Безплатни Логота

lglgl

Active Member
Рейтинг - 95%
19   1   0
Здравейте Приятели :) понеже съм в добро настроение, искам да ви предложа БЕЗПЛАТНО лого :D
Единствено от вас искам положителна оценка и репутация.
НЕ пишете в темата, пишете ми на лично, няма да отговарям веднага, защото ще съм зает с логота.
Поздрави
П.С Срок за безплатни логота е до края на седмицата.
П.С 2 Ако ще осирате темата, по-добре недейте, ако не ви харесва идеята, просто не пишете тука :)
 
От: Безплатни Логота

Браво! Малко са хората, които биха помогнали само за благодарност в замяна :)
 
От: Безплатни Логота

Браво! Малко са хората, които биха помогнали само за благодарност в замяна :)

Да, и аз чакам някой програмист да си предложи услугите безплатно, само за благодарността :)...
 
От: Безплатни Логота

Аз се възползвах се от предложението на колегата и съм му благодарен и много доволен от направеното лого. Пожелавам му да постигне успех и скоро да започне да печели достатъчно от уменията си!
 
От: Безплатни Логота

Колегата ми направи лого което ми пасва идеално за сайта, много е добро и си личи, че има потенциал за развитие и реализация в тази насока, благодаря и много успехи
 
От: Безплатни Логота

Ооо, браво колега! Много хубави логота си направил получило се е супер. Имаш зелено от мене нищо, че аз пропуснах. :)
 
От: Безплатни Логота

Това за автовозите е готино :)

Това първото с автовозите е жестоко :)
Браво и успех с инициативата !
Пускам ти едно ЛС да видим какво ще измислиш :)
 
От: Безплатни Логота

Готино лого направи колегата за сайта ми. Не е много по цветовата схема на сайта, но пък е идеално за банер в 1 от сателитките ми. Зелена репутация за колегата. Мисля че може да му се доверете за лога за вашите проекти.
 
От: Безплатни Логота

Аз също се възползвах от услугата. Харесва ми логото, като за без пари даже е супер :D
 

Горе