Борисов: До пет години ще се оженя

От: Борисов: До пет години ще се оженя

Нека уточня, че аз не се причислявам към фенките на Бойко. Първо е дърт, второ е грозен, трето - дебел, да изброявам ли още?
Чи то млади, красиви и бедни мижитурки из тоя форум тука с лопата да ринеш :wink: .

За кво ти е чичко спонсор след като ти самата си предприемачка, въртиш кариера, гледаш дяца, переш чорапи и готвиш?! :) Трябва ти само един чаровен и тъп социално слаб михлюзин да ти се въргаля по диваните у къщи - да си го гледкаш и дундуркаш :) ...
 
От: Борисов: До пет години ще се оженя

От темата "Бойко иска жена(защото ЦЦ не пуска)", темата стана "Предпочитанията на жените предприемачи" ... :D
 
От: Борисов: До пет години ще се оженя

Като видях заглавието на темата и си помислих за нашия Borisov. Пък то какво било. :lol:
 
От: Борисов: До пет години ще се оженя

Чуствителност, познаване на женската душа, правене на малки изненади, решителност?
Глупости. Тва само във филмите на Розамунде Пюлхер го има.

Възможно най-тъпият (и неуспешен) начин да разбереш какво иска една жена, е да я питаш...
 
От: Борисов: До пет години ще се оженя

Абе и аз мисля до толкова години да се оженя, някакви предложения?
 
От: Борисов: До пет години ще се оженя

Абе и аз мисля до толкова години да се оженя, някакви предложения?
Ще ти намерим все някоя. Виж колко жени в тази тема са с различни предпочитания за мъже.
 
От: Борисов: До пет години ще се оженя

Ами тогава приемам снимки и автобиографии на ЛС!

п.с. мъже да не ми пишат, че има и такива бандити тука
 
От: Борисов: До пет години ще се оженя

Той човекът е казал, че ще се жени, не е направил кастинг за булка :) Що пускате СиВиТа и му правите дисекция на качествата?

А пък михлюзинът, описан по-горе ще живучка доволно известно време в приятно безгрижие. Точно толкова докато неговата любима не й втръсне от доволно прашлясалата домашна мебел наречена мъж; самочувствието му, на което биха завидели цяла плеяда родни поп-фолк диви и потенциала на евтин вибратор. Па го прати обратно на майка му да си го гледа, възхвалява и да си му се радва до старини :)

Абе и аз мисля до толкова години да се оженя, някакви предложения?
Тука е форум за предприемач(к)и. Ти какво предлагаш?


.. начин да разбереш какво иска една жена, е да я питаш...

Я, ти да не си намерил НАЧИНЪТ? :)
 
От: Борисов: До пет години ще се оженя

Ееее, Бойко е убавец и завиден жених, виждала съм го на живо. Ако имах достъп до опашката, щях да се наредя и аз :D
 
От: Борисов: До пет години ще се оженя

Я, ти да не си намерил НАЧИНЪТ? :)
Мне, просто да се тормозиш с глупави мисли от рода на какво била искала, си е кауза пердута отсекъде.
Много по-лесно е да й внушиш какво иска.

Знаенето 'какво искам' е мъжко качество. И жените често толкова много му се кефят на това качество, че ако сте късметлии, може и да не им остане време да се замислят какво всъщност искат те...

Пък ако ги оставите на спокойствие да почнат да се замислят аджеба какво искат, нещата хич не върват на добре...
 
От: Борисов: До пет години ще се оженя

Пък ако ги оставите на спокойствие да почнат да се замислят аджеба какво искат, нещата хич не върват на добре...

Недай Боже да разберат в крайна сметка какво искат. Ей тогава става страшно! Знаят какво искат, знаят как да го постигнат... обаче ако ги обичаш трябва да го направиш ти!
 
От: Борисов: До пет години ще се оженя

Добре де, сподели с какво може да те впечатли. :)
С доброта, обич, уважение. Тези неща струват мнооого, много повече от богатство и авторитет, взети заедно.
 
От: Борисов: До пет години ще се оженя

Той човекът е казал, че ще се жени, не е направил кастинг за булка :) Що пускате СиВиТа и му правите дисекция на качествата?

А пък михлюзинът, описан по-горе ще живучка доволно известно време в приятно безгрижие. Точно толкова докато неговата любима не й втръсне от доволно прашлясалата домашна мебел наречена мъж; самочувствието му, на което биха завидели цяла плеяда родни поп-фолк диви и потенциала на евтин вибратор. Па го прати обратно на майка му да си го гледа, възхвалява и да си му се радва до старини :)


Тука е форум за предприемач(к)и. Ти какво предлагаш?

Като добър предприемач давам малко а искам много, затова няма как да ти кажа. Приемам автобиографии и снимки на ЛС :)
 
От: Борисов: До пет години ще се оженя

Познати от МС казват, че в Деловодството всеки ден пристигат поне по 1-2 писма от леко ненормални, млади и не толкова млади дами, които му предлагат брак, така че не го мислете Боко. Ще си намери булка! :)
 
От: Борисов: До пет години ще се оженя

Познати от МС казват, че в Деловодството всеки ден пристигат поне по 1-2 писма от леко ненормални, млади и не толкова млади дами, които му предлагат брак, така че не го мислете Боко. Ще си намери булка! :)
Бих си платил, за да ги чета. :)
 
От: Борисов: До пет години ще се оженя

Бих си платил, за да ги чета. :)
А аз - да им отговарям.
 
От: Борисов: До пет години ще се оженя

Ееее, Бойко е убавец и завиден жених, виждала съм го на живо. Ако имах достъп до опашката, щях да се наредя и аз :D

олеле майко:wink:
 

Горе