Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

n5himw.png
 
От: От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Сега проверих, пуснали са го тоя шит ... От цялата история, работата ще излезе много по голяма, защото явно има намесени трети страни.

ПП: Тая търговска банка от къде ги извади тея милиарди за оператори, телевизии и т.н.

Е при наличието на 4.5 милярда депозити и привлечени средства се намират пари, а и те БТК-то го взеха с ВТБ :)

А иначе що пак почнахте се карате не разбрах?!
 
Re: От: Re: От: От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Аз доставчика на нет не го избирам по рекламата по ТВ, доста лош пример е това.
А интернет имам от 95-96 година и разбира се сам си го избрах, тогава бях 3-4 клас, никой вкъщи не разбираше от компютри камо ли от интернет.

Мобилен интернет ползвам от 2000 година, имах siemens m35 с wap, даже на телефона ми имам 3 номера - един за факс и за данни, защото тогава нямаше 3g и други такива, беше csd, нямаше и GPRS. Имах и едно pocket pc casio em 505 с windows и цветен екран и го свързвах със следващия ми телефон siemens s35 с infrared, защото тогава и bluetooth нямаше и имах мобилен интернет навсякъде, а ти тогава си си избирал dial up за вкъщи - евала :))) Тогава бях 8 клас :). Тогава да не ти казвам колко хора имаха PDA или пък колко знаеха какво е мобилен интернет.

нямах на предвид да си ги мерим кой от кога ползва нет :) а че дори и като нямах 18 аз решавах кой нет ще се ползва вкъщи... защото аз го ползвах основно

хайде аз съм от такова училище с такъв профил и всички проимахме нет по едно и също време горе долу като се появиха 10-15 доларови планове и що годе мръднахме от колапса 97г .... това кой доставчик какъв е беше обсъждана тема :) (re i btk sucks си беше като поздрав) .... идеята ми беше че с реклами на нет по време на сапунките се губят пари от операторите :) по добре е в мрежата на адекс да ги вкарат по таргетирано място трудно ще се намери и ще им излезе повече от 30 пъти по евтино да изкупят рекламата на 100% :) нищо че се гледат от жени които предимно пазаруват сапунките... ама не и нет пазаруват :)
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Имам нет още от Хан Аспарух :D
coolice не си прав. Бабичките като гледат сапунки по принцип усилват телевизора та още минимум 50 човека около телевизора чуват всяка една дума на "Харизе" и не знам си кой а пък като дойде реклама същите тези 50 човека могат да чуят и рекламата.. Та с един куршум 50 заека :D /В кръга на шегата/
 
От: Re: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Бизнеса свършва с доматите :))
От сергията на пазара взе да разбираш и от бизнес :)
:lol:
Що не се пробваш? :lol:
Явно си мислиш, че купуването на фб страници е върха на бизнеса...



А и булсат с тези сателити са умряла работа, истината е в кабела и двупосочната връзка, не в доматите :)
Явно имаш алергия към доматите и замезваш с нещо друго. Кофти... :( Домата е силно здравословен продукт, а някои сортове дори могат да се борят и с ракови клетки. Пречиства организма, както и мислите.
Би ли споделил колко кабелни мрежи си изградил? За сателитната технология ти разбрахме мнението.

Първоначално написано от coolice

иначе Вискяр е прав спецялно за netsurfer като иде да си пазарува домати ще му се слагат и няколко гнили в торбичката нали всичко е в пакет

Мислех те за интелигентно момче :)
КуулАйс, съжалявам, че заради мен ти пада реномето. Поне в очите на Сърфиращия Мрежата. :lol:
 
От: От: Re: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

:lol:
Що не се пробваш? :lol:
Явно си мислиш, че купуването на фб страници е върха на бизнеса...




Явно имаш алергия към доматите и замезваш с нещо друго. Кофти... :( Домата е силно здравословен продукт, а някои сортове дори могат да се борят и с ракови клетки. Пречиства организма, както и мислите.
Би ли споделил колко кабелни мрежи си изградил? За сателитната технология ти разбрахме мнението.


КуулАйс, съжалявам, че заради мен ти пада реномето. Поне в очите на Сърфиращия Мрежата. :lol:

Евала, само да те светна, че има бизнес и извън доматите :)
А не смятам, да ти обяснявам, защото няма и да ме разбереш.
Весели празници
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Мине се не мине някой ден и се почва пак същото - обиди и мерене на чушки. Не го разбирам това и от домати, и от фейсбук страници могат да се направят пари. Зависи от предприемача.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Зависи от предприемача.

Именно. :beer:
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Абе дизайн ти да не си гледал някой друг филм - В тоя последният дето го прожектираха Боклук тивито - Яде яко шамари и клекна за два дена - друг път гледай филмите по кината не по цирковете там дават пародии.

Btv са големи играчи и изпълниха главния номер в цирка "Български Медии"... накараха всички оператори да се юрнат, като овце да се съюзяват срещу тях и сега показаха, че могат да ги разединят, когато си искат - шамар, с който показаха на операторите, че трябва да слушкат. Да не забравяме, че две от най-големите продуцентски компании са в тази телевизия - "7/8" в лицето на Слави и "Dream Team" на Комиците, а тук вече не говорим само за ТВ интереси. Хора, целия свят се ръководи от ПАРИТЕ, защо си мислите, че малко държавица, като нашата ще е изключение?
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Да, аз исках да видя до къде ще издържат бтв-то - явно са се самозабравили и това доста опресняващо им дойде. Дано да им дойде акъла в главата, толкова много негативни мнения се изсипаха, че им дойде безплатен материял от 1вични данни за маркетингово проучване. Сега с ТВ7 яко могат ги чукнат в картелно споразумение, видях колко са силни и вилни като се обединят операторите ....
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

БТВ са пуснали сигнала само за празниците. Все още нямат подписан договор с булсатком.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

като се обединят операторите ....

Всеки производител е зависим повече или по-малко от разпространителите си. Никак не е препоръчително да се ебава с тях.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Абе дизайн ти да не си гледал някой друг филм - В тоя последният дето го прожектираха Боклук тивито - Яде яко шамари и клекна за два дена - друг път гледай филмите по кината не по цирковете там дават пародии.

Нека изчакаме развитието на събитията... както показва историята на 90% от подобните спорове по света, ПАРИТЕ печелят. И вярвай ми, че не го казвам от гледната точка на симпатизант на БТВ - точно обратното, но се опитвам да погледна нещата от безпристрастна гледна точка. Пак казвам - заети с неприязън към една телевизия, твърдо много жалим директния си доставчик.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Пуснали са само нормалното BTV, HD-то го няма :)
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Дизайн какво да чакаме да мине влак - Реално БТВ ще извлекат повече пари от разпространителите и респективно от хората - Искат тройно та да получат двойно - Тая случка обаче ще им виси на ушето защото отприщиха много силна анти БТВ кампания което следващият път като пренавият пружинката ще им коства господстващата позиция която имат в момента.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ


И сега какво? Да го духа потребителя, а? И един голям телеком така го игра и сега не му е много весело. Аз мисля, че Булсата ще компенсира своите абонати, ако не се направи нещо по въпроса. Ако не го направят, те ще го духат. Тук реално на никой потребител не му пука кой знае колко. На него най-важното му е да не го цакат, започнат ли, ще им тегли по една и на двете страни. Войо, мойо, явно парите не стигат.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

И сега какво? Да го духа потребителя, а? И един голям телеком така го игра и сега не му е много весело. Аз мисля, че Булсата ще компенсира своите абонати, ако не се направи нещо по въпроса. Ако не го направят, те ще го духат. Тук реално на никой потребител не му пука кой знае колко. На него най-важното му е да не го цакат, започнат ли, ще им тегли по една и на двете страни. Войо, мойо, явно парите не стигат.

Дано да компенсират с пускането на HBO.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Дано да компенсират с пускането на HBO.

Да, както и Синемакса. Няма дансе разсърдя и на още два други филмови канала и лесно ще ми мине. :D

Дано да се сетят за това. Защото всеки би предпочел някой нов филм, а не изтърканите на тези телевизии. Благодарение на тях знам всичките реплики от всичките Батмани. :)
 

Горе