен голям форум като бг-мама, както и другите разходи свързани със фирма и т.н., щото това си е част от фирма. Звучи банално, но цифрите със сигурност са големички. Това го казвам само като "вметка" - проучете и ще разберете, защото ако форума Ви се развие и вие няма да имате друг избор, освен да го монетизирате, за да покриете разходите по поддръжката, примерно... Само отбелязвам. :)

А иначе за дизайна на бг-мама - влизах веднъж преди няколко години (5-6)? Не помня точно колко, визията беше що годе добре - влязох миналата година - беше гадна.

Фифи ако плащат за повече от това Power Server 3 2 x Intel Xeon E5-2620 2 x Six Cores, 64 GB ECC рам 600 лв. ще го кажа в стил Ханку Брат :) Много е :)

този съвър е по мощен от три 4 ядрени съръвра от 2011 с общо 24 гб рам който хостваха вбюлетин с 29 милиона поста и по 6000+ онлайн... , а рама оказва огромно влияние особено ако боднеш голяма част базата данни в паметта

по изгодно е да си купиш сървъра и да плащаш колокация

сега не мога да ги видя на бг0мамата колко са онлайн - незнам от къде но по спомен бяха по около 3000 като за последно се виждаха

за новия дизайн сега го разгледах ама то не може вече да виждаш форума като форум с категории изкарали са само някой основни на хоум страницата и това е (дано не са ги сляли старите) че са направили огромно мазило
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

Ама той е мускулест, не е за изпускане.

Забрави да добавиш че е спортна натура с авантюристичен наклон, с тен, лазерно обезкомен, високо ай кю и кара кола с предимство :)
Но за сметка на това е скромомен и уважава жените / редовно стига да си струват /

п.п. Изчезвам засега, нека да дам шанс на новата мацка да блесне докато ме няма...
 

Горе