БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Да бъдат ли изредени "добрите" в списък или да се дават само мнения

  • Да се води положителен списък с потребителите

    Votes: 78 75.0%
  • Да се дават само похвали за определени потребители

    Votes: 26 25.0%

  • Общо гласове
    104
Статус
Not open for further replies.
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Вече се пресрахте с тия списъци. Като ги правите, поне си ги водете, как' си трябва. К'ви са тия филми тука... Как може един потребител да е в черния и в белия едновременно...
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Нека дам положително гласче за pesho92 и xXxTheMasteR. Невероятно е да се работи с хора като тях.

И двамата присъстват! Не забравяй да им дадеш Itrader :)
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Вече се пресрахте с тия списъци. Като ги правите, поне си ги водете, как' си трябва. К'ви са тия филми тука... Как може един потребител да е в черния и в белия едновременно...

Какъв е проблемът? Кой потребител е и в двата списъка?
Който е похвален, се добавя, просто съм спряла да коментирам! Явно и теми ще спра да пускам!

Но не разбрах нищо за "пресирането", "филмите" и "как трябва да се води"???
Може би и тази тема е за коша?!
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ами направи проверка и виж. За 10 секунди става. @cecipenev е и в двата. Случайно го видях и ми направи лошо впечатление. Не той, а това, че го има и в двата. И ме цитираш, а ми триеш поста.
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

И двамата присъстват! Не забравяй да им дадеш Itrader :)

Знам, че ги има, просто такива предприемачи, заслужават многократна похвала. Голям кеф е да си сътрудничиш с тях.
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ами направи проверка и виж. За 10 секунди става. @cecipenev е и в двата. Случайно го видях и ми направи лошо впечатление. Не той, а това, че го има и в двата. И ме цитираш, а ми триеш поста.
Това е така, защото двата списъка се ъпдейтват от двама различни потребители.
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Izid-ке изтрий cecipenev от този списък. Не може измамника да е и в двата...
 
От: От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

ще се караме !
защо vaskoa го няма в списъка ?

много коректен човек !
 
От: От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

ще се караме !
защо vaskoa го няма в списъка ?

много коректен човек !

Много точна забележка! Виновна съм и подкрепям мнението ти за него!
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ами направи проверка и виж. За 10 секунди става. @cecipenev е и в двата. Случайно го видях и ми направи лошо впечатление. Не той, а това, че го има и в двата. И ме цитираш, а ми триеш поста.

Аз не водя Черния списък! Тук е само за похвали, защото е позитивен списък!
Доказано ли е, че cecipenev е кофти предприемач? Колко души са сигнализирали за него?

И да знаеш, че не мога да трия постове. Все пак съм обикновен потребител :)
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Нищо не разбрах от там!
Реално ceci няма нито едно -1 в репутацията си??? Напротив, има +1!?
Колко човека се оплакват от него? Трябва поне 2-ма, за да влезе в черния списък, иначе не е коректно.
За да присъства в Белия, той е бил похвален от някого, а и този списък не е мерило за човека.
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Абе, положителната тема я обърнахте в спор, я стига сте се карали. Щом са го похвалили, какво пречи да си присъства в белия списък.
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Аз не водя Черния списък! Тук е само за похвали, защото е позитивен списък!
Доказано ли е, че cecipenev е кофти предприемач? Колко души са сигнализирали за него?

Ама ти знаеш ли на хората, колко им дреме, кой води списъците ?! Факт е, че го има и в двата. Аз ако похваля 10 човека и им дам +1 репутация, а същевременно са измамници, к'во прайм ?
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Спокойно! Същността на форумите е такава, че измамниците си проличават винаги без значение от репутации, списъци или каквото и да е друго. Не сме вчерашни, ще се оправим. Ти гледай себе си, нас останалите не ни мисли.
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ама ти знаеш ли на хората, колко им дреме, кой води списъците ?! Факт е, че го има и в двата. Аз ако похваля 10 човека и им дам +1 репутация, а същевременно са измамници, к'во прайм ?
На някого конкретно ли се караш или просто ти избива на истерия отвреме-навреме?
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Работата с cecipenev е ясна. Дружки са с Izida. Дори когато на всички стана ясно, че е измамник, тя предпочете да го защити. Нейна си работа. Както и да е ... както казва VtoriChepik - "измамниците си проличават винаги без значение от репутации, списъци или каквото и да е друго".
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Работата с cecipenev е ясна. Дружки са с Izida. Дори когато на всички стана ясно, че е измамник, тя предпочете да го защити. Нейна си работа.

Приятелю, harkon. Никого не защитавам, просто попитах и нищо не разбрах от споровете в другата тема!
След като многократно бях нападана и оплювана, бях се зарекла да не пускам повече теми и да не водя списъци!
Колко човека казват, че ceci е измамник? Колко -1 има в iTrader?

Навита съм целия Бял списък да го няма и всеки да се спасява по интуиция, какво ще кажете?
Реално само Черния е достатъчен, а моята идея за положителното начало у всеки човек, вярвам че лесно може да се намери и в Кофата...
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Приятелю, harkon. Никого не защитавам, просто попитах и нищо не разбрах от споровете в другата тема!
След като многократно бях нападана и оплювана, бях се зарекла да не пускам повече теми и да не водя списъци!
Колко човека казват, че ceci е измамник? Колко -1 има в iTrader?
Не е важно колко хора са го казали, след като той сам е признал, че е взел пари от човек, без да предостави нищо в замяна и няма намерение да ги възстанови. По-подробна информация за това на кой, колко, кога и как ти предоставих преди време, въпреки че нямаше нужда. Нямам намерение пак да го правя за човек, който е твърдо решил да защитава измамник. Продължавай с порочната практика тук. Все пак това е твоята изкривена тема - списък по симпатии.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе