Бихте ли искали да имате модераторски права в собствените си теми?

Искате ли да имате администраторски права в своите теми?

  • Да

    Votes: 8 28.6%
  • Не

    Votes: 21 75.0%
  • Нямам мнение

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    28
Правя комплимент на една невероятна жена по един прекрасен начин. :) Тук няма нарушение, а просто романтика. :)
А отговори ли в анкетата?

Ти лично какво предпочиташ - да можеш лично да модерираш своите теми, или да оставиш на Блинки това задължение, който обикновено чака да се събере съвета за сигурност към ООН за да разгледат казуса?
 
А отговори ли в анкетата?

Ти лично какво предпочиташ - да можеш лично да модерираш своите теми, или да оставиш на Блинки това задължение, който обикновено чака да се събере съвета за сигурност към ООН за да разгледат казуса?
Здравей, Нан. Здравей, Скъпа. Личното ми е мнение винаги е било директно, и правно обосновано, а то е: винаги критичност, винаги открито споделяне на мнението, винаги напред и право в целта. Харесвам, предпочитам, и уважавам гледната точна на всеки човек, това ми дава основание да погледна ситуацията според неговото разбиране, или казано по друг начин. Свободата да споделяш е най-прекрасното нещо на света, и знаеш ли защо ми харесва? Защото едно е да говориш, а съвсем друго е да го направиш. :)
 
Хахаха, ужас. Както писа в началото на стената ми, той е тук и почва купона. :)

Купона започна в Предприемач и свърши в Фейсбук. :D
Сега ни липсва Тупанчето. Той сума време набеждаваше нашия Етерчо, че е Датата. Дано се появи да види сериозната разлика в стила.
 
А отговори ли в анкетата?

Ти лично какво предпочиташ - да можеш лично да модерираш своите теми, или да оставиш на Блинки това задължение, който обикновено чака да се събере съвета за сигурност към ООН за да разгледат казуса?
Аз също не съм отговорил. Не го приемай като нападка. Нито пък като защита към админите на този форум. Просто съм бил и от двете страни. Не е лесно да си модератор. Ти ще успяваш ли да отговаряш на исканията, питанията и тн на всеки потребител, може би ако нямаш никаква друга работа, ще успяваш.
П.С. Колкото и да се стараеш, все ще има някой да те набеди в нещо си, я в цензура, я в лицемерие, я в нещо друго.

Ако беше в моя форум щях да ти дам да модерираш една тема, дори раздел. Да видим тогава... колко е лесно...
 
Аз също не съм отговорил. Не го приемай като нападка. Нито пък като защита към админите на този форум. Просто съм бил и от двете страни. Не е лесно да си модератор. Ти ще успяваш ли да отговаряш на исканията, питанията и тн на всеки потребител, може би ако нямаш никаква друга работа, ще успяваш.
Не се сърдя на абсолютно никого. Не ми е било цел, просто исках да видя нагласите. Аз така или иначе почти не пускам теми, така че нямам лични амбиции за модераторски права. Идеята ми беше, че когато сашка се изака в нечия тема, авторът ще може да ѝ изтрие глупостите, вместо да чака да стане високосна година.
 
Не се сърдя на абсолютно никого. Не ми е било цел, просто исках да видя нагласите. Аз така или иначе почти не пускам теми, така че нямам лични амбиции за модераторски права. Идеята ми беше, че когато сашка се изака в нечия тема, авторът ще може да ѝ изтрие глупостите, вместо да чака да стане високосна година.
Бъзикал съм се нееднократно, правил съм се на палячо и на оверлорд, но от едно известно време, откакто почна войната гледам да съм сериозен. И за това ми помогна и @етерИум (без да знае може би)
Защото според мен е сериозно.

Отдавна искам да те попитам, защо не харесваш Библията?
 
Сега ни липсва Тупанчето. Той сума време набеждаваше нашия Етерчо, че е Датата. Дано се появи да види сериозната разлика в стила.
Датата навярно се е засегнал от сравнениета и последното му е прозвучало като реабилитация, подразбирайки едно "в полза на Датата" след "Дано се появи да види сериозната разлика в стила". Затова ти дава "обичка". :)

Което ме подсеща да кажа на сравнителят Тупанеску..
Но това вече беше абсолютния край. За мен вече този форум изобщо не съществува!
Но ние, оффтопичани - иска някой, или не иска друг - също сме част от форума, поне засега. И ние съществуваме (поне засега). Така че, това скъсване на взаимоотношенията засяга и нас. Заеби само бизнес частта и ела с друг ник в оффтопика, аз така предлагам.:)
Иначе, знам, че съм "етер, пищенгяс, среднощен чикиджиюуу", както ме титулова веднъжка, и нямам думата в случая, и ясно, че можеш и както знаем - ще си правиш квото си искаш.:)
 
Бъзикал съм се нееднократно, правил съм се на палячо и на оверлорд, но от едно известно време, откакто почна войната гледам да съм сериозен. И за това ми помогна и @етерИум (без да знае може би)
Наистина не знаех. Звучи като сериозен принос и една гарнирана пица (или каквото друго вкусно можеш да правиш) в отплата, никак няма да е неочаквана и неприета от моя милост..:)
 
Отдавна искам да те попитам, защо не харесваш Библията?

Добре, че Ети те цитира, та да видя въпроса.

Аз не харесвам религиите изобщо - вътрешно усещане. Не съм чела библията, но съм чела ''Филосфския речник'' на Волтер. Там имаше достатъчно шеговити препратки към библията, които ми дадоха пълното основание да не харесвам това нещо, писано от луди пущиняци.
 
Добре, че Ети те цитира, та да видя въпроса.

Аз не харесвам религиите изобщо - вътрешно усещане. Не съм чела библията, но съм чела ''Филосфския речник'' на Волтер. Там имаше достатъчно шеговити препратки към библията, които ми дадоха пълното основание да не харесвам това нещо, писано от луди пущиняци.
Прочети Новият Завет...
 
Прочети Новият Завет...
Веднъж зачетох детска библия и на втората страница я захвърлих. Християнството винаги ме е отблъсквало, и аз не знам с какво - с всичко.

Единственото, което ми импонира са доктрините на Йога и будизма, но това са философии, а не религии. В тях няма централна фигура - лош чичко, който си води записки и после наказва.
 
То излезе че тупана е правил мръсни сделки с админската групичка, пък обвиняваше мене в съзаклятничество с тях.

Много съм дизапойнт.

Като "Дързост и Красота" се оказа тоя форум.
Как толкоз години съм са опазил чист и неопетнен от всичките виртулни кръвосмешения само аз си знам...
 
М/у др., имам екстремна теория.. Датата, който Тупана уличаваше, че съм аз (и Партито също), се появи в Четвъртък, след като...Тупана напусна.

Възможно ли е?

Да, сега ще кажат, че са комуникирали в миналото, но вече видяхме подобно нещо м/у копипейстър и бастерчо. Или...профилът на Датата е бил превзет (Виж как рязко "емоти-заобича" нанди, като продължение на тупановата "емоти-любов" към нея?; не мисля, че в миналото Датата е демонстрирал подобно топло отношение към нея.).
Или не, бе май не:)
(Пускайте специалните правомощия за темодръжците и нандита да ме чисти.:))
 
М/у др., имам екстремна теория.. Датата, който Тупана уличаваше, че съм аз (и Партито също), се появи в Четвъртък, след като...Тупана напусна.

Възможно ли е?
Отделих 1/2 минута на тая мисла вчера и я отхвърлих.

Тупана владее само 2 образа + няколко междинни.

Датата е различно животно.
 
Отделих 1/2 минута на тая мисла вчера и я отхвърлих.

Тупана владее само 2 образа + няколко междинни.

Датата е различно животно.
Така е, различни са: докато Тупана е агресивен и експлозивен като тазманийски дявол, то Датата е сдържано агресивен, като комодски варан. Не, че Тупана не може "да изиграе Датата", но няма да му се занимава.
Абе, екзотични животни са - спор няма.:)

Ето ги - екип администратори, нарамили модераторски функции, отиват да "помогнат" на Датата за "правилната" му адаптация у форума; рано сутрин, той събира сили, дебнейки жертви с чаша кафе пред монитора, подготвяйки се за типичната изневиделична атака...

Тука вече е сложно и само Нандибанди с женски чар и хитрина, може да сдържи за малко Тупанския звяр...
 
Веднъж зачетох детска библия и на втората страница я захвърлих. Християнството винаги ме е отблъсквало, и аз не знам с какво - с всичко.

Единственото, което ми импонира са доктрините на Йога и будизма, но това са философии, а не религии. В тях няма централна фигура - лош чичко, който си води записки и после наказва.
Абстрахирай се за малко от неприязънта си към евреите и прочети поне Новия Завет.
Лесно се чете. Четлив е.
 

Горе