Бой гробарите с яйца здраво

От: Бой гробарите с яйца здраво

ALANFORT защо ми даде червено Бойко си е ваш, само че е от друга фракция на червените другари! Нали знаеш, че е уволнен от пожарната защото се е отказал да прекрати членството си в БКП!
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

Както и да го въртите и сучете, и за каквото и да се карате, бизнеса е този, който контролира политиката, без значение кой е на власт. Когото и да изберете, той ще обслужва интересите на даден кръг от фирми. Ако някой е направил добро за гражданите, то пак е свързано с интересите на трета страна като главна цел и обратно. Ще си зарежа аз бизнеса и ще стана политик и да ме плюят хората (както показва практиката),е как ще стане това, ако не планирам да спечеля още повече пари?
Жалко е наистина, че вече не остана почти какво да се открадне, както каза "LEONDER", но и той, както някои видни политици, има проблем с исказа като цяло :)

изказ НАРОД НЕ ХРАНИ.аЗ САКАМ ДА МЕ УПРАВЛЯВА НЕОРАТОР но да сивърши работата
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

ALANFORT защо ми даде червено Бойко си е ваш, само че е от друга фракция на червените другари! Нали знаеш, че е уволнен от пожарната защото се е отказал да прекрати членството си в БКП!

Най-вероятно, защото си поредния присъединил се към форумната общност с цел да агитира някой за нещо си. ;)
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

И аз поради същата причина му дадох червенко
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

Не вярвам на крадливи политици, Създания с продадена душа. Не вярвам и на луди фанатици, Не вярвам на предизборни слова. Дали е избор да сменя страната, И избор ли е да се примиря? Дали да хвана правата лопата, Или пак безучастен да стоя? Но се реших и ще остана, България е моята страна! Достойнството и свободата, За тях аз ще живея и умра! Страхът, като изгуби своята власт, Усети ли човек, че е свободен, Свободните ще вдигнат своят глас, И този глас ще бъде Глас Народен!

[video=youtube;NUVW6MAMVDg]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NUVW6MAMVDg[/video]
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

Аз, и на гуглю не вярвам братле вече, а на Мат Пръц, да не говорим, ама никой не ще да ме покрепи а го свалим и да си върнем всичко нормално. :)

Не вярвам на крадливи политици, Създания с продадена душа.
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

Това с яйцата ми изглежда като организирана провокация, но дори и така да е, не трябва да се реагира по този начин, както направи депутата. Наистина трябваше да го приеме с чувство за хумор и после да обърне ситуацията, както каза някой по-горе :)
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

„Иване, кажи им, ще те разберат!“ :?
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

Не вярвам на крадливи политици, Създания с продадена душа. Не вярвам и на луди фанатици, Не вярвам на предизборни слова. Дали е избор да сменя страната, И избор ли е да се примиря? Дали да хвана правата лопата, Или пак безучастен да стоя? Но се реших и ще остана, България е моята страна! Достойнството и свободата, За тях аз ще живея и умра! Страхът, като изгуби своята власт, Усети ли човек, че е свободен, Свободните ще вдигнат своят глас, И този глас ще бъде Глас Народен!

[video=youtube;NUVW6MAMVDg]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NUVW6MAMVDg[/video]

Скакауеца светльо витков - новия анимационен герой
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=40968&p=426133#post426133
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

Български активисти обещаха да излязат по улиците след изборите в неделя, разгневени от това, че партията ГЕРБ, която свалиха власт с протести срещу корупцията и високите цени, е на път да спечели отново. Това се казва в кореспонденция на Ройтерс от София. http://news.bgnes.com/view/1084847
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

Интересно :D
А кой ако спечели ще мируват?
Тука мирише от далече :mad:
Уф, що не чета - Янаки Ганчев :lol::twisted:
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

Божеееее, в момента има митинг, на гроб, тук. Пълно е с "черни" и палатки в които ги хранят само и само да ги провокират да гласуват за тях. Думка яко музика и има опънати палатки както е по панаирите.

Така се гласува, жалко, че си оставих апарата, иначе щях да направя доста добра фото сесия, за "избирателите на герб". :lol:

И как ги събират. :lol:
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

уеб, не си криви душата, черните са на всеки митинг с безплатна музика, на всеки концерт и т.н
Утре и бцп ще направят митинг и пак ще са черни :p
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

Що не вземете да ми платите ,че ви прогнозирах победа на ГЕРБ над всички партии дето не пускат КОКАЛА:)
Админите от канада да обещаят, БИЕ ли ГЕРб ме правят генерал :)
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

Не, си я кривя само дето БСП като имаха тука митинг нямаше 10 палатки с кебапи и кюфтета, а си беше чист митинг.

А за другото, ндали биха отишли на митинг на някоя националистическа партия. :lol:

уеб, не си криви душата, черните са на всеки митинг с безплатна музика, на всеки концерт и т.н
Утре и бцп ще направят митинг и пак ще са черни :p
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

Ако пее азис или софка биха отишли и на хитлер на митинг, знаеш го :lol:
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

Уни, по такива митинги като ходиш ще те черпят някоя фафла ББ и ще почнеш да ни агитираш да гласуваме за Боцко после. :D
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

Не, си я кривя само дето БСП като имаха тука митинг нямаше 10 палатки с кебапи и кюфтета, а си беше чист митинг.

А за другото, ндали биха отишли на митинг на някоя националистическа партия. :lol:

Кебапите ги пекат ДПС не БСП, ГЕРБ или други. При тях играят пачките. ДПС минават по-евтинко. Затова и около изборите няма улични кучета... :lol:
 
  • Like
Реакции: Test

Горе