Бате Бойко пред инфаркт

От: Бате Бойко пред инфаркт

Коментарите под статията къртят мивки

- Георги Динев
Знаех си, че няма да може да живее, ако не е на власт!

-Keit Monika
Че БиБи е диктатор , диктатор е. Само кръвното, холестерола и килограмите си не може да контролира. Те не са от парламеинтарната група на Герб, нито от президенството.

Елена Куцева
А вие как живеете с вашата злоба?

Den Paskova
Както той живее с неговата...
 
От: Бате Бойко пред инфаркт

Интересен коментар.
rumi 03:36 Вторник 26 февруари 2013
Като ви чета повечето и лошо ми става, чак ми се повръща. Едва ли някъде има държава с такова племе - завистливо, просто, крадливо, мързеливо...Толкова мн злоба?! Откъде бе, хора??? Те младите дето бягат по чужбина, затова бягат - не от държавата, ами от вас. Останахте само вие в тая Бг, неспособните и жалките. Вечно оплакващите се! И Господ да е премиер, и той неможе да ви помогне! Не говерете за Левски, за Раковски! Нямате нищо общо! Не се сравнявайте!!!!
 
От: Бате Бойко пред инфаркт

Малееееееееееееееееее, тоя народ се е преселил в Мрежата! Що коментари са написани за няма час.... :-o
 
От: Бате Бойко пред инфаркт

Сега комунистите пак ще кажат, че е ПР :lol:

А може и да са прави. При идентична ситуация при мен от бърза помощ ми казаха да сдъфча един лексотан и ме отсвириха.
 
От: Бате Бойко пред инфаркт

Почти всеки български мъж на тая възраст има моменти, в които страда от високо кръвно, а при повечето хора дори е хронично. Нищо особено не е станало. Ще го прегледа психиатър, ще му изпише антидепресанти и другата седмица пак ще се качи на коня.
 
От: Бате Бойко пред инфаркт

Ще предлагам аз безплатни услуги ако стане нещо, като подарък.
 
От: Бате Бойко пред инфаркт

Интересен коментар.
rumi 03:36 Вторник 26 февруари 2013
Като ви чета повечето и лошо ми става, чак ми се повръща. Едва ли някъде има държава с такова племе - завистливо, просто, крадливо, мързеливо...Толкова мн злоба?! Откъде бе, хора??? Те младите дето бягат по чужбина, затова бягат - не от държавата, ами от вас. Останахте само вие в тая Бг, неспособните и жалките. Вечно оплакващите се! И Господ да е премиер, и той неможе да ви помогне! Не говерете за Левски, за Раковски! Нямате нищо общо! Не се сравнявайте!!!!

Вярно е това - и Господ да е премиер, пак няма да сме доволни...., българина иска АНАРХИЯ...
 
От: Бате Бойко пред инфаркт

верно, че в коментарите е имало хубави неща

примерно аз намерих - серГЕЙ СТАНИшев :mrgreen:
 
От: Бате Бойко пред инфаркт

Сега комунистите пак ще кажат, че е ПР :lol:

Не, като излезе и ще каже че комунистите са му направили покушение сложи ли са му нещо в питието и за това е получил инфаркт.
 
От: Бате Бойко пред инфаркт

Колкото и да ми е антипатичен и той е човек и той в тяло живее. Човешкото тяло създава неприятни проблеми понякога.
 
От: Бате Бойко пред инфаркт

Ще предлагам аз безплатни услуги ако стане нещо, като подарък.

Ти си болен мозък бе, знам че за вас комунистите човешкия живот не значи нищо, ама да пожелаваш такива неща....
Внимавай, връщат се
 
От: Бате Бойко пред инфаркт

На никой не пожелавам здравословни проблеми.
 
От: Бате Бойко пред инфаркт

Не, като излезе и ще каже че комунистите са му направили покушение сложи ли са му нещо в питието и за това е получил инфаркт.

това няма да го каже - 100% сиг
но за това което писах по-горе, комунистите вече си го мислят - 100% сиг
 
От: Бате Бойко пред инфаркт

Всъщност то май това е единственото нещо за което кумунистите са му наистина виновни - Само като си помисли че ще го пъхнат в панделата и сърцето му е прихлопало.
 
От: Бате Бойко пред инфаркт

Всъщност то май това е единственото нещо за което кумунистите са му наистина виновни - Само като си помисли че ще го пъхнат в панделата и сърцето му е прихлопало.

Тройната коалиция е виновна!!!!
 
  • Like
Реакции: snux
От: Бате Бойко пред инфаркт

Сори, но не вярвам. За мен това е ПР! Щом излъга нагло, че ще спре ЧЕЗ, щом направиха шоу за махане на Дянков от власт, щом направиха ПР акция след оставката му...какво му пречи на Бойко да се прави на болен... всичко покрай ГЕРБ се върти около ПР!
 

Горе