Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

амазон дават по 4% - продавай и пълней :)
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

ee tva e mnoo qko i az bih iskal da iskaram nekoi lev suhto taka i az sam na 15 ako nekoi iska da mi pomegne i razqsni nesho blagodq
skype-mitko_0108
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

клип4ето е много добро. моят въпрос е - мога ли наистина да запо4на от това клип4е и наистина възможно ли е толкова бързо да запо4на да пе4еля
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

клип4ето е много добро. моят въпрос е - мога ли наистина да запо4на от това клип4е и наистина възможно ли е толкова бързо да запо4на да пе4еля

За съжаление не. Всички сме виждали книжки от рода на: Как да правим по 40к на месец, как да изкарваме 1000долара на ден и т.н.
За афилейт маркетинг ще ти трябва отлични познания по seo, освен ако не искаш да се издъниш или да се бъхтиш 2 месеца за 100долара ( ако на толкова си оценяваш труда, защо не). Също така ще ти трябват пари - било то за статии, линкбаитинг, сателитки, ppc и т.н.
Но пък може да се пробваш и да споделиш след 1-2 месеца какво си постигнал, няма невъзможни неща.
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Аз съм абсолютно начинаеща. всичко ми е, меко казано, чуждо. Може ли да те попитам, моля, защо ми е да плащам за статии. За останалото - трябва доста да про4ета, какво озна4ава линкбайтинг, сателитки, за какво ми са....Може ли да ми кажеш, заслужава ли си да ползвам готов темплейт, каквито предлагат морниче, например.
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Виж, истина е че гугъл не обича готови темплейти, особено от Афилейт Програмите. Мисля, че преди време доста сайтове го задухаха, като Г. ги деиндексира, заради темплейт ( не мога да се сетя коя аффилейт програма ).
Ако си начинаеща, недей се захваща с афилейт маркетинг. Не мислиш ли, че е по-лесно да накараш някой да кликне на реклама върху адсенс, отколкото да успееш да го убедиш да купи от твоя сайт продукт :) .
По-добре си направи блог и започни да блогваш или да пишеш уникални статии. С времето ще разбереш какво е линкбайт, сателитки и т.н. .
Засега афилейт маркетинга изглежда апетитен,но не е за начинаещи.


Но пък можеш да започнеш да навлизаш в него ако имаш желание :)
Купи си домейн и хостинг и си инсталирай wordpress. Започни да пишеш статии на здравна тематика примерно. След няколко месеца , ще може да сложиш продукти за продажба там, да видиш как стоят нещата. Успех.
 
Последно редактирано:
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Много ти благодаря. Един такъв съвет ми е безкрайнно ценен. Точно това исках и аз - да започна отнякъде, за да видя как работи системата, само 4е не знаех, кой е най-добрият вариант. Чудесен събет, и наистина така ще направя. В интерес на истината, доста 4етох за сео и т.н., дори мога да давам консултаации на тази тема - силно казано, разбира се, но когато запо4нах да чета в този сайт, разбрах, 4е всъщност това ми е най-малкият проблем. Благодаря ти много.
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Здравейте, имам още едно въпросче към вас, значи имам акаунт в пейпал с адната към него кредитна карта, който акаунт ползвам да си пазарувам разни неща през нета, та въпроса ми е трябва ли да променя акаунта си в пейпал за да мога да получавам пари в него, ако трябва какъв да го направя и някой ако е прехвърлял пари от пейпал към сметка (кредитна карта , банкова сметка, картова сметка и т.н.) да сподели как става :)
Поздрави
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

@Voner - не е нужно да променяш нищо. Ако картата ти е verified, спокойно можеш да теглиш пари към нея. Отнема приблизително 5-6 дни.
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

мерси за бързия отговор, но какво ще рече верифиед? как да я валидирам? пращат ми разни мейли ама тях направо ги трия, че знам ли дали са наистина от пейпал :))
 
От: От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Понеже съм за първи път тук, може би ще задавам ламерски въпроси. Но, имам следната питанка. Тези афилиейт програми могат да се ползват само на сайт с търговска платформа така ли? Демек ако имам онлайн магазин.
 
От: Филмче, което си заслужава гледането.

ако някой има филмчето бихте ли го пратили като ЛС, защото са го баннали от ю туб.. интересувам се от всякакъв доход през интернет поради здравословни причини. благодар ви
 
Какво точно търсиш. Ако това помага за конкретния случай:

[video=youtube;kmwyGpA0Yf8]http://www.youtube.com/watch?v=kmwyGpA0Yf8[/video]

Ще помогнем с каквото можем, дай ни малко насока какво те интересува. Problogging е един интересен и много успешен начин за правене на пари онлайн. Може да се поровиш из форума за теми и да питаш тук или в друга тема нещо по-конкретно.

Нямаш проблем да отговорим веднага. ;)
 
Re: От: От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Понеже съм за първи път тук, може би ще задавам ламерски въпроси. Но, имам следната питанка. Тези афилиейт програми могат да се ползват само на сайт с търговска платформа така ли? Демек ако имам онлайн магазин.
Може, може. Но ще е загуба за самата система и функциите й. Идеята беше задава като въпрос и преди време. Не е кой знае какъв казус, даже напратив. ;)
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Стартирам и аз. Направих си блог и искам да кача аффилейт програма. Съдържанието и насоката на блога е психологическо, педагогическо и хуманитарно. Каква програма ме съветвате да кача. Само на български ще е за сега, ако това има значение. Благодаря предварително.
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Само на български ще е за сега, ако това има значение.
Има огромно значение. Българският пазар е малък и неплатежоспособен, просто няма смисъл да инвестираш пари и време.
Прегледай проверените програми от форума и си избери някоя релевантна на твоя блог.
 
Re: От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Има огромно значение. Българският пазар е малък и неплатежоспособен, просто няма смисъл да инвестираш пари и време.
Прегледай проверените програми от форума и си избери някоя релевантна на твоя блог.
Мда, в този ред на мисли искам да дам и едно друго проектче, което обхваща по-голям набор от афилиейт програми - AffTips.com - там могат да се намерят много програми, които дават не лоши комисионни. Изборът е голям и конверсията е добра. Може да се разгледа и да се ползват програми от там. Аз лично ползвам някои от там с не лош успех.

Бг пазара няма да ги възприемат добре макар, че някой (не всички) предлагат доставки до България. Тук нямат да бъдат добре възприети, поради гореспоменатите причини. Дано това скоро време се промени с положителна посока. Това ще е не само добре за собствениците на сайтове, които искат да се занимава с афилиейт маркетинг, но ще и добър индикатор, който ще покаже, че БГ интернета върви в правилната посока. ;)
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

благодаря за отговорите
 

Горе