БСП ме Издразниха!

Green Bars

Well-Known Member
Значи по принцип след изборите ги подкрепях, заради това че ГЕРБ са ми противни.
Но тази крачка, която сега я правят назад ще ме накара да излезна на протест против тях.

Става въпрос за пушенето на закрито.
 
От: БСП ме Издразниха!

По принцип БСП винаги са клонили по-скоро към либерален режим за пушенето, но сред депутатите им има много хора, които са категорично ЗА сега действащата забрана и не се знае как ще гласуват сега. В предишния парламент, когато ГЕРБ прокараха пълната забрана доколкото си спомням част от депутатите на БСП гласуваха ЗА. Какво ще стане сега не знам, но се съмнявам да има облекчаване. Ако БСП остави депутатите си да гласуват "по съвест" според мен няма да има облекчаване на забраната.
 
От: БСП ме Издразниха!

Стига бе, да ги подкрепяш щото се дразниш на брата им близнак с друг цвят. Верно заслужаваш да пушиш на студеното :p

п.п. Ама те ще отменят забраната? Ти против това ли си, не става ясно дали си бесен пушач или ядосан непушач :)
 
От: БСП ме Издразниха!

Бе не знам, аз свикнах да си пуша на студено.. бал съм ги с това няма да ме привлекат за електорална единица :)
 
От: БСП ме Издразниха!

Много съм против това някой да пуши около мен.
Ако иска да се трови, да се трови далече и навън на студа.
 
От: БСП ме Издразниха!

Чудя се кога платеният от цигарените фабрики лобист Андрей Слабаков ще започне нова вълна от "спонтанни" протести. Въпрос на време е да стартира и неговият цирк.
 
От: БСП ме Издразниха!

Не е така... просто се чудят как пак уека-поуека да повъзтановят дребният бизнес в бг, до като на герберите май май им беше през оня и за дребен и за среден... и за какъвто и да е бизнес извън техният си :wink:
 
От: БСП ме Издразниха!

Много съм против това някой да пуши около мен.
Ако иска да се трови, да се трови далече и навън на студа.

:lol:
Ами аз пък съм много против някой да ми казва какво да правя на обществено място. Докато "се тровя", не ти преча да излезеш на чист въздух навън.
И ми е все тая дали е студено или пече яко слънце там.
 
От: БСП ме Издразниха!

Абе прави каквото си искаш, стига да не ме засяга и да не е против закона!
 
От: БСП ме Издразниха!

Тоя закон не работи, всеки си пуши вътре, много ясно, че е по-добре да го няма.
 
От: Re: БСП ме Издразниха!

Тъкмо спрях цигарите и те го върнаха. Тия е гъбаркат с мен. :) Не е истина. :)

Ти мани ама аз пушех много пред 5-6 месеца и от както ги спрях не мога да понасям някой да пуши около мен смърди ми отвратително.
 
От: От: БСП ме Издразниха!

:lol:
Ами аз пък съм много против някой да ми казва какво да правя на обществено място. Докато "се тровя", не ти преча да излезеш на чист въздух навън.
И ми е все тая дали е студено или пече яко слънце там.

Не си прав. На мен като ми се припикае, докато съм на заведение, ставам и отивам в кенефа да си свърша работата. Не си изваждам КУРеспондента на масата и не опикавам всичко наоколо. Цигарения дим е вреден, неприятен и умирисва дрехите... също както и урината... В такъв случай защо за отделянето на едното можеш да се усамотиш и да не пречиш на околните, а за другото да не можеш?
 
От: БСП ме Издразниха!

Да ми сравняваш пушенето с пикаенето, що за болен мозък трябва да си?
 
От: От: От: БСП ме Издразниха!

Не си прав. ... Цигарения дим е

Прав съм.
Не говорим за цигарен дим, а за егоизъм.

Опитай да прочетеш безпристрастно мнение № 6.
 
От: От: От: От: БСП ме Издразниха!

Да ми сравняваш пушенето с пикаенето, що за болен мозък трябва да си?

Не трябва да си болен мозък, а мозък, който мисли логически. Болни мозъци са хората, които тровят децата си в следствие на своя егоизъм.

Прав съм.
Не говорим за цигарен дим, а за егоизъм.

Опитай да прочетеш безпристрастно мнение № 6.

Мнение номер 6 може и да е егоистично, но това не променя ситуацията с пушенето. Опитай се и ти да погледнеш нещата безпристрастно. След като пушача върши нещо, което е вредно и неприятно за околните, те ли трябва да излязат навън или той? Ако излязат непушачите, след това по-добре да не влизат повече, защото дори и пушача да дръпне фаса за 2 минути, въздухът си остава замърсен за цялата вечер.
 
От: От: От: От: От: БСП ме Издразниха!

те ли трябва да излязат навън или той?

Това вече е философски въпрос. Затова такива неща се решават със закони.
Щото аз си мисля, че бързам най-много от всички, и трябва да премина първи през кръстовището. Нали?! 8)
 
От: БСП ме Издразниха!

Нали преди забраната се пушеше в изолирани помещения...или бъркам? Къде тогава ви е проблемЪТ ако не егоизма :)
 

Горе