Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

бТВ издържаха точно един ден и като видяха накъде върви работата веднага забравиха "принципите" си и се сетиха, че имало недоволни зрители.

бТВ се връща по Булсатком за празниците

Жалка история.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Колко жалко - това щеше да е една наистина хубава Коледа - Искрено се надявам Булсат да не възстановят предаването въпреки че от БТВ го пускат.

Гледам още не ги излъчват дано да не е просто закъснение.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Няма ги още в булсат, но нищо чудно да се пуснат. От булсатком естествено ще ги приемат, това е бизнес. Тук никой не може да се сърди или да има емоции, всеки си гони печалбата.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Мизерници, тъкмо ми беше кеф, че ще залязат и обърнаха дупарата :D
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Е то са написали от 16:00 че ще пуснат сигнала.
Но и аз се надявам Булсата да не ги пуснат, а и другите от сдружението Вива, Близу, Нетера, Мсат Кейбъл и тн да ги резнат и бтв да остане без аудитория по празниците...
Мале, тогава рекламодателите им ще изпищят, ще си искат парите обратно и ще стане красиво.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

След като е прекратен договорът не би трябвало да пускат сигнала. Това би било незаконно.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Ще ги пуснат булсат гаранция, те също губят от цялата тази история. Така е, колкото и да не се харесват, трябва да работят заедно, ако не искат да губят.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Брех то нямаше и два ден, аз писах до 1 седмица макс 2 ще е са пак на линия, те БТВ яко се просраха, ама така им се пада, като го вадят голям, но май асоцияита го изкара по-голям.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Ми те винаги с били "би" като не става отпред, обръщат отзад.

PS Сега прочетох статията. Те взимат по 2 лв, от всеки абонат. Поне да ги дават половината за благотворителност, а не да продуцират турски филмови продукции. Ако се надигнат от населението на революция, те първи ще изгърмят.
 
Последно редактирано:
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

ХАХАХА, стискам палци кабеларките да не клекнат и да ги отрежат.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Много бързо се дадоха тези, бре. До вчера не им пукаше за аудиторията им днеска много им запука или по-скоро рекламодателите им се качиха на главите заради намалената аудитория и разклатеният рейтинг. :D

Обаче имам едно чувство, че се мъчат да пробутват стария номер - създават проблем после се изкарват герои решавайки го. :)
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Винаги са ми били едни "Нежни" създания всички от тази телевизия. Останалите също не са цвете за мирисане, но поне се показват по-обективни и реални.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Имало е пресконференция и естествено от БТВ не са присъствали, говорело се за КАРТЕЛ между БТВ и друг оператор ( вивата ), чакам да я качат в канал3 и ще дам линк
http://kanal3.bg/?v=v&gid=35 - следете от тук до няколко часа.
 
От: От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Това за турските сериали се изтърка, всички дават турски сериали, но не с такъв успех, а и бтв са тв с най-много собствени продукции и от тях тръгнаха БГ сериалите със стъклен дом ... и бг киното с Мисия Лондон ...
Много бързо се дадоха тези, бре. До вчера не им пукаше за аудиторията им днеска много им запука или по-скоро рекламодателите им се качиха на главите заради намалената аудитория и разклатеният рейтинг. :D

Обаче имам едно чувство, че се мъчат да пробутват стария номер - създават проблем после се изкарват герои решавайки го. :)

Само да те светна, че никой рекламодател не го еб* за аудитория като тази във форума, единствено бирата.
На другите им е през х*я за теб.
Тук 90% са под 18 години и живеят с родителите си и няма и 5 лева за дъвки - всичко се купува от мама.
Другите 10% са над 18, изкарват пари и всичко се купува от жената.
Ако не знаеш всички рекламодатели търсят женска аудитория, защото тя е активната в пазаруването, тя казва какво да се купи или купува.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

http://www.ustream.tv/recorded/27970513 - от тук имало видео от пресконференцията, утре ще се качи и в канал3.


" Красимир Гергов вече не държи рекламата на БТВ, съобщи още Ганчев. Според него рекламата в най-голямата телевизия вече се контролира от Корпоративна Търговска банка, която е собственик и на ТВ7, както и на Виваком."

"Веднага към БТВ се присъединиха и каналите на ТВ7, които обявиха решението си с почти идентично писмо. Виваком пък обяви, че има пълна готовност да поеме клиентите на Булсатком, за да им осигури да гледат двете телевизии и техните второстепенни канали.
Другите кабелни оператори обаче подкрепиха Булсатком и обявиха, че в знак на солидарност ще спрат да излъчват БТВ и ТВ7."


Пламен Петков от Булсатком заяви, че операторът няма задължения към телевизията. Той каза, че пакетното предлагане на програмите би довело до съществено увеличение в таксата за потребителите. След изтичане на договора и при липса на тяхна изрична забрана ние ще публикуваме офертата с техните параметри и ще предложим на нашите абонати да преценят дали са готови да платят тази цена, съобщи още Петков.
Маргарита Георгиева - изпълнителен директор на Българската асоциация на кабелните комуникационни оператори, отбеляза, че ако при Булсатком проблемът е отчасти решен, то подобен проблем остава при много от членовете на асоциацията, в която има 21 кабелни оператори.

При някои от тях едностранно договорът е прекратен и няма предложение за нов, отбеляза Георгиева. По думите й при такова положение операторите спират да излъчват програмите на телевизията.

По думите й причината, поради която се появява проблемът, е желанието на bTV да предлага всички свои телевизии в пакет и затова тя препоръча медията да предприеме стъпки за гъвкав модел на предлагане на продуктите.
http://www.dnes.bg/obshtestvo/2012/...ismo-neli-krus-za-kazusa-btv-bulsatkom.176160
 
Последно редактирано:
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Сега проверих, пуснали са го тоя шит ... От цялата история, работата ще излезе много по голяма, защото явно има намесени трети страни.

ПП: Тая търговска банка от къде ги извади тея милиарди за оператори, телевизии и т.н.
 
Последно редактирано:
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Btv са големи играчи и изпълниха главния номер в цирка "Български Медии"... накараха всички оператори да се юрнат, като овце да се съюзяват срещу тях и сега показаха, че могат да ги разединят, когато си искат - шамар, с който показаха на операторите, че трябва да слушкат. Да не забравяме, че две от най-големите продуцентски компании са в тази телевизия - "7/8" в лицето на Слави и "Dream Team" на Комиците, а тук вече не говорим само за ТВ интереси. Хора, целия свят се ръководи от ПАРИТЕ, защо си мислите, че малко държавица, като нашата ще е изключение?
 
От: От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Само да те светна, че никой рекламодател не го еб* за аудитория като тази във форума, единствено бирата.

Аудиторията ИМ съм писал(зрителите на БТВ), не съм имал предвид аудиторията ни(на форума). :)

На другите им е през х*я за теб.

И на мен е през х*я за тях. :D
 
Re: От: От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Само да те светна, че никой рекламодател не го еб* за аудитория като тази във форума, единствено бирата.
На другите им е през х*я за теб.
Тук 90% са под 18 години и живеят с родителите си и няма и 5 лева за дъвки - всичко се купува от мама.
Другите 10% са над 18, изкарват пари и всичко се купува от жената.
Ако не знаеш всички рекламодатели търсят женска аудитория, защото тя е активната в пазаруването, тя казва какво да се купи или купува.

Дори и да си прав което доста ме съмнява (бих дал цифра на около 20% под 18 )

Хайде да помислим пак... тук почти всички в момента имат смартфони с интернет да кажем над 80% ... ти колко уж пазаруващи жени познаваш над 30 години който да са толкова активни ползвателки на интернет че да харчат повече от минималния план от до 10лв допълнително към плана за разговори за до 300 мб бърз нет.....

за тях смартфона е аксесоар - кожен ГД айфон :) е по добре от по голям план за нет .... мобилните оператори харчат милиони за реклама на смартфоните си и мобилния нет пред аудитория в която ги ползват не повече 20%... те не печелят от продажба на смартфононите (нали са с отстъпка като са с план а печелят от плана.... ) (особено по бтв по време на тусрския сериал в праймтайма срещу 7000 лв на показване (30 000 лв за всички блокове преди след и по време на сериала) на реклама е пълно със пазаруващи смартфони налЕ... по скоро си мисля че тогава процента на ползващите планове с нет е под 10%).... ама решил наякой "медиен експерт" че като я видят най много хора най много ще продадът - смартфони на пенсионерите а и жени ги гледат мечта както викаш ти - с големите пакети нет от по 35 лв тарифен план :lol: или на баба пена ще и продадът флашка с нет :lol: ама решили рекламират... всяка реклама в праймтайма и по друго време в което дават сапунка (независимо турска венецуелска....) на смартфон + план за мобилен е загуба на пари и време жените пред който се реклама са много далеч от таргет маркета.... за тези пари който се харчат за един ден (по време на няколко сапунени сериала) от един оператор може да се рекламира цял месец не само тук ама в цялата мрежа на адекс цял месец и ще е много по таргетирана аудитория...

По принци умното е да идеш да рекламираш където много такива който те ползват с идеята да ги отмъкнеш от конкуренцията ама те си знаят туко виж баба пена се навила...


Второ тук всички имат достъп до интернет през 1999г като бях ученик аз си избирах кой доставчик на интернет да ползваме в къщи (дайъл ъп) и бягах от доставчици който си овърселваха телефонните линии прекалено много... а не нашите да ми казват

на теб жената ли ти избра кой доставчик на нет да ползваш ?
 
Последно редактирано от модератор:
От: Re: От: От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Дори и да си прав което доста ме съмнява (бих дал цифра на около 20% под 18)

Хайде да помислим пак тук почти всички в момента имат смартфони с интернет да кажем над 80% ... ти колко уж пазаруващи жени познаваш над 30 години който да са толкова активни ползвателки на интернет че да харчат повече от минималния план от до 10лв допълнително към плана за разговори за до 300 мб бърз нет..... за тях смартфона е аксесоар - кожен ГД айфон :) .... мобилните оператори харчат милиони за реклама на смартфоните си и мобилния нет пред аудитория в която ги ползват не повече 20%... те не печелят от продажба на смартфононите (нали са с отстъпка като са с план а печелят от плана.... ) (особено по бтв по време на тусрския сериал в праймтайма срещу 7000 лв на показване (30 000 лв за всички блокове преди след и по време на сериала) на реклама е пълно със пазаруващи смартфони налЕ... по скоро си мисля че тогава процента на ползващите планове с нет е под 10%).... ама решил наякой "медиен експерт" че като я видят най много хора най много ще продадът - смартфони на пенсионерите а и жени ги гледат мечта както викаш ти - с големите пакети нет от по 35 лв тарифен план :lol: или на баба пена ще и продадът флашка с нет :lol: ама решили рекламират...

По принци умното е да идеш да рекламираш където много такива който те ползват с идеята да ги отмъкнеш от конкуренцията ама те си знаят туко виж баба пена се навила...


Второ тук всички имат достъп до интернет през 1999г като бях ученик аз си избирах кой доставчик на интернет да ползваме в къщи (дайъл ъп) и бягах от доставчици който си овърселваха телефонните линии прекалено много... а не нашите да ми казват

на теб жената ли ти избра кой доставчик на нет да ползваш ?
Аз доставчика на нет не го избирам по рекламата по ТВ, доста лош пример е това.
А интернет имам от 95-96 година и разбира се сам си го избрах, тогава бях 3-4 клас, никой вкъщи не разбираше от компютри камо ли от интернет.

Мобилен интернет ползвам от 2000 година, имах siemens m35 с wap, даже на телефона ми имам 3 номера - един за факс и за данни, защото тогава нямаше 3g и други такива, беше csd, нямаше и GPRS. Имах и едно pocket pc casio em 505 с windows и цветен екран и го свързвах със следващия ми телефон siemens s35 с infrared, защото тогава и bluetooth нямаше и имах мобилен интернет навсякъде, а ти тогава си си избирал dial up за вкъщи - евала :))) Тогава бях 8 клас :). Тогава да не ти казвам колко хора имаха PDA или пък колко знаеха какво е мобилен интернет.
 

Горе