Бой гробарите с яйца здраво

От: Бой гробарите с яйца здраво

:D Виж, тук пак сбърка, аз не защитавам никого, аз просто искам Тиквуций и Цицкуций, да изчезнат. Тая мизерна сган дето докара България в това положение не е и за затвора, друго и трябва на нея.
Ако не бяха те , досега в България щеше да е двойна мизерия и безработица
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

Вожда ти е промил мозъчето. :lol:

Ако не бяха те , досега в България щеше да е двойна мизерия и безработица
 
От: От: Бой гробарите с яйца здраво

ДОбре де ГЕРБ ако не са добрите каубои от ЕВРОПАТА им дава 17 милиарда? А при БСП дори ги спряха и сумати санкции имаше

Не са 17 ами 15 ако не се лъжа мързи ме да търся, а и мразя Гугъл. Не ги дадоха на тях, а на България. Обаче ги видяха, че не са "добрите каубои", даже не стават за чеп за зеле и ще трябва да подпишат договор с условя за реформи растеж в икономиката. Ако няма резултати -няма пари. На Асфалт Ефенди както знаем икономиката му е силната черта така, че пари нема да види.:D
 
От: От: От: Бой гробарите с яйца здраво

Не са 17 ами 15 ако не се лъжа мързи ме да търся, а и мразя Гугъл. Не ги дадоха на тях, а на България. Обаче ги видяха, че не са "добрите каубои", даже не стават за чеп за зеле и ще трябва да подпишат договор с условя за реформи растеж в икономиката. Ако няма резултати -няма пари. На Асфалт Ефенди както знаем икономиката му е силната черта така, че пари нема да види.:D

Ами тогава ,кого да съдим ,че подписахме сумати присъединителни към Европата договори?
 
Re: От: Бой гробарите с яйца здраво

Хубаво прогнозирате за четирибуквените и трибуквените партии, но ми е интересно, какво ще стане ако 5-буквената партия АТАКА спечели изборите? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ясно е, че няма да стане, но какво ли би било.... :lol:

Ами аз някога гледах телевизия скат нощем за да знам какво мислят най крайните в България и мога да кажа че Волен предаде електората на телевизията освен това е много въртелив ту беше с боико ту не беше което не е добре ту беше за аеца ту не... не се прави така
иначе национал социализма е да кажем интересна идеология която незнам как да я преставя Iron Sky e пародия но речта си я бива но е много далеч от изявленията на Волен

[video=youtube;aGDac6Xj7-A]http://www.youtube.com/watch?v=aGDac6Xj7-A[/video]

най близкото нещо до този национализъм на което може да попаднеш е умерена националистическа партия http://www.bdforum.bg/?page_id=39 създадена е в началото на 90 те от последните живи Легионери преживели комунистическия терор това е част от историята която примерно аз не съм учил в училище http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1..._%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D0%B8%D0%BE%D0% BD%D0%B8 (който в училище не е чел за Съюз на българските национални легиони да погледне статията) не тябва да се срамуваме от историята си още повече че легионерите не са фашисти и също са били против избиването на българските евреи....

но който е имал дядо или прадядо легионер знае за какво да говоря...
 
Последно редактирано от модератор:
От: Бой гробарите с яйца здраво

LEONDER, нещо много бързо се излекува от ревноста:mrgreen: Като чета във ФБ коментари и виждам колко заблудени ще гласуват за Боко отново. Жалка история
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

Вместо "Имаме воля" лозунга на ГЕРБ трябваше да е "ГЕРБ до гроб" - по им подхожда... :) :) :)
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

Брей, странно как се кланяте на бараков?
Къса памет имате .......
[video=youtube;jWlManhfgB0]http://www.youtube.com/watch?v=jWlManhfgB0[/video]
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

Брей, странно как се кланяте на бараков?
Къса памет имате .......
[video=youtube;jWlManhfgB0]http://www.youtube.com/watch?v=jWlManhfgB0[/video]

Хаха тоя е чисто изтрещял. Навремето в бунак тв беше по-кротък.
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

За момента не виждам защо да го плюя след като се държи както трябва.

Много "както трябва" се държи...
По спомен и ти попадаш в графата "селяни" на бараков или се лъжа? :lol:
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

Бареков няма какво да го коментираме. Яйцата обаче бяха хвърлени по гербера, макар да имаше представители и от други настоящи партии. Ако ги мразеха еднакво, щеше да има яйца за всички от сърце. Това, което подразни тълпата, беше наглостта, с която беше поднесен отговора на въпроса.
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

Бареков няма какво да го коментираме. Яйцата обаче бяха хвърлени по гербера, макар да имаше представители и от други настоящи партии. Ако ги мразеха еднакво, щеше да има яйца за всички от сърце. Това, което подразни тълпата, беше наглостта, с която беше поднесен отговора на въпроса.

ВМРО трупат точки
:clap:

ПП: Виж публиката какви знамена вееше и ще ти стане ясно защо точно по него!
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

ВМРО трупат точки
:clap:

ПП: Виж публиката какви знамена вееше и ще ти стане ясно защо точно по него!

Виж мойто момче колко си необразован, чакай да те образовам малко. ВМРО са на хранилката на БСП. Всяка партия може да си викне хората да идат там, където е бареков, както направиха ВМРО с Джамбазки и си викнаха хората -нормално. Хвалиш ги, но не знаеш, че са при моите хора на хранилка - в БСП виж като не си запознат, как ще хванеш да харесаш моите хора от БСП, които така не навиждаш? На тебе малкия съм ти казал да се интересуваш от политика, че тогава да коментираш.

Интересното е обаче, че ГРОБАРИТЕ във форума както винаги, не обсъждат това, което се случва във видеото, а обсъждат Бареков какъв бил - типично за ГРОБАРИТЕ - както бойко обсъжда дали го записвали в кенефите, а не говори за записите и как от СРС-тата става ясно, че има извършени няколко престъпления. Големи сте мъжкари, нямам думи. Бягате като тоя идиот от ГЕРБ, ей така ще бягате и на изборите.



иначе готино минаха тука по морето ВМРО - познайте с какви националистичеки "мизерни коли" - лейд крузери, крайслери, X6-тици, бентли имаше, мерцедеси S класа, x5-ици... Абе направо националисти : ) , но те са хора на БСП - запомнете го от мен, че да не стане като Г0Гиту ( малкото дИтенце, което не следи политиката, но иначе умее да я "дискутира" като много други) - той така вижте само храни БСП, пък не знае, че Джамбазки е пръв приятел с Мая Манолова и попринцип ВМРО са на хранилка в БСП.

Абе Гоги и какво? Хареса ВМРО, а не знаеш, че те са при моите хора на хранилката? Че ти постоянно храниш БСП, че за всичко са виновни те!
БОЙКО НЕВИНЕН
БОЙКО МЪДРЕЦ
БОЙКО ДОКТОР НА НАУКИТЕ
БОЙКО ФУТБОЛИСТ
БОЙКО УМНИК
БОЙКО МЪЖ НА ГОДИНАТА
БОЙКО НИ ЧУЛ НИ ВИДЯЛ - НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВА, НЕ ЧЕТЕ, НЕ ГЛЕДА, НЕ СЛУША!!! ( освен ако не му изнася)




В България всеки като г0гиту ( дитенцетУ малко ) тръгнал да обсъжда и коментира политикат,а при положение, че не я следи? Аз защо си мълча във спорта и футбола? Защото не го следя. Като не следите политиката, просто не коментирайте, че се излагате като г0гитУ. Храни БСП постоянно, Станишев му виновен на Г0гитУ за мизерията, ама обича ВМРО.



Това е като да нареждаш ГЕРБ и да защитаваш РЗС.
 
Последно редактирано:
От: Бой гробарите с яйца здраво

Абе алъне, абе болен мозък!
Къде написах, че харесвам ВМРО?
Ти си нещастен човек, като духовния ти водач...
Колко мъка има в столетницата, не е истина :lol:
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

То навремето хубаво са направили бившите страни от соц-а, като са избавили от мъките ком партии си :D само тук още виреят необезпокоявани
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

LEONDER, нещо много бързо се излекува от ревноста:mrgreen: Като чета във ФБ коментари и виждам колко заблудени ще гласуват за Боко отново. Жалка история

ДОбре де за момент забравам ,че има ГЕРБ
дай ми пример за кого да гласувам и ще го сторя.
Тези дето ми гласуват с червено и ми правят ташаците червени,оти е от много секс, след изборите като бие БАТ БОЙКО ще ми ги излижат до зеленко:)

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА БСП ЗА ДА РАБОТИТЕ В ЧУЖБИНА!

Младите българи виждат бъдещето си в чужбина


за стинки
 
Последно редактирано:
От: Бой гробарите с яйца здраво

http://www.novini.bg/news/135782-ба...сов-получава-белезници-на-ръцете-(видео).html

В декларацията на ГЕРБ, която вчера пуснаха, има няколко пълни лъжи и измислици. Аз ще заведа дело срещу тях. Мислех да заведа дело и срещу Бойко Борисов. Той в типичния си стил започна да ми пише СМС-и снощи. В тях ми обясняваше, че не е разбрал за инцидента с Доброслав Димитров и за тази декларация. Бил готов да се извини публично и поиска да се разберем. Аз бях на ръба да му повярвам, но този път ще стигна до края с него и ще се разправям до последно.


Борисов трябва много да внимава, защото ако аз си отворя устата, сега преди изборите, той със сигурност ще получи белезници на ръцете. Политик и министър-председател няма право да кадрува в медиите. Имам доказателства за това, обясни Бареков. Щом вие г-н Борисов, отказвате да дойдете в медията, аз ще дойда при вас и ще решим спора. Бареков говори и за натиск от страна на Борисов спрямо медии и журналисти. Лично Бойко Борисов ме е молил да не му пращам репортерката Петрина Василева, защото тя му задавала неудобни въпроси. Борисов е оказвал натиск върху журналисти и медии. Това се случваше още от 2009 година. Г-н Борисов, Вие нямате работа в българските медии, каза още журналистът и призова експремиера да стой далеч от тах. Мошениците от ГЕРБ ме обвиняват, че съм сребролюбец и враг номер едно на партията. Искам да обяснят, кога съм взимал пари от тях. Нека излязат и кажат тези неща. Заплашват ме, че когато вземат властта ще трябва да си търся нова работа. Няма проблем. Ще си намеря или ще отида при хората на улицата, каза още шефът на TV7.

Вчера Борисов пак излъга на два пъти и каза, че не е бил разпитван в прокуратурата, продължи Бареков. Аз разговарях с висш прокурор и стана ясно, че Борисов си е бил разпитван и са му били свалени показания. От ГЕРБ трябва да се засрамят. Бивши приятели от ГЕРБ, за разлика от вашите лидери Цветан Цветанов и Борисов аз знам, че е нарушение на Конституцията да се събираш с прокурори и разследвани министри. Втората лъжа на Борисов беше, че никога не е бил получавал доклад от Кокинов, обясни Бареков. Има още няколко въпроса, които остават да се изчистят. Трябва да се разбере дали действащият шеф на разузнаването е ходил при Борисов. Кое е четвъртото лице, което участва в срещата при Борисов? Тези въпроси съм ги задал на главния прокурор и чакам отговор до днес. Аз каня Бойко Борисов на дебат в петък за българските медии. Нека си доведе и водещ, който е по удобен от мен, завърши Бареков
 

Горе