Безплатни идеи за имена на домейни

От: Безплатни идеи за имена на домейни

А колко от тях са свободни? :shock:
@hakerakn
за .бг има страхотни идеи,но и за ком има -
Tialo.bg / Tialoto.bg / Tialoto.com / Tqloto.bg / Tqlo.bg / Tqlo.com / Tqloto.com / Zdrave.com / zdrave.bg zdravebg.com zdraveto.bg zdrave-bg.com
 
От: Безплатни идеи за имена на домейни

Половината вече са заети. Имаш предвид свободни имена. Пак ви благодаря за помощта .
 
От: Безплатни идеи за имена на домейни

ladyadvisor.org и info са свободни

jenatadnes.org и info също-препратка от едно много популярно списание от не толкова далечното минало, което на мен лично ми служеше да си правя фунийки:)

За БГ. не съм проверявал-sorry.
 
От: Безплатни идеи за имена на домейни

А херото къде вазира....? Да не го осъди некой изедник :)
 
От: Безплатни идеи за имена на домейни

aз бих го регнал ако имам нужда
и да го вземат - 50 лв к'во толкова

и никой няма да те съди - най-много да го вземат
 
От: Безплатни идеи за имена на домейни

Нали бехме уж много ужасно невероятно против дулюверите с домейни на фирми, марки и брандове :rolleyes: Или га са на друг сме против, га ние можем да намажем - МОЖЕЕЕЕ :lol:
 
От: Безплатни идеи за имена на домейни

aз не съм писал в онази тема където дъвчехте това
дори не съм си помислял(!) някой да използва този домейн от името на предишната фирма

по-скоро заради историята (ако има таква) пред чичо Гугъл
 
От: Безплатни идеи за имена на домейни

Добре де, nortrant.com е свободен :) Запази си го, после някой да не ти го обяви 4-5К :D

Иначе гледам то вече имало цифра домейни...не кат едно време да се чудиш кво да регнеш, са даже и 4 букви ком има и кво ли не. Нещо почнаха яко да отебват домейните?!!? Дали е щото бизнеса се влачи като умрел червей, или просто се спука балона???!???
 
От: Безплатни идеи за имена на домейни

споделих домейна защото има някакъв PR
по цял свят търсят домейни с ПР и история

както казах по-горе - докато ти не спомена, въобще не ми дойде на ум да се използва домейн от името на предишната фирма (както ставаше на въпрос в онази тема)

щом е такъв проблем - махам го
 
От: Безплатни идеи за имена на домейни

Здравейте! Извинявам се, че повдигам темата, но изрових нета и нищо не открих или поне нищо не измислих. Бих желала да чуя от вас предложения за име на сайт. Ще правя нещо като списание, само, че онлайн. В сайта ще има различни теми, форум, блог, писма от читатели и така нататък Разни съвети и прочие. Дайте някакви предложения ако можете? :(
 
От: Безплатни идеи за имена на домейни

Здравейте! Извинявам се, че повдигам темата, но изрових нета и нищо не открих или поне нищо не измислих. Бих желала да чуя от вас предложения за име на сайт. Ще правя нещо като списание, само, че онлайн. В сайта ще има различни теми, форум, блог, писма от читатели и така нататък Разни съвети и прочие. Дайте някакви предложения ако можете? :(
razdumka.com
helpdnes.com
helpspisanie.com
helpforumbg.com
savetite.com...
Това измислих,към момента са свободни тези имена .Успех :)
 
От: Безплатни идеи за имена на домейни

Благодаря ти за предложенията! Ще изчакам още мнения и ще преценя :)
 
От: Безплатни идеи за имена на домейни

Помогнете с име за сайт за авто обяви ... :) .bg ще е домейна.
 
От: Безплатни идеи за имена на домейни

Доста предложения, но пак се забърках ... не знам! :D
 
От: Безплатни идеи за имена на домейни

Правя брейнсторминг за бранд име и съответно име на домейн за блог по темите маркетинг, бизнес, PR, инфографики, lifestyle, безплатни ресурси, мотивация за по-голяма продуктивост и т.нт. общо взето маркетинг чрез съдържание.

Думите, които ми идват наум са idea, copywriting, marketing, digital въпросът е да ги комбинирам някак. Имам вече няколко идеи, но още няколко мнения са добре дошли ...

Става въпрос за бг и en пазар.
 
Последно редактирано:

Горе