Бихте ли искали да имате модераторски права в собствените си теми?

Искате ли да имате администраторски права в своите теми?

  • Да

    Votes: 8 28.6%
  • Не

    Votes: 21 75.0%
  • Нямам мнение

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    28
поне с дискусията отчитаме проблема, че модерацията куца.
Може да се раздроби отговорността на модератори по раздели. И там където не стигат да се сложи някой екстра.
 
Ти си много долна и злопаметна твар :D

За долна мое да поспориме, но определено съм много злопаметен, но пък бързо ми минава, т.е. злобата бързо се разсейва, но паметта - никога :) В тоя форум няма човек, който да помни повече от мен :p То само 30-40 сложни пароли ги помня на изуст, камо ли толко грозен сайт като твоя ;) Къде го намери тва дърво дет ти го е правил?? Май май ти направих услуга в оная тема, че инак не виждам как изобщо може да си осигуриш и един-единствен дроп :)
 
Абе Нанди, ма ти скрита ли си я направила?? :oops: Са как ще видим кои са най-верните дружници на форумната власт??? :D
 
Ти си много долна и злопаметна твар :D
Предполагам вече се досещаш, че още една крива стъпка и го пускам тук за дискисии :p Тогава да видим дали наистина ти е толко смешно или само се мъчиш ;)
 
@copypaster

2548_img_gallery_orig.jpg
 
Абе Нанди, ма ти скрита ли си я направила?? :oops: Са как ще видим кои са най-верните дружници на форумната власт??? :D
За първи път пускам анкета. Дори не знаех, че има опция да се вижда гласуването.

Нищо, нека е анонимно. Така никой няма да се притеснява от репресиите на властта. Се пак нали се мъчим да сваляме правителството. ;)
 
Не го съжалявай. Много тенденциозно си модерира нещата. А и понеже все реве, че си има и друга работа, та мисля е добре да го облекчим.


Ето, ако имаше модераторски права, щеше да си почистиш своевременно, а по този начин подобни злоупотреби ще изчезнат постепенно.
Мислиш, че говорим тук за облекчение. Съжалявам много но теми, като тази с ваксините и Украйна не знам как точно се реве за самомодерация? Сериозно. :)

Като гледам как е сглобена анкетата, определено има нужда от това всеки сам да си модерира. :) Защо е мултивотинг?

Нандито, която половината са нахранени от нея, и копипастера, който е с предупреждение за държанието си. Страшен екип коментира самомодерирането. :)
 
Аз мисля да пусна тема за гласуване, трябва ли пияните и дрогирани потребители на форума да получат незабавен бан, но тогава много хора ще изядат дървото, а това май не е много демократично, де да знам....
 
Аз мисля да пусна темата за гласуване, трябва ли пияните и дрогирани потребители на форума да получат незабавен бан, но тогава много хора ще изядат дървото, а това май не е много демократично, де да знам....
Да, малко ми е обидно точно потребители, които по мое и на кула добротата не смеем да модерираме, а доста прекаляват, да седят и да обсъждат "кофти" модерацията. А не е като да не си го заслужават. В един друг форум, с едни други правила нямаше да им е толкова добре, ако въобще държат на мястото де.
 
Темата е горе долу дайте автомат на маймуна. :)

Ако тези получат права да си самодерират темите, ще си е*е и дрънгела тук.

И не знам какво скрибуцат, ако това не е бащиния тук, не знам къде ще ги търпят, те си знаят кои. ;)
 
Да, малко ми е обидно точно потребители, които по мое и на кула добротата не смеем да модерираме, а доста прекаляват, да седят и да обсъждат "кофти" модерацията. А не е като да не си го заслужават. В един друг форум, с едни други правила нямаше да им е толкова добре, ако въобще държат на мястото де.
@Blinky

Тоя форум преди години нямаше равен... тук присъстваха хора, които помагаха на другите, имаше и истински бизнесмени, имаше какво да се чете. Сега влизам и попадам на махленски език, ругатни, скандали, насиране на теми и въобще селяния. Да не говорим за някои по-сериозни работи, но на този етап ще си мълча. Не знам това някаква форма на саботаж ли е или просто отбиване на време. Иска ми се някои теми да се възстановят, да се пише за предприемачество и бизнес, тъй като смятам това е главната идея.
 
и .............., който е с предупреждение за държанието си.

Държанието е 101% пропорционално на обидите ;)

Партипендела предупреди ли го? А? Защото нещо виждам, че само на него му е ползволено да обижда..А??

Мене ме боли дедовия 100 пъти съм ти казал, АЗ НИЩО НЕ ГУБЯ ;) Но няма да позволя на някой (ти) който е много далеч от нивото ми, да прави някакви смешни опити за превъзпитание, забрави бате. Освен това си ултра лицемерен. За едни може, да друг не.. ТАКААА ЛУИИИ АМА ТАКААА ЛУИИИИ

И незабравяй, че освен това И СИ ЛЪЖЕЦ Публично каза, че не си ме банвал, което е откровена лъжа :p

Ай остани си тук с палчовците, тие с 2кг хемориоди по езика :)
 
@Blinky

Тоя форум преди години нямаше равен... тук присъстваха хора, които помагаха на другите, имаше и истински бизнесмени, имаше какво да се чете. Сега влизам и попадам на махленски език, ругатни, скандали, насиране на теми и въобще селяния. Да не говорим за някои по-сериозни работи, но на този етап ще си мълча. Не знам това някаква форма на саботаж ли е или просто отбиване на време. Иска ми се някои теми да се възстановят, да се пише за предприемачество и бизнес, тъй като смятам това е главната идея.
И във времената назад сме имали такива потребители. Не знам дали ги хвана, но се сещам в момента за 2 имена - А.А. и Амонта. Те също доста "цветущо" изсипваха съдържание. За жалост някои намират форума за полезен и се възползват от него, а за другите си е дигитална квартална кръчма, в която да се разтоварят. Разбирай заяждат, да ръсят обиди и най-вече да не уважават поне малко труда на другите. Случва се. Навсякъде е така за съжаление и това няма как да се пресече, това в просто винаги и навсякъде.

Не е саботаж, това е материала, с който оперираме, тук на улицата и където се сетиш. Живеем с тези хора, толерираме до някаква степен, но някои се променят с времето, други не съвсем. :)

Всеки един етап от форума си го има.

@copypaster , аз не мога да разбера вие на каква точно възраст сте и според вас нормално ли е държанието ви? Да, хубаво, тук се криете зад някакви никове, супер, може да бъдете каквито си искате. И това ли реално искате да бъдете? Повярвай ми, има по-добри места, на които ще оценят по-добре това поведение, тук просто правите кофти впечатление. И докато едните си купуват магазини, правя някакви сделки, четат теми, от хора с опит, другите просто си губят времето и нервите. Сам може да прецениш кои имат по-голям шанс за успех. ;)
 
Партипендела предупреди ли го? А? Защото нещо виждам, че само на него му е ползволено да обижда..А??
Ok сме , харесвам те, извинявам се ако съм те обидил по някакъв начин. Било квот било. Сърцето ми бие за теб


love-brothers.gif
 
Ok сме , харесвам те, извинявам се ако съм те обидил по някакъв начин. Било квот било. Сърцето ми бие за теб


love-brothers.gif
И ако това не е човешка постъпка, здраве му кажи. Да видя нещо, което да направи деня ми.

Хора, в тези смотани последни 3 години, нищо няма значение повече от това да сме хора един с друг.
 
И да, хора като @copypaster ми ос**ха една тема
Дефинирай "хора като @copypaster"?
Или по-добре недей.

И въобще трябва ли да се връщаме толкова назад във времето?

Предполагам вече се досещаш, че още една крива стъпка и го пускам тук за дискисии :p Тогава да видим дали наистина ти е толко смешно или само се мъчиш ;)
Пускай, белким получа реабилитация по случая "хора като @copypaster"...

Ми той може да го направи и ако е гъст с Блинки. Аз съм била многократно свидетел как негови хора съсипват теми с любезното му съдействие.

Вижте, не ми е на живот и смърт. Ясно е, че няма да се реализира, но поне с дискусията отчитаме проблема, че модерацията куца.
Дефинирай ...
Или по-добре недей.
 
Последно редактирано:
А проблемът, поставен от анкетата, си има безболезнено и практично решение: просто да се банне Александра.

Ако знам че авторът на дадена тема коли и беси, не виждам що да си правя труда да пиша квото и да било.
По същата причина примерно не коментирам и видеа в Ютуб.

Пък ако толко искам да се изкажа по същия въпрос, ще си направя моя тема и ОТТАМ ще сипвам на воля :)

Въобще дайте да дефинираме "собствеността" върху дадена тема... ЗАЩО СЕ СМЯТА ЧЕ НАПИСАЛИЯТ ПЪРВИЯ ПОСТ Е СОБСТВЕНИК НА ЦЯЛОТО СЪДЪРЖАНИЕ НАДОЛУ???

Да си представим тема със заглавие "Боли ма гъзъ." и съдържание на първия пост "При вас как е?". По някое време влиза некой доктор и изписва есе от 2000 думи на тема "Хемороиди при форумните юзъри - причини и лечение"... Келемето/шефчето/"собственикът" на темата си копва текста и го пейства в сайта си. После щастливо изтрива оригинала, за да не се дублира контента.

Отговорите в дадена тема много често не са адресирани конкретно към проблема на започналият я, а са писани с идеята да са полезни/забавни и за други мембъри.
 
А проблемът, поставен от анкетата, си има безболезнено и практично решение: просто да се банне Александра.

Ако знам че авторът на дадена тема коли и беси, не виждам що да си правя труда да пиша квото и да било.
По същата причина примерно не коментирам и видеа в Ютуб.

Пък ако толко искам да се изкажа по същия въпрос, ще си направя моя тема и ОТТАМ ще сипвам на воля :)

Въобще дайте да дефинираме "собствеността" върху дадена тема... ЗАЩО СЕ СМЯТА ЧЕ НАПИСАЛИЯТ ПЪРВИЯ ПОСТ Е СОБСТВЕНИК НА ЦЯЛОТО СЪДЪРЖАНИЕ НАДОЛУ???

Да си представим тема със заглавие "Боли ма гъзъ." и съдържание на първия пост "При вас как е?". По някое време влиза некой доктор и изписва есе от 2000 думи на тема "Хемороиди при форумните юзъри - причини и лечение"... Келемето/шефчето/"собственикът" на темата си копва текста и го пейства в сайта си. После щастливо изтрива оригинала, за да не се дублира контента.

Отговорите в дадена тема много често не са адресирани конкретно към проблема на започналият я, а са писани с идеята да са полезни/забавни и за други мембъри.
Ти човече не виждаш ли цирка? Някакви хора, които хал хабер си нямат от форуми и модерация са тръгнали да дават предложения на хора, занимаващи се с това вече колко станаха..........16 години ли, нещо такова. Все едно да казвам на жена си как да си набива тампона. Пълен смех. И си прав, кой решава, че съдържанието на някой малоумен въпрос го прави собственик на цялата тема? В 99% от случаите има въпрос в първи пост, след него мнения и отговори. И в един момента му се решава проблема и решава да делне темата. Супер, като тия глупаци във фейса, дето през месец питат едно и също в групата.

И не мога да разбера кога нандито стана капацитет по тия въпроси. Дори анкетата не е направила като хората. Може да гласуш с да и с не едновременно. Представям си какво ще стане ако такива хора вземат да имат модераторски права. Що не си сипе една чаша червено вино, да си пусне някоя бавна песен и да се предаде на вибриращия си приятел. Не са за нея тези теми тук.
 

Горе