Бразилска скрита камера

Websolut

Well-Known Member
Ако бяхте на тяхно място вие как бихте реагирали?
Според мен и филмите на ужасите тук си оказват влияние,какво му е страшното на едно малко момиченце:)?

[video=youtube;7N5OhNplEd4]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7N5OhNplEd4#![/video]
 
От: Бразилска скрита камера

Директно ритник в главата, после да се оправят.
 
От: Бразилска скрита камера

Ляв прав, дясно круше и лоукик.
 
От: Бразилска скрита камера

Така някой може да пукне от стреса (особено ако е от суеверните, вярващи в призраци). Въпреки, че детето не изглежда много страшно.
 
Re: От: Бразилска скрита камера

Така някой може да пукне от стреса (особено ако е от суеверните, вярващи в призраци). Въпреки, че детето не изглежда много страшно.
Абе не е нужно да си суеверен. Достатъчно е да си със слабо сърце и лабилна психика. Аз мисля, че малко са попрекалили и е чиста случайност, че не се е намерил някой да им счупи главите. Тук такива базици излизат скъпо....поне така знам. :)
 
От: Бразилска скрита камера

Не се мислете за много смели, в такива моменти няма да разсъждавате толкова логично. Всичко става бързо и въобще не знаете как ще реагирате.
 
От: Бразилска скрита камера

Верно тез ако бяха случили на някой лимкаджия, тва дете сигурно още щеше да лежи по болници.
 
А винкела у главока, че после поне верно да си влезе в ролята. Тук не е приложимо, защото някой нашенец докато се качва нагоре ще ми мисли за данъци, кредити, мизерия, никой дух или призрак не може да бие това. :) Все пак реалността определя страховете. :)
 
От: Бразилска скрита камера

Не изглежда нито страшно, нито шокиращо. Могат да ми изкарат акъла, ма не и по тоя начин точно. Хем съм гледал "Grudge".

Ако налетиш да биеш момичето, начи си chickenshit и яко си се паникьосал.
Пък ако в момента си представяш че това ще ти е реакцията, значи на практика най-вероятно нищо такова няма да направиш, ами просто ще се подрискаш от шубе и първите няколко секунди няма да знаеш къде си от адреналиновата инжекция...
 
От: Бразилска скрита камера

Да пробват, от такива работи специално мен хич няма как да ме стреснат, но директно 1 шут в главата.
 
От: Бразилска скрита камера

Да пробват, от такива работи специално мен хич няма как да ме стреснат, но директно 1 шут в главата.

Внимавай от ГДБОП да не прочетат това, че ще те привикат да те питат дали биеш деца с шутове в главата. Те много обичат да се бият в гърдите, че защитавали децата от лоши чичковци в Интернет. Ще си направят PR за твоя сметка.
 
От: Бразилска скрита камера

Стига бе хора,какви шутове в главата:),това е едно малко момиченце.
Според мен,който реагира с агресия направо се е н...л от шубе.
 
Re: От: Бразилска скрита камера

Стига бе хора,какви шутове в главата:),това е едно малко момиченце.
Според мен,който реагира с агресия направо се е н...л от шубе.
Да, без шут в главата. Просто кротко си чакаш етажа, но тук няма и да дойде. Просто чакаш да видиш простотията и после си слизаш.

Никаква агресия.
 
От: Бразилска скрита камера

Най-интригуващото са 40-те милиона прегледа за седмица и адсенса:mrgreen:
 
От: Бразилска скрита камера

Това си е за съдебна зала!
 
От: Бразилска скрита камера

Това си е за съдебна зала!

Кое точно? Заканата за побой на дете с ритници в главата от лошия чичко в Интернет или това, че плашат пътуващите в асансьора?
 
От: Бразилска скрита камера

Кое точно? Заканата за побой на дете с ритници в главата от лошия чичко в Интернет или това, че плашат пътуващите в асансьора?
И двете!

(Левите убеждения се изпариха яко дим в тази тема, със скоростта на виелицата, дето вее отвън.)
 
От: Бразилска скрита камера

Първото, което ще направя е да се опитам да я надвикам, както направиха повечето. После ще се опитам да изляза, но ако това не сработи, като един разумен човек ще се направя на умрял(ако вече не съм). Последното нещо, което ще помисля да направя е да си подавам крайниците, за да я ударя :D
 

Горе