Блог ревю

AngelPetrov

New Member
Та дойде времето и аз да си пусна собствен блог. Блогът е на адрес 359club.com
Тематиката не е много ясна, но общо взето поствам неща, които са ми направили впечатление и смятам за интересни. Целта на блога е ясна, първи опит с адсенс ми е, незнам какво ще се получи.
Очаквам всякаква критика, за да подобря блога.
Благодаря предварително.

П.С.
Също приемам и блогрол предложения :)
 
От: Блог ревю

Вкарай adsense-а в постовете, щом ще правиш милионите. С тази цветова гама ще се блайндне добре. Друго, което ми прави впечатление e, че сайдбара ти се набива повече на очи от постовете, поне при мен е така, първо в сайдбара се зачетах :)
 
От: Блог ревю

Здрасти и добре си дошъл.:)
Много приятен блог си имаш, евалата. Имам малко критики, но като цяло е много добър и продължавай все така с развитието му. Значи аз лично бих сменил Тайтъла и описанието - да са на бг и да дават идея на посетителя къде е попаднал. Хубав хедър няма да е лошо да се сложи, но и така хваща.:)

Не е лошо да е напълно преведен блога ти. Мисля си че тук е ставало въпрос за това и лесно ще го направиш. Съвета на три уши е много добър, контент рекламките са много по кликаеми от блог рол мястото.:)

еми това е от мен и много късмет, както и прятен престой тук.:)
 
От: Блог ревю

Добре дошъл и от мен :)

Блогчето ти наистина е хубаво. Успех в развитието му ;)
 
От: Блог ревю

Тематиката не е много ясна, но общо взето поствам неща, които са ми направили впечатление и смятам за интересни.

Това е най-важното! Дано намериш ниша и го развиеш...
Успех :)
 
От: Блог ревю

В wp-config.php

define ('WPLANG', 'bg_BG');
 

Горе