Бавно зареждане на форума. Търсене на adx.bg...

От: Бавно зареждане на форума. Търсене на adx.bg...

Мерси за съпорта, за сега се оправи с чистене на кеша :beer:
 
От: Бавно зареждане на форума. Търсене на adx.bg...

Споделете някой плъгин за блокиране на реклмаите (мозила) , че се зареждат много гадно- подскача целия форум и 2-3 секунди гоня линка с мишката
 
подскача защото е асинхронно ако го направя синхронно ще чакате всичко да зареди и тогава ще висе показва форума (както беше едно време сега нали е модерно да е асинхронно)

трябва да махна аддиса че е най бавен от всичко около две секунди и форума няма да зарежа 823 мс а ще отнема около 2 секунди с адекса и фейсбука...

човек да не ви направи сайта бърз...

И ние трябва да поспечелим форума не върви на изпарения и ние си отделяме от време за него...

Явно е че премиума със включен семинар ви е скъп... ще пусна Премиум Мини Акаунт с една година хостинг към него на по достъпна цена (при премиума не се гледат реклами) спряни са си от форума

ппп Специално за тези с блокирани реклами въртя банери на много евтини неща от който няма да спечелим нещо освен центове но да има за тези който не са с блокиралина реклами
 
От: Бавно зареждане на форума. Търсене на adx.bg...

Много мерси, оправих всичко и сега лети :-o
 
Последна версия на брузъра сие последна :) Сега виждаш как сме имали на предвид да работи всичко, а и firefox усетиха конкуренция и почнаха да се стараят много в девелопмънта на браузъра си
 
От: Re: Бавно зареждане на форума. Търсене на adx.bg...

Последна версия на брузъра сие последна :) Сега виждаш как сме имали на предвид да работи всичко, а и firefox усетиха конкуренция и почнаха да се стараят много в девелопмънта на браузъра си
При мен, на няколко импресии е така ми излиза 841538ed8e5dca59.jpg
 
От: Бавно зареждане на форума. Търсене на adx.bg...

това на кой баннер е да погледна може да видиш линка мисля че не успявам да го пресъьздам проблема

пробвай да изчистиш кеша така се получава като сменя някой баннер... (само като му подменя картинката) кеша иска да зареди старта
 
От: Re: Бавно зареждане на форума. Търсене на adx.bg...

И тук идва въпроса за донейт бутон, мисля че ще е по-добра алтернатива.
И не че толкова ми пречат рекламите или пък са неподходящи но форума подскача в стил харлем шейк което е много изнервящо
подскача защото е асинхронно ако го направя синхронно ще чакате всичко да зареди и тогава ще висе показва форума (както беше едно време сега нали е модерно да е асинхронно)

трябва да махна аддиса че е най бавен от всичко около две секунди и форума няма да зарежа 823 мс а ще отнема около 2 секунди с адекса и фейсбука...

човек да не ви направи сайта бърз...

И ние трябва да поспечелим форума не върви на изпарения и ние си отделяме от време за него...

Явно е че премиума със включен семинар ви е скъп... ще пусна Премиум Мини Акаунт с една година хостинг към него на по достъпна цена (при премиума не се гледат реклами) спряни са си от форума

ппп Специално за тези с блокирани реклами въртя банери на много евтини неща от който няма да спечелим нещо освен центове но да има за тези който не са с блокиралина реклами
 
Предпочитам да не е като дарение, ами да дава допълните стойност на потребителите затова че са избрали да ползват нещо. Има доста бързичък сетъп в Амстердам предвиден за урдпреси, но абсолютно всички скриптове ще вървят бързо на него и освен това е SSD та :)

Рекламките ги пуснах синхронни да не се появяват като удар засега пак е бързичко си мисля :)
 
От: Бавно зареждане на форума. Търсене на adx.bg...

ADX-а се счупи отново. И не само при мен. Тук също: http://internetsupervision.com. И форума съответно се влачи и бъгва, не мога да редактирам постове, изчезват новите редове и бутоните за форматиране.
 
Ще го оправим. Даже сега трябва да е ОК. Просто всяка година изтича по едно и също време, като трябва да се подновява на база година и нови договорки, ако има нещо. ;)

Трябва да се пооправи сега. ) Мани, че и други неща има на него.
 
От: Бавно зареждане на форума. Търсене на adx.bg...

В момента бачка. Мерси за бързата реакция :)
 

Горе