Бой гробарите с яйца здраво

От: Бой гробарите с яйца здраво

http://news7.bg/Новина/България/Политика/Николай-Бареков-ще-съди-ГЕРБ-_l.n_i.7490_c.19.html ето и видео!


ЕВАЛА ПИЧ!!!!!


Mоже да е всякакъв, но единствен Бареков има смелостта да говори на Бойко Борисов по неговия начин и в неговия стил и да го замери със собствените му камъни.
 
Последно редактирано:
От: Бой гробарите с яйца здраво

оТКАКТО Е в тв7 И ТАЗИ ТЕлевизия я зарязах не я гледам иначе ми допадаше.Всичко става в БСП
 
  • Like
Реакции: fifi
От: Бой гробарите с яйца здраво

каква е тази гривна :D звездите ми го говорят :lol:
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

как имаш нерви да спамиш едно и също в 10 теми :lol:
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

Тези дето ми гласуват с червено и ми правят ташаците червени,оти е от много секс, след изборите като бие БАТ БОЙКО ще ми ги излижат до зеленко:)

Имаш зелено, защото въпреки камъните, с които те бият (червената репутация), продължаваш да си държиш на мнението. Само, че цитираното по-горе твое изказване не е ми харесва. Доста е грубо и при още едно такова просташко изказване и аз ще "хвърля някой друг камък".
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

Имаш зелено, защото въпреки камъните, с които те бият (червената репутация), продължаваш да си държиш на мнението. Само, че цитираното по-горе твое изказване не е ми харесва. Доста е грубо и при още едно такова просташко изказване и аз ще "хвърля някой друг камък".

ЗА КОЕ ИЗКАЗВАНЕ?
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

LEONDER, никога няма да разбера хора като теб. Стоите зад комповете и ръсите обиди, цинизми, куп глупости и се кефите сами на себе си. Ти в реалния живот такъв простак ли си?
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

ДОБРЕ БЕ братя БЪЛГАРИ,РОМИ,ТУРСИ,АРМЕНЦИ,ЕВРЕИ и всичкото що се рука БЪЛГАРИН!
Къде бяхме,когато курса на долара го вдигнаха до 3000 лева,къде бехте когато Костов разпродаде България.Къде бяхте когато Тройната раздаде земите,дървата и плажовете.Или сте били малки под масата и сте рукали под масата Тати туй ли нибето?Защо забравяте за третата национална катастрофа и кои са авторите.
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

LEONDER, никога няма да разбера хора като теб. Стоите зад комповете и ръсите обиди, цинизми, куп глупости и се кефите сами на себе си. Ти в реалния живот такъв простак ли си?

о без обиди че кат ти гледам ника си или ПЕДИ чиляк с мека нежна китка
ИЛИ жена недонадървила нещата и и се ходи на пързалката
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

Да, жена съм жалък смешник. Търсиш внимание във форумите и си избиваш комплексите. Ходи си пий лекарствата и то редовно, че никак не си добре
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

къде бехте когато Костов разпродаде България.

Костов не разпродаде България! България беше фалирала и това беше условието, за да ни дадат пари на заем от Международния Валутен Фонд! Костов спаси българите да не изпукат от глад през онази зима!

Чети и се образовай! capital.bg/politika_i_ikonomika/bulgaria/1999/06/26/250944_iljuzii_v_likvidaciia/


404720_555062997859743_523171301_n.png
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

Костов не разпродаде България! България беше фалирала и това беше условието, за да ни дадат пари на заем от Международния Валутен Фонд! Костов спаси българите да не изпукат от глад през онази зима!

Чети и се образовай! capital.bg/politika_i_ikonomika/bulgaria/1999/06/26/250944_iljuzii_v_likvidaciia/


404720_555062997859743_523171301_n.png

Ето така ви промижаха мозъците и по политикономика и т.н.Комунистите сами направиха да се разпродаде България на стинки, Да дръпнат пари само наши кредитните милионери.ДИрежираше се отгоре ,кога долара до колко да поскъпне .Щели да им дадат пари.АМи да бехме се обърнали към Китайците поне само за един ден ша ни върнат външния дълг.Всичко живо искаше да се оправи и дойде бат БОЙКО и ко стана?! И не ми гоВори.БЪЛГАРИЯ Е БИЛА ВЕЛИКА И ЩЕ БЪДЕ.но другите държави не искат да има ТАКОВА ЖИВОТНО на балканите силно и неподкопно.Жалко по нази земи тирилейски сасмо крадливо племе сме
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

Чети линковте които пускам! Ще помоля модераторите да ги направя активни, ако не е против правилата на форума.


През 1998 Китай все още беше много бедна държава, за да им искаш пари! Русия фалира 1998! en.wikipedia.org/wiki/1998_Russian_financial_crisis


Правителствотo на Костов - ОДС е най-национално отговорното правителство, което сме имали през целия преход!


livenews.bg/Zashto-Ivan-Kostov-tryabva-da-vleze-v-sledvashtiya-parlament.-52831

Mежду 1997 и 2001 година България беше регионален фактор на Балканите.

Правителството на ОДС устоя на американския натиск и не допусна България да бъде залята от косовски бежанци.

Правителството на ОДС устоя на руския натиск и не даде въздушен коридор на руските самолети да достигнат до Прищина.

Правителството на ОДС експулсира руски дипломати за шпионаж, а крупни бизнесмени като Майкъл Чорни и Денис Ершов бяха екстрадирани като "заплаха за националната сигурност".

Правителството на ОДС експулсира турски дипломати за вмешателство във вътрешните работи на България.

Правителството на ОДС принуди Ке д'Орсе да отзове шефката на визовата служба на френското посолство в София мадам Натали Коломбел, която буквално се беше изгаврила със стотици български граждани, кандидатстващи за френски визи.

Правителството на ОДС върна националното самочувствие на българите, като венец на тази политика беше изваждането на България от "черния" визов списък на Шенген.

За 4 години България успя да отстои своите интереси в сблъсък с 3 световни сили и една регионална. При това без да има външна подкрепа отникъде. В цялата следосвобожденска история на България това се е случвало само още на два пъти – при Съединението (1885г.) и при спасяването на евреите (1943г.)

Ама вие комунистите, познати също като гербери, само си знаете да плюете как бил продал България!
 
Последно редактирано:
От: Бой гробарите с яйца здраво

Ама вие комунистите, познати също като гербери, само си знаете да плюете как бил продал България!

мАЙ СИ коСТОВИСТ!
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

Както и да го въртите и сучете, и за каквото и да се карате, бизнеса е този, който контролира политиката, без значение кой е на власт. Когото и да изберете, той ще обслужва интересите на даден кръг от фирми. Ако някой е направил добро за гражданите, то пак е свързано с интересите на трета страна като главна цел и обратно. Ще си зарежа аз бизнеса и ще стана политик и да ме плюят хората (както показва практиката),е как ще стане това, ако не планирам да спечеля още повече пари?
Жалко е наистина, че вече не остана почти какво да се открадне, както каза "LEONDER", но и той, както някои видни политици, има проблем с исказа като цяло :)
 

Горе