Благодарности

ops5

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
за всички хора от форума, на които съм се доверил и не са ме подвели. Няма да посочвам имена, защото всички са били коректни и съм доволен от всеки един, с който съм работил :).

Темата е провокирана от друга и се надявам да убеди нови членове на форума, че тук има кадърни и свестни изпълнители.
 
От: Благодарности

Намират се :)

Определено форума е много полезен - Силно БЛАГОДАРЯ и АЗ
 
От: Благодарности

Е, като си писал, ще те похваля няма как :) :)

V.Andreev изпълнява в срок и коректно поетите ангажименти. Дава повече, отколкото му е заплатено.
 
От: Благодарности

И аз искам да благодаря на повечето тук, че помагат и са не само добри в това, което правят, но и го споделят с хората. И аз искам да дам едно "благодаря" на тези хора, възползвайки се от темата. :)

Надявам се да е все така....и никога да не се променя това, защото днес ти помогнат, утре ти помагаш и така винаги има баланс, който си е тенденция. Нещо като звезда, която има милиони години живот. ;)
 
От: Благодарности

Страхотна тема :|

Хубаво е от време на време да се сещаме да благодарим, а не само да се заяждаме.

И аз БЛАГОДАРЯ на всички колеги във форума. Наистина тук има хора, отзивчиви и готови да помогнат. Бизнес се прави - печели се и се губи, но хората остават. За това, специално искам да благодаря на автора на темата, когото не познавам и с когото не съм работила до сега, но който успя да ме впечатли, защото рядко се срещат в днешно време хора, които се сещат да кажат едно "благодаря". :D
 
От: Благодарности

То днес е било ден за прошка, не знаех, като постнах темата. Не съжелявам.

Вместо да искам прошка, изказвам благодарности :).
 
От: Благодарности

Бих искал и аз да се присъединя, като благодаря на всички онези пичове, които отделят от ценното си време, за да споделят опита си с нас, а също и на собствениците, които полагат толкова труд за форума.

БЛАГОДАРЯ ви от сърце! ... и моля простете ако някъде съм сбъркал :)
 
От: Благодарности

Поздравления и от мен към създателите на това прекрасно виртуално пространство и към участниците в него, без активното участие на които то нямаше да има тази стойност, която притежава сега!
 
От: Благодарности

И аз искам да Благодаря много на създателите на този прекрасен форум и на цялата общност в него. Наистина едно страхотно място, където съм научил много и съм намерил смея да твърдя доста приятели :)
 
От: Благодарности

И аз искам да благодаря на създателите на този форум.Тук научавам много нови неща, от които се интересувам.Браво!
 
От: Благодарности

И аз се присъединявам към горните коментари! Благодаря и успех на всички :):|
 
От: Благодарности

Да благодаря на всички и от мен, макар че съм нов и още никои не ме познава и все си мисля че накой ще ме подведе и ще ме излъже с някои от услугите,
но мога да кажа че доста съвестни и коректни хора срещнах тук :)
 
От: Благодарности

Здравейте и от мен. Много ми хареса идеята на темата, и реших да се включа, за да изкажа своите благодарности. Тук срещнах хора, които ми дадоха шанс в началото без да ме познават, за което съм страшно благодарна. Не знам дали съм имала късмет, но хората, с които съм работила до този момент от форума са много коректни и прекрасни личности, с които лесно се комуникира, и е удоволствие да се работи.
Искрено се надявам нещата да продължат в този дух!
 
От: Благодарности

Да, благодарности на всички колеги от форума, които са честни и разбират от това което правят. Всеки с когото съм работил е бил перфектен. :)
 
От: Благодарности

Благодаря на всички благодарни колеги и на форума, че прави неблагодарните (ако има такива) благодарни ;)
И с почит към автора на темата - благодаря за безценно страхотното отношение!
 
От: Благодарности

Благодаря на всички благодарни колеги и на форума, че прави неблагодарните (ако има такива) благодарни ;)
И с почит към автора на темата - благодаря за безценно страхотното отношение!

Всеки заслужава добро отношение.

Но някои... някои просто са страхотни партньори. Аз моите благодарности към теб трудно ще ги опиша. Но мога да ги полея :).
 

Горе