Безплатни FB ваучери по $50 - 01.07.2013 потвърдено че работи

Re: Безплатни FB ваучери по $50

тази тема актуална ли е или вече не работят

правя почистване на важните теми който са не актуални и ги подменям :) тъкмо да я ънстикна и заключа и се зачето и видях че апа вече е фен страница, ама ако се получава ваучер да си седи...
 
Re: Безплатни FB ваучери по $50

добре защото е била апликация после не е работила после апп страниците ги събраха с фен страници... ясно остава си така
 
От: Безплатни FB ваучери по $50 - 01.07.2013 потвърдено че работи

как се взима въпросният ваучер?
 
От: Безплатни FB ваучери по $50 - 01.07.2013 потвърдено че работи

Недейте се подвежда линка отдавна не работи , в момента супер трудно се намират именно за това в чуждите форуми ги намирам за доста по голяма цена от колкото преди година.
 
С малко ровене да видя работи ли не работи

https://www.facebook.com/business/resources

Start to Success Program

Need customized advertising help?
Get help marketing your business on Facebook with our Start to Success program. With this program, get 4 weeks of free phone support from Facebook experts, solutions customized for your business, and a $50 coupon* to get you started.

Start to Success requires a minimum daily budget of $50 USD or local equivalent.

обаче като цъкнете на линка ви предлага купон в паунди за 25 паунда ($38.07 по днешен курс) и изискване за 30 паунда дневен бюджет така че предполагам трябва да добавите 5 паудна ръчно преди да се активира купона, а предполагам и преди купоните са искали нещо такова ама никой няма да следи дали го спазвате

затова питах дали работи НЕ СЪМ ГО ТЕСТВАЛ и мнението ми НЕ Е препоръка а е базирано на логически предположения който може и да не са верни
 
От: Re: Безплатни FB ваучери по $50 - 01.07.2013 потвърдено че работи

С малко ровене да видя работи ли не работи

https://www.facebook.com/business/resources



обаче като цъкнете на линка ви предлага купон в паунди за 25 паунда ($38.07 по днешен курс) и изискване за 30 паунда дневен бюджет така че предполагам трябва да добавите 5 паудна ръчно преди да се активира купона, а предполагам и преди купоните са искали нещо такова ама никой няма да следи дали го спазвате

затова питах дали работи НЕ СЪМ ГО ТЕСТВАЛ и мнението ми НЕ Е препоръка а е базирано на логически предположения който може и да не са верни


Сега се регнах ще го пробвам и ще кажа за какво иде реч, само да ми върнат мейл :)

Поздрави
 
От: Безплатни FB ваучери по $50 - 01.07.2013 потвърдено че работи

И аз чакам мейл.. дано да върнат
 
От: Безплатни FB ваучери по $50 - 01.07.2013 потвърдено че работи

На мен ми пратиха това:

Hi -MyName-

Thank you for contacting us.

A Facebook representative will get back to you within eight business hours.

Until then, here are a few resources you should check out:
Like our Facebook Marketing Page
Sign up for Marketing Classroom
Visit our Learning Center
Sincerely,
The Facebook Ads Team

След това се записах за някакъв курс, ли клас ли с видеа, но няма видеа. :D

Според мен това са булшит. :/
 
От: Безплатни FB ваучери по $50 - 01.07.2013 потвърдено че работи

Значи и кодове няма и това е фейк.. какво да правим :cry:
 
От: Безплатни FB ваучери по $50 - 01.07.2013 потвърдено че работи

Аз си изтрих скапаното приложение :evil:, но ми пишеше, че въпреки това ще се използва личната ми информация - тоест профилна снимка, име и т.н. - рипортнах го, но дали ще има ефект... нз. :confused: :mad:
 
От: Безплатни FB ваучери по $50 - 01.07.2013 потвърдено че работи

Не знам, цъках от имейла, който ми изпратиха, но предполагам е същото.

EDIT: Същото е, значи никаква полза от рипорта. :(
 
Последно редактирано:
От: Безплатни FB ваучери по $50 - 01.07.2013 потвърдено че работи

От последните постове да разбирам, че ваучерите са неактивни?
 
От: Безплатни FB ваучери по $50 - 01.07.2013 потвърдено че работи

А има ли някаква друга схема с ваучери актуална в момента?
 
От: Безплатни FB ваучери по $50 - 01.07.2013 потвърдено че работи

Има - купуваш си ги. Купуваш си хостинг и ти дават ваучер. Или купуваш от Fiverr.com и се надяваш да работи :)
 
От: Безплатни FB ваучери по $50 - 01.07.2013 потвърдено че работи

Има - купуваш си ги. Купуваш си хостинг и ти дават ваучер. Или купуваш от Fiverr.com и се надяваш да работи :)

Можеш също да си купиш от мен :D Мога да гарантирам,че ще работи,ако ли не - давам нов ;)
 
От: Безплатни FB ваучери по $50 - 01.07.2013 потвърдено че работи

Сега този линк отв някаква група. може ли актуален url?
 

Горе