Банко, вземи се стегни!

Blinky каза:
Заключвам темата, че голям резил и ще е в минус ня автора.
Не съм ти давал червено, като някой друг, но съм на ръба.
Напоследък взе да ти става любимо да заключваш теми. В случая си заключил тема на два часа!!! :shock:
Дал съм отрицателен трейдър и червена репутация на автора. Ако ги промениш, както направи наскоро, ще ги давам, докато ти омръзне да ги нулираш. Ще давам и на теб същото. Пак докато ти омръзне да нулираш.
Ако ще правиш форума по подобие на конкурентния, кажи го в прав тескт, за да го напусна.
Весел ден/вечер/нощ!
 
От: Банко, вземи се стегни!

Да е не оставихте авторът да се изкаже/защити/, взе че стана като сапунка това е втората част.
 
От: Банко, вземи се стегни!

Незнам какво е станало в темата ама Блинки определено трябва да пипа по здраво та ако ще и да стане като в другият форум щото се напълни с лумпени

Вискяр ако си във форума за да гледаш сеири дето в другият форум ги няма със сигурност няма да липсваш на никого
 
От: Банко, вземи се стегни!

Аз само за малко...

Кой е другия форум?
 
От: Банко, вземи се стегни!

Тема не виждам, а само многоточия. Щом липсва първото мнение значи вече няма тема. А mantaman ми е много смешен, преди време пищя, че кастрели и триели постове, а сега дава акъл да се пипало по-здраво. :lol:
 
От: Банко, вземи се стегни!

Тест явно и ти си минал в графата лумпени - В случаят който цитираш питах защо е изтрит мой пост който си беше напълно читав - Оказа се че не е изтрит и съм се объркал

Но дори и да ми изтрият половината от постовете ще е по добре от колкото разни полуидиоти с по десет профила да серат из форума
 
От: Банко, вземи се стегни!

За какво иде реч?

Иде реч, че Ivajlo Angelov пусна търг за домейна lazarangelov.info, който му беше ПОДАРЕН 1 час по-рано от sedo. Постъпката беше мишкарска и той получи заслужен хейт и червено в темата за търга и Банко заключи темата за да не му смъкват още повече репутацията на Ивайло :)
 
От: Банко, вземи се стегни!

Още малко можеше да му се сипе да му е за урок.
 
От: Банко, вземи се стегни!

Да е домейнът който получи като подарък, можеше да го получи човек с това име и да си направи портфолио.
 
Re: От: Банко, вземи се стегни!

Незнам какво е станало в темата ама Блинки определено трябва да пипа по здраво та ако ще и да стане като в другият форум щото се напълни с лумпени

Вискяр ако си във форума за да гледаш сеири дето в другият форум ги няма със сигурност няма да липсваш на никого

Да.

Вискяр, това бе единия изход, другия беше триене и бан. Заключвам теми, от които няма смисъл, предизвикват хейт, и като цяло правят цирк, които на никой не е полезен. Лично съм го рпедупредил на лично него. Още преди време. Не знаех, че ще предизвика и някой от потребителите да отдели цяла тема за него. Мисля, че достатъчно са му сипали в темата, както и нашарили с червено. Колкото до червената репутация - Вискяр, знаеш, че няма да е лично, давай. :) Получавал съм и само по един начин ги приемам тези негативни репутации - като съвет, урок, предложение и т.н. Няма да правим подобен форум, но реално какво щеше да напишеш в тази тема? :) И само да отбележа, само тази е заключена последно време. ;) Иначе mantaman е прав - сеир има други форуми, но ако намекваш, че цензурираме - такова нещо не е имало никога тук. :)
 
От: Банко, вземи се стегни!

Благодаря
Този индивид се очерта като голям смутител, ще трябва и аз да го накича.

Иде реч, че Ivajlo Angelov пусна търг за домейна lazarangelov.info, който му беше ПОДАРЕН 1 час по-рано от sedo. Постъпката беше мишкарска и той получи заслужен хейт и червено в темата за търга и Банко заключи темата за да не му смъкват още повече репутацията на Ивайло :)
 
От: Банко, вземи се стегни!

То и аз му дадох отрицателен трейд, ама някой го е сменил с неутрален.
 
От: Банко, вземи се стегни!

Е че к'во Ви е виновен @Блинки, че някои си в този форум прави мизерии? Нормлано е, когато има някаква кавга или скандал, то човека с права да се намеси и да потуши нещата, заключване на темата и цензуриране са първите две най - безобидни неща, който може да се направят! Това тука не е махленската кръчма на село, че един да се излага и 50 други да го хулят и плюят, има си лични съобщения! Използвайте ги и си го плюйте! Било ви изтрито мнения ... дрън, дрън. И аз имам доста изтрити мнения, последното беше, че казах че туй недоразумение продман е минало вече и явно поста е докладван и модератора е бил длъжен да го изтрие, преценил е и го е изтрил, ся какво драми ли да правим, никои не ни задължава да сме тука на сила. Лично пък аз съм пускал няколко гневни доклада, понеже аз се дразня, че прекалено голяма свобода се дава на несериозните потребителя и по този начин репутацията на форума спада и според мен, колкото по строго се гледат и спазват правилата, толкова по - добре за форума, щото освен мен, съм сигурен че има поне още 1000 потребителя тука дето не пишат, за да се намират на приказка, ами за да изкарат пари! В случая мога само да го поздравя за бързата реакция.
 
Re: От: Банко, вземи се стегни!

You must spread some Reputation around before giving it to hahovec again.

Мерси много. Общо взето гледаме да не се получава някакъв развъдник на хейт, колкото и провокативни да са някои потребители. :)

Няма лошо да си бъбрим глупости, има си Офтопик, аз често участвам там, дори си питам глупости, на които получавам доста добри отзиви. Но когато става дума за някакви сериозни теми, в които се излива полезна информация и правят точно това място привлекателно за хора, които се интересуват от тази сфера, не се колебая (и другия админ) или да цепнем офтопика, или да модерираме, а ако е против правилата - цепваме и човека. :)

Не сме някакви изроди, които имат много стегнати правила - има да, но смея да кажем, че сме доста по-толерантни от други модератори и админи. :)

И Вискяр, какво креативно мислиш, че щеше да излезе от тази тема след като бяха продължили да сипват на потребителя? И в този ред на мисли, искам да благодаря на Торбала Тролски, който ми се включи на скайп да ме предупреди преди много по-сериозни инфекции.
 
От: Банко, вземи се стегни!

Без повече да влизам в темата и да следя, защото не искам да споря, давайте ми каквите искате репутации, все пак си го заслужих.
Сега не мога да се оправдая за тази тема - наистина съм виновен и не постъпих правилно, направих една огромна грешка.
Освен да се извиня няма какво друго да направя и също така да кажа, че това няма да се повтори. Всеки прави грешки, важното е да се поправят, затова и аз мисля да поправя своите грешки. Вече няма да спамя по темите и пак се извинявам на хората, които съм обидил по този начин и също така на администраторите, най - вече. Вече ще бъда по - умерен в постовете си и ще чета повече преди да питам. Ще се радвам ако приемете извиненията ми с обещание да се поправя.
Не смятам да се защитавам и не желая да бъда защитаван, искам просто да кажа, че това беше грешка, която няма да се повтори.
Още един път, извинете!
 
От: Банко, вземи се стегни!

Само аз ли не мога да разбера какво е толкова скандалното да ти подарят нещо без пари и ти да го пуснеш за пари ? Все пак домейна не го е откраднал, негов си е и може да прави каквото си иска с него....
 
От: Банко, вземи се стегни!

Само аз ли не мога да разбера какво е толкова скандалното да ти подарят нещо без пари и ти да го пуснеш за пари ? Все пак домейна не го е откраднал, негов си е и може да прави каквото си иска с него....

Не е правилно, осъзнавам го.
Все пак това си е подарък, който е не за хора, които ще го препродадат за печалба, аз а такива, желаещи да го развиват.
Всеки има собствено мнение, не мисля, че става скандално, просто някои хора са възмутени от това и ги разбирам, също така им се извинявам.
 
От: Банко, вземи се стегни!

Без повече да влизам в темата и да следя, защото не искам да споря, давайте ми каквите искате репутации, все пак си го заслужих.
Сега не мога да се оправдая за тази тема - наистина съм виновен и не постъпих правилно, направих една огромна грешка.
Освен да се извиня няма какво друго да направя и също така да кажа, че това няма да се повтори. Всеки прави грешки, важното е да се поправят, затова и аз мисля да поправя своите грешки. Вече няма да спамя по темите и пак се извинявам на хората, които съм обидил по този начин и също така на администраторите, най - вече. Вече ще бъда по - умерен в постовете си и ще чета повече преди да питам. Ще се радвам ако приемете извиненията ми с обещание да се поправя.
Не смятам да се защитавам и не желая да бъда защитаван, искам просто да кажа, че това беше грешка, която няма да се повтори.
Още един път, извинете!

Ако човек не е запознат ще си помисли, че си убил някой. Не се занимавайте с глупости.
 

Горе