Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Кешбърнърс правят безплатно епаспорта за пъртвата година като достигнеш $200

рсс от кешбърнърс няма ръчно контент (или не чак толкова ръчно) + банери и линкове
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

А CrocMint също ти правят карта а може да ползваш и PayPal. Също много голямо предмиство
е това че може да получиш готов пренаписан текст който да ползваш в готовите шаблони... С 2 думи всичко е готово.
 
Последно редактирано от модератор:
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Sobieski, готов но минат с програма като Content Hurricane нали така? Може и това да пробвам. Ако се регистрирам в крокодила ще е като твой реферал : ) Coolice мерси за инфото само не разбрах кое ми е повече на файда.. wire,ипаспорта или пейпал. Всмисал от кое ще губя най-малко пари... Виждам че иПаспорта няма ограничения като 1000$ на wire и 500 на paypal но какво ще ми струва освен цената на самия епаспорт. всеки път като ми превеждат пари или тегля колко ще ме таксуват? бтв виждам че то това си е виза карта... мога ли да си ползвам собствената? или трябва да е нова.
 
Последно редактирано:
От: От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

мога ли да си ползвам собствената? или трябва да е нова.

Не можеш. Ще ти пратят по пощата карта с логото на ePassporte - само нея може да ползваш. За теглене на 400 лв (колкото е лимита на повечето банкомати) реално плащаш не повече от 10-15 лв (умножаваш доларите, които ти дърпа при теглене на 400 лв по курс "купува" на някоя банка с изгоден курс (ОББ, Прокредит) и от полученото число вадиш 400 лв - в резултат се получава сума между 7 и 14 лв, по мои изчисления - това е реалната цена, която плащаш за теглене на тези 400 лв; ако вземеш курс "купува" на някоя банка с неизгоден курс - напр. ПИБ - ще получиш по-малка сума, но този резултат няма да е особено обективен).

Да се тегли по-малко от 400 лв не е много добра идея, защото таксата за теглене не зависи от сумата.

Най-голямото предимство на ePassporte е, че не се занимаваш с български банки (ако не броим техните банкомати).

Изгодно е да ползваш PayPal за получаване ако смяташ да изхарчиш парите без да ги теглиш, тъй като при прехвърляне към картовата сметка се плаща 3.4% + €0.35 EUR (приблизително колкото на ePassporte). Отделно плащаш на банката си за теглене от банкомат (ако банката изисква такова - при някои банки може да е безплатно).
 
Последно редактирано:
От: От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Sobieski, готов но минат с програма като Content Hurricane нали така?
Не е така! Получавал съм статии от тях , въпреки че по принцип сам ги пиша.
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

happyslacker , harkon мерси за бързата намеса и помощ! сега вече взех решение. Мерси много!
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Добър ден,днес се регистрирах в този саит.Искам да попитам трябва ли да има6 18 за да прави6 интернет бизнес.Съ6то така искам да помоля за помо6т как да запо4на бизнеса и какво трябва да правя 4етох в форума но не разбрах ни6то,просто съм много зле със компютрите.Моля ви кажете какво правя.ако може ми пи6ете на лс или на скупе denkata255! Мерси предварително!!!! :)
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Не е нуждо да ги имаш годините, само виж как ще си го организираш от към разплащане. На името на твой родител или нещо такова. ;)

А коя програме е по-добра, не се знае докато самия потребител не я изпробва и каже. За някои работят определени, за други ... нали се сещате ... различни. :)

Тук Trusted Affiliate Programs ще намериш някои от най-тръстед според нас програми и ако икаш може да се регнеш и да поразгледаш, някои от тях имат наръничи за започване, вътре в тях. Успехи и добре дошъл все пак, но е време за бизнес.... ;)
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Мерси 6те разгледам саита които ми даде,6те намеря някои които да ми зима парите и т.н,но пак не разбрах какво трябва да направя за да запо4на бизнеса и да зимам пари.Обяснете ми подробно моля ви!!!Мерси предварително и съжалявам за нахалството и тъпите въпроси!!!Може да ми пи6ете на Лс или на скупе denkata255 или тук в форума.Мерси предварително,отново!!!!!!
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Blinky мерси много разгледах твоите не6та и това за бутилките ми хареса трябва да се запи6а ли ??? :)
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Добра вечер, уважаеми виртуални учители и приятели. Създадох си аматьорски блог, за да се пробвам и аз, макар, че едва ли ще направя нещо, ама знае ли човек. Може един ден и на моето рамо да кацне онази така желана ... пичка, пърдон, птичка :) Вероятно се сещате, че става дума за комисионни от clickbank.com. Блогченцето ми е sellspro точка един кво си(FAQ). Още е в зародиш и съм постнал два три продукта за продан или по скоро за тест. Единственото над което се потрудих мъничко, но от сърце в блога, е банера на началната страница, не заради друго, а защото съм чувал някъде в десети клас, че интригуваща илюстрция може да възбуди нечий интерес. Ех каква красива беше учителката ми по психология... По темата - искам критики и съвети от вас, ако имате време и желание да ме насочите. Едсенс ще го махна. И него го сложих само да видя как плаща. Основната ми идея е направо задача с повишена трудност за мен - без никаква инвестиция да продам продукт. Това ще ми е достатъчно, за да направя блога си още по-посещаем. Имам един жокер все пак, който добих пак без инвестиция. Регнах се в един сайт за реклама на кредитов принцип и успях да стана JV Partner там. Това ми носи по 100 реклами дневно с по 1000-1500 импресии макс на реклама напълно безплатно, но сайта още е млад и е с около 2800 потребителя, но това се променя ежедневно. Та въпреки всичко това, скъпи форум-манияци, изобщо имам ли някакъв шанс да направя нещо и да тръгна нагоре ? Благодаря ви предварително и наздраве, че съм на 5 ракийки вече ... Току що си издействах това : kingsizewe.buildreferrals.com Пише, че съм спонсор :D . Някой може ли да ми каже дали наистина ще ми трупа реферали. Благодаря много пак предварително. Време ми е да пуша и да спя вече...
 
Последно редактирано от модератор:
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Благодаря ти много , аз английски уча от 6 годишен сега съм на 16 ходя на школа и вземам изпити мислех да спирам защото все към края на годината са ми изпитите а тогава годишни оценки оправям но ти ме надъха !!!! Едно немога да разбера как да си направя `Thank you baner` от сорта на If you like this threat (post) click here to buy me a beer its the least you can do и като цъкне и да му отваря пей пала да ми пусне доларче :))))) скайпа ми е slaughter_you много ще съм благодарен ако някой ме добави и ми разясни )))))))) благодаря ви
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Здравейте, форумци! От около месец чета форума, изключително полезен и доста богат. Реших да стартирам проектче пък ако се развие- добре. Преди 2 дни разцъках блогер-а и криейтнъх е тва herbdirect blogspot com Инстант резълтс не очаквам естествено ясно е че се иска работа по него, домейн, хостинг мисля от афилиейт програмата засега да взема и така. Ще се радвам на съвети за подобрение на младия блог. Че и нишата е конкурентна също- ясно..Чакам гугльо да ми го индексне и като остане време преправям нещо в него иска се много още ,като има фрий тайм ще е. Благодарско предварително :)
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Здрасти,
За тука си баце: За Начинаещия Вебмастър - да четеш дорде чакаш Гугъл да ти индексне блога....
Па после да запретнеш ръкави и да си направиш нов - малко по-нишов. И да му оправиш онпейдж СЕО-то.

Най-спешни са ти СЕО-тюториала и Афилиейт Маркетинг ръководствата, дето са по-надоу там...
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Здравей и от мен. И ти пожелавам приятен престой тук. Извинявай, но не разбрах за какво ще е блога, който мислиш да развиваш. Единственото, което разбрах, че ще е аф. блогче, което ще развиваш.

Проучи си нишите и виж къде би могъл да се класираш добре, както и силно ти препоръчвам да не е за БГ блога. В световен мащаб мисля, че си по-добре от към приходи и трафик. Разгледай темите тук и мисля, че ще намериш някакво решение за това какво ти се прави. ;) Успехи и ако има нещо, пиши.

Успехи,
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Здравейте!
Бихте ли ми препоръчали affiliate програми за музикален сайт? Страничката има над 600 уникални посещения дневно и се покачват.
Предлагат се последните DJ миксове. Трафика е предимно от САЩ, Германия и други без БГ.
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Здравейте!
Бихте ли ми препоръчали affiliate програми за музикален сайт? Страничката има над 600 уникални посещения дневно и се покачват.
Предлагат се последните DJ миксове. Трафика е предимно от САЩ, Германия и други без БГ.
Ето избери си :) :

fs7.gif


ha6.gif


hpa2.gif
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Тия хапчета музикални ли са? Или жените след секс пеят :D
Сериозно питам, наистина ли смятате, че най-доходоносно е да промотирам хапчета?
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Тия хапчета музикални ли са? Или жените след секс пеят :D
Сериозно питам, наистина ли смятате, че най-доходоносно е да промотирам хапчета?
По-скоро е шега. НО за едно е прав, ако се промотира нещо, да е с добра комисионна, като тези, :)

А за аф програма за музика, не ства ли и амазон.ком? Имаше и за MP3, но не се сещам. Пускаха я тук и даже се записаха хора с подобни сайтове. ;)
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

По-скоро е шега. НО за едно е прав, ако се промотира нещо, да е с добра комисионна, като тези, :)

А за аф програма за музика, не ства ли и амазон.ком? Имаше и за MP3, но не се сещам. Пускаха я тук и даже се записаха хора с подобни сайтове. ;)

Сигурно има, но като не знам къде да търся ... отивам да се поровичкам в амазон.ком тогава. Мерси! (сигурно не съм я видял, понеже съм от скоро с този форум)
 

Горе