Блог / Blog

FLABAR каза:
А втози Блог мога ли да добавя реклама на google и да печеля пари при всяко кликане....?

В blogger(blogspot) можеш да слагаш adsense, има го като опция.
 
вижте ми новия блог очаквам мнения и критики за него за да го направя ако не префектен то поне добър :)
 
SS_BOY каза:
вижте ми новия блог очаквам мнения и критики за него за да го направя ако не префектен то поне добър :)
Къде е той? Блога, къде е за да му метнеме едно око.
Здрасти и добре дошъл, междудругото .:)
 
извинявам се нещо много съм разсеян напоследак. Това е новият ми блог : bgskype.blogspot

ПС: още нямам право да поствам линкове но вие си знаете че накрая има . com :)
 
Еми да си призная съдържанието ми не е уникално и не върви много добре но го бутам някак си :) Просто нямам много време, а и нещо от google се майтапят и не ми пускат адсенс рекламите бъгнало се е нещо писах им и нямаше отговор...
 
Изчетох цялата тема, но да си кажа честно, очаквах повече от нея...
Къде, освен в www.blogger.com може да се слагат реклами?
Само AdSense ли е разрешен там?
Какво разбирате под "добър блог"?
Можете ли да покажете най-добрите блогове на хората, които пишат тук?
А защо не и да се направи класация на блоговете тук и да гласуваме за тях?
 
1. Blogsome - тук също можеш да си направиш блог и да сложиш AdSense.

2. BlogSpot поддържа Java в sidebar. Тоест можеш да слагаш всичко, не само AdSense.

3. Някои от нас са си сложили личните блогове в подписите.

4. Класация на блоговете има тук: http://topbloglog.com/
Предполага се, че поне блоговете в челната позиция са "добри".
 
От: Блог / Blog

Аз съм съвсем начинаеща и създадох блог в блоггър на медицинска тематика ще е и най-вероятно само на английски. Ако някои може да ми даде начални препоръки, няма да е лошо. Чудя се дали се печелят някакви пари с адсенс и дали блога може да има както български, така и статии на друг език? също: ако създам блог с различни тематики, дали ще се получи нещо? нещо ми е много сложен адсенс(ама нали тепърва се сблъсквам с тея неща) ако някой иска може и на лични да пише
 

Горе