Бихте ли искали да имате модераторски права в собствените си теми?

Искате ли да имате администраторски права в своите теми?

  • Да

    Votes: 8 28.6%
  • Не

    Votes: 21 75.0%
  • Нямам мнение

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    28
Отделих 1/2 минута на тая мисла вчера и я отхвърлих.

Тупана владее само 2 образа + няколко междинни.

Датата е различно животно.
Нещо общо имаш ли с активиста на БКП Нокев, изгорен жив?
 
Всичко става заради форум Политика и биткоин .. други теми слабо се коменират , никой не търси развитие на бизнес, а само спорове хахах от там идва и желанието да се модерират собствените си теми..
 
Всичко става заради форум Политика и биткоин .. други теми слабо се коменират , никой не търси развитие на бизнес, а само спорове хахах от там идва и желанието да се модерират собствените си теми..
:) интерсна мисъл.
 
М/у другото, сега като видях какво е гласувал Нийда в една друга анкета, са сетих че не много отдавна ми изчезнаха светкавично и НЕАРГУМЕНТИРАНО 2 поста, в които изразих скептицизъм относно надеждността на конкретна хостинг услуга (не кулайсхост, спокойно).

Говорим за минути, най-много 1-2 часа.
Имаше и седмици разстояние между въпросните 2 случая на триене, демек скоростта на реакцията не е била просто щастлива случайност.

Тъй че не съм съгласен с внушението, че модерацията в тоя форум е бавна или незаинтересована.
 
Последно редактирано:
Тъй че не съм съгласен с внушението, че модерацията в тоя форум е бавна или незаинтересована.
ДА не намекваш, че е избирателна ? :eek:

Датата, който Тупана уличаваше, че съм аз (и Партито също), се появи в Четвъртък
Не си спомням да съм те уличавал в каквото и да е. Но то с моята деменция .... само мога да завиждам на вас младите :)
 
Не си спомням да съм те уличавал в каквото и да е. Но то с моята деменция .... само мога да завиждам на вас младите :)
Не бе, смисъла беше, че тупана уличи и теб, както мен. Но понеже съм любител на мистериозното, омагьосвам словореда;):) (На нас младите 19-годишни, нали?:))
 
ДА не намекваш, че е избирателна ? :eek:
Аа, това е твърде конспиративна теория за моя вкус.
Ше излезе едва ли не че имаме случай на "Дълбока Държава" на локално форумно ниво :D

Не бе, смисъла беше, че тупана уличи и теб, както мен. Но понеже съм любител на мистериозното, омагьосвам словореда;):) (На нас младите 19-годишни, нали?:))
Че то има ли някой тука дето Тупана не го е уличавал в нещо?

Нашият очевидно е толко дълбоко в ъндърграунда, че вече подозира всеки и всичко и нищо не е случайно..
 
Ше излезе едва ли не че имаме случай на "Дълбока Държава" на локално форумно ниво :D

Имам въпроси, към мениджмънта и ръководството на форума.

  1. Как се съхранява личната ни информация?
  2. Кой има достъп до нея?
  3. Какво се събира и как се съхранява?
  4. Изтича ли информация за потребителите на форума?
  5. Кой има достъп до личните съобщения?
  6. Защо Privacy policy е само на английски ?
You have a right to access the personal data we hold about you or obtain a copy of it. To do so please contact us. If you believe that the information we hold for you is incomplete or inaccurate, you may contact us to ask us to complete or correct that information.

Как мога да получа копие на информацията, която имате за мен ?
 
от там идва и желанието да се модерират собствените си теми..
Не, не идва от там. Идва от нежеланието да Блинки да почиства темите, в които разни кукувици като лудото Саше, правят мазньоч. И става въпрос за тема на копирайтър, в която Сашка влиза и се изцепва ''тая не става, изберете мен'' - за пореден път. За пореден път, щото блинки е либерален и не прави забележки за такива неща.
 
М/у другото, сега като видях какво е гласувал Нийда в една друга анкета, са сетих че не много отдавна ми изчезнаха светкавично и НЕАРГУМЕНТИРАНО 2 поста, в които изразих скептицизъм относно надеждността на конкретна хостинг услуга (не кулайсхост, спокойно).

Говорим за минути, най-много 1-2 часа.
Имаше и седмици разстояние между въпросните 2 случая на триене, демек скоростта на реакцията не е била просто щастлива случайност.

Тъй че не съм съгласен с внушението, че модерацията в тоя форум е бавна или незаинтересована.
Обрали са те.
 
Как мога да получа копие на информацията, която имате за мен
Е, те едва ли имат за теб нещо различно от това, което си посочил като данни при регистрацията.

Викаш, тия ни шпионират ли, бе? Бах тия цереу-та. От Блинки няма да се изненадам. Много е подмолен и подъл. :D
:D :D
 
Е, те едва ли имат за теб нещо различно от това, което си посочил като данни при регистрацията.

Викаш, тия ни шпионират ли, бе? Бах тия цереу-та. От Блинки няма да се изненадам. Много е подмолен и подъл. :D
:D :D
Блинки е flow. Не е подъл.
 
Е, те едва ли имат за теб нещо различно от това, което си посочил като данни при регистрацията.

Викаш, тия ни шпионират ли, бе? Бах тия цереу-та. От Блинки няма да се изненадам. Много е подмолен и подъл. :D
:D :D
@Blinky ми завижда, че между мен и @nandibandi има искри (химия). :)
 
Аа, това е твърде конспиративна теория за моя вкус.
Ше излезе едва ли не че имаме случай на "Дълбока Държава" на локално форумно ниво :D
Какво, какво?? Ако има и са същите за които се намекна, да ми пишат на лично:
iu

Все пак е бизнес форум. (За една мусака и един крем карамел са ползвани, иначе са нови.)
 
В такъв случай, трябва ли да се толерира шизофренията ?
Това е професионализъм в чист вид, непознато ниво на работа. Като бъдещ наследик/собственик на този форум бих искал да ме уважавате и слушате.
 
 

Горе