Банко, вземи се стегни!

От: Банко, вземи се стегни!

кой по дяволите би купил lazarangelov.info ?!:lol:

Мисля, че така се казваше един културист, ама не съм 100% сигурен. Ако е същия за който си мисля, има бая фенки и не е чак толкова лош домейна :)
 
От: Банко, вземи се стегни!

Ами свържи се с него и му го предложи - не намирам логиката да се пуска в predpriemach на търг.

Новак съм в бизнеса с домейни и честно казано ми е трудно да преценя кое е най - добро.
Благодаря ти, че не ме нападна.
 
От: Банко, вземи се стегни!

lazarangelov.info е адски силен домейн, първо, че това е най - харесвания българин във фейсбук с над 15M харесвания за всичките му страници. Второ че това е може би най - харесвания фитнес модел в цял свят. Само за съпоставка, арнолд шварценегер има 12M, джей кътлър има 5M, Фил Хеит (настоящия мистър олимпия) има 3M, Кай Грийс (може би най - обичания културист в днешно време) има 4M, превете си сметка за какъв трафик става дума. Ако аз имах този домейн щях да си връткам по поне 5 хилки оборот без никаква реклама и нищо, друг е въпроса, че не бих причинил подобно нещо на човек като Лазар Ангелов, който уважавам страшно много и познавам лично от около вече ще станат 12 години.
 
От: От: Банко, вземи се стегни!

lazarangelov.info е адски силен домейн, първо, че това е най - харесвания българин във фейсбук с над 15M харесвания за всичките му страници. Второ че това е може би най - харесвания фитнес модел в цял свят. Само за съпоставка, арнолд шварценегер има 12M, джей кътлър има 5M, Фил Хеит (настоящия мистър олимпия) има 3M, Кай Грийс (може би най - обичания културист в днешно време) има 4M, превете си сметка за какъв трафик става дума. Ако аз имах този домейн щях да си връткам по поне 5 хилки оборот без никаква реклама и нищо, друг е въпроса, че не бих причинил подобно нещо на човек като Лазар Ангелов, който уважавам страшно много и познавам лично от около вече ще станат 12 години.

Ако знаех повече подробности за него, можеше и сайт да направя....но честно казано знам само някакви неща от уикипедия, което съвсем не е достатъчно.
 
От: От: Банко, вземи се стегни!

Ако знаех повече подробности за него, можеше и сайт да направя....но честно казано знам само някакви неща от уикипедия, което съвсем не е достатъчно.

Пич ти вярваш ли си въобще?????? Какъв сайт ще направиш, ти един индекс с името си вътре не можеш да напишеш, да не говорим за сайт!!!!
 
От: От: Банко, вземи се стегни!

Пич ти вярваш ли си въобще?????? Какъв сайт ще направиш, ти един индекс с името си вътре не можеш да напишеш, да не говорим за сайт!!!!
:lol: `
 
От: От: Банко, вземи се стегни!

Пич ти вярваш ли си въобще?????? Какъв сайт ще направиш, ти един индекс с името си вътре не можеш да напишеш, да не говорим за сайт!!!!

Хаховец, в темата съм да се извиня, не да споря, това какво мога си мисля, че знам аз. :wink:
 
От: Банко, вземи се стегни!

Ще го направи градинарски форум 2 и в него ще слага здравословни рецепти с продукти от градината по съвети на Лазар :lol:
А това е човека с твоето домейн име lazarangelov.com/
 
От: Банко, вземи се стегни!

Тоя от толко0ва х9имии дали му става патката?
 
От: Банко, вземи се стегни!

Тоя от толко0ва х9имии дали му става патката?

Тоя е известен с това че не употребява химия, написал е даже книга със съвети как да имате резултати без химия! Книга, която е продавана 10-тина пъти повече, от колкото Иво Сиромахов, Емил Конрад умножени по пет!
 
От: Банко, вземи се стегни!

Тоя е известен с това че не употребява химия, написал е даже книга със съвети как да имате резултати без химия! Книга, която е продавана 10-тина пъти повече, от колкото Иво Сиромахов, Емил Конрад умножени по пет!
Не на мен тия хуморески.
 
От: Банко, вземи се стегни!

Блинки е постъпил доста добре, като е заключил темата, какво искате повече? Скандали, караници, плюене? Да вземем да набием момчето, че са му подарили нещо и той го е пуснал на търг ли? 20 човека нападат един, който е осъзнал грешката си, е кво повече? да напраим 10 страници и да му се изредят всичките потребители, това сигурно ще ви даде +10 респект +10 атака и +100 experience?

Скандалите по планета пайнер и по жълтите медии и в парламента колеги, тва е форум за предприемачество, а не за хулене на човек, който е осъзнал грешката и си е признал.

Осъзнал е, извинил се е и тва е. Точка по въпроса, ще му е обеца на ухото.

Даже и тая тема вече е излишна. Живи и здрави и да слушкате бат Лазар, как да станете яки бадки :lol:
 
От: Банко, вземи се стегни!

Не на мен тия хуморески.

стотиците милиони хора по цял свят не ги интересува какво мислят казанлъчани по този въпрос! На човека от цял свят му се възхищават на резултатите, посрещат го като шейх, участва в предавания в пъти по гледани от колкото хора въобще има в България и т.н. Разбира се, ако не се намери поне един Българин, който да го оплюе няма как. Поне имай някакъв респект, че иначе само с Азис ще ни знаят.
 
Re: От: Банко, вземи се стегни!

Е човека се извини...
Редно е да мус е даде 2ри шанс!

И аз мисля, че имаме повече мозък от средно статистическите глупаци по улиците и можем да дадем втори шанс на човека. Ако не, значи с нищо не се различаваме от останалата паплач. Помислете и върху това, когато храните след като човека се е извинил вече. ;)
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Банко, вземи се стегни!

Човека се е извинил, осъзнал си е грешката, но белята е какво, аджеба, ще прави този домейн, като едва ли има правото да ползва това име. Иначе по-голяма тъпотия от културизма за мене няма, ама това е друга тема вече. Според мен ако се намери някой друг с това име ще му е от полза домейна, друг вариант е да се ползва като измислено име и да се пише за нещо си, не случайно този домейн се подарява, а не продава
 
От: Банко, вземи се стегни!

Заключване на темата е най-доброто решение според мен в случая, все пак 1 час след подаряване на домейна да го продаваш, след месец - да, ама веднага...
 
От: Банко, вземи се стегни!

Ебаси, помислих си, че Вискяр-а говори за някоя банка, а то било за Блинки :lol:
 

Горе