Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Аз пък си мисля, че това събитие дори не трябваше да става публично достояние. И сигурно сме единствената държава, в която клиента не съди прекия си доставчик, на който плаща, а неговия снабдител. Не искам да защитавам Btv (далеч не са ми любимци), но мисля, че в нетърпимостта си към тях твърде много "жалим" Булсатком. Де факто ние имаме договор с тях и не би трябвало да ни интересува какви са им договорките с всички телевизии...както беше до преди тоя инцидент - просто плащаме крайната цена, която искат от нас, пък те може да си набавят услугата и за една песен.
 
http://www.bacco.bg/novini/Kabelnit...tshvaneto-na-programite-na-bTV-Media-Group-49


Разпространението на програмите на bТV Media Group ще бъде прекратявано в мрежите на кабелните оператори в страната, поради едностранното прекратяване на договорите от страна на медийната група, съобщиха от Българската асоциация на кабелните и комуникационни оператори /БАККО/.

Спирането на програмите е неизбежно и не зависи от волята на предприятията, тъй като договорите са прекратени едностранно, без възможност за какъвто и да било избор на операторите. В случай, че те продължат да излъчват програмите на БТВ след като договорите им са прекратени, това би представлявало нарушение на Закона за радиото и телевизията /ЗРТ/ и Закона за авторското право и сродните му права /ЗАСП/, което никой от нашите членове не може да си позволи да направи, обясни правния директор на сдружението г-жа Магдалена Георгиева.



Задължителен пакет от всичките 6 програми на bTV, без възможност за закупуване на права върху една или няколко от тях и нови неизпълними условия без наличието на прозрачна тарифа с ясни принципи на ценообразуване, са причина за възникналия спор между оператори и медията. Поставените от Btv нови изисквания към някои от операторите са на път да ги принудят да увеличат драстично цените на крайните потребители.

бтв са си повярвали че могат да изнудват операторите за пари... както плют по нета дано се задавят.... битката се развива по интересен начин... почнаха от най големия после от другите

Браво.... Подкрепям!!!!
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

@Test така правят Булсаткомовците, така че явно е нормално нещо. Щом ги подкрепяте е редно да подкрепяте фирмената им политика нали?
Не мога да разбера нареждате едните, но другите които са същите мишоци не ги.
 
От: Re: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

http://www.bacco.bg/novini/Kabelnit...tshvaneto-na-programite-na-bTV-Media-Group-49




бтв са си повярвали че могат да изнудват операторите за пари... както плют по нета дано се задавят.... битката се развива по интересен начин... почнаха от най големия после от другите

Браво.... Подкрепям!!!!

По Коледа стават чудеса. Вече вярвам в тези думи. :D
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Това значи, че бТВ ще спре при Близу, Мсат, Виваком и т.н. Крайно време беше да се опълчат.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Това значи, че бТВ ще спре при Близу, Мсат, Виваком и т.н. Крайно време беше да се опълчат.

А това значи край на продажната медия. :D
 
те разчитаха че след спирането вчера и медиината кампания срещу тях булсата да клекне :) като най големия склони глава и другите ще клекна... ама не им се получи това е стара техника набиваш най големия и другите ги е страх от теб)

бтв продължават да си вярват ама този път не им се получи... да видим какво ще кажат сега че всички са срещу тях :) (ще пробват да се изкарат жертвата - тези смешници а те спират сигнала)

другите събраха смелост да подкрепят булсата днес след като видяха какво става в интернет и че кампанията се обръща не на анти булсат а на анти бтв...

(а сутринта платените тролове на бтв пишеха как в булсат било пълно с отказващисе да бе да)
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Направо си има повод за черпилка :beer:
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

ЩЕ ЧЕРПЯ!!!! - ОТ БУЛСТАТА СЕ МАХАТ И ТВ7 / ББТ И супер 7 - КАНАЛИТЕ НА БАРЕКОВ И БОЙКО
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

"Кабелните оператори в страната ще преустановяват излъчването на програмите на bТV Media Group"
Ако това стане ще съм най-щастливия човек на земята :D

ПП: Много ми е интересно дали булсата рекламират още при бунака, ако останалите оператори като виваком и близо прекратят с рекламата, на телевзията ще им влязат 2 ... :twisted:
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Маите се били объркали леко - На боклук тивито бил свършили дните в календара

Сега най хубавото което може да се случи е дори след като клекнат Булсата и останалите да откажат да ги пуснат.

Абе всевишният още ли не се е произнесъл по случая - Народа е объркан чака послание свише
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Мисля че чашата преля след пускането на тая пародия с нулев рейтинг бТВ Лейди. Пълен провал на концепцията, тотална липса на интерес от страна на таргет аудиторията и въпреки това изнудиха всички оператори да я включат в схемата си. Много непростими извивания на ръце се събраха и сега дойде денят за разплата, когато ще бъде върнато всичко тъпкано.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

От форума на БосфорТВ

roccobar0c0 каза:
за малко да забравя: БТВ, благодаря Ви за HBO-то

:lol:
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Май нещо не стопляте, че бтв-то на културата и телевизията на Цветан Василев са сигурни с по три канала на обществения мултиплекс дето почват да го рекламират пред баба Пена как да си тури декодера, че да гледа ТВ за без пари. И именно понеже гаранция са на мултиплекса почват да се дръвчат и да го вадят голям
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Обаче на фейсбук страницата на Булсатком(http://www.facebook.com/Bulsatcom.Bulgaria) е пълно с хора, които си искат БосфорТВ. Явно добре им плащат :D

2556 Харесват това и 51 говорят за това!!! Това са някои манговци и платени драскачи. :D
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Ехе вече и 21 оператора спират излъчването на бтв, бтв да не са за бог да прости.

А защо спряха тв7 и компания по булсата не знам, то че булсата са го закъсали така е явно ама и бтв се тежакрят не случайно и тези 21 члена ше я спрят :D
 

Горе