Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: http://interesni.eu/feed:2: parser error : Extra content at the end of the document in /home/playbgo/public_html/admin/index.php on line 20

Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: <b>Warning</b>: file_get_contents(http://interesni.eu/images/1366635334300x220. in /home/playbgo/public_html/admin/index.php on line 20

Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: ^ in /home/playbgo/public_html/admin/index.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/playbgo/public_html/admin/index.php on line 22

Това ми дава когато влезна в админ панела, помощ, моля ви...
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Да... сега ще кача новия скрипт и ще пусна линк.
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

При мен нямаше проблем. Понапълних си малко една страничка и благодаря на mihluzin за скрипта:)
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

При мен нямаше проблем. Понапълних си малко една страничка и благодаря на mihluzin за скрипта
Моля, моля, пак заповядайте!
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Po kolko na chas sredno haresvaniq mogat da se poluchavat ot stranica s 15000?
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Po kolko na chas sredno haresvaniq mogat da se poluchavat ot stranica s 15000?

Опа, някой му се печели, а дори не си прави труда да пише на кирилица, както всички останали :)
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Моля да бъда извинен! :)Все пак някой ако може да ми помогне ще бъда доста благодарен.
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Някой може ли да помогне защо се получава такаfff.jpg Благодаря предварително :)
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Някой може ли да помогне защо се получава такаВиж файлът 6545 Благодаря предварително :)
И при мен е така, тези дни го сложих ама нищо не се получава. mihluzin би трябвало да знае.
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

@mihluzin ще помогне ли, или този скрипт вече не работи ?
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Вече не работи...
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Много жалко изпуснах примоцията :D
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Не може да очаквате неща отпреди 4 месеца да работят. Фейсбук е динамично развиваща се платформа, днес нещо става, утре не. На теб ти се е включила антиспам защита.
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

колега то кат го разархивирам и после нишо не става , що така ?
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Някой може ли да ми обясни как става цялата работа,защото хал хабер си нямам.?
Благодаря предварително.
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

не ми го отваря изписва ми това съобщение-To view this thread or threads in this forum your post count must be 50 or greater.
 

Горе